Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
68 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нова профи торба Head Tour Travel Team

Продавам нова професионална голема торба со тркалца Head Tour Travel ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

Вчера 22:31Detski tenis reket

Detski teniski reket Head Maria Sharapova 23" vo odlicna sostojba!


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

Вчера 21:37Куфер за голф опрема

Се продава куфер за носење на голф опрема. Куферот е во вредност од 1...


119 €
или предлог цена
Вчера 19:17  НОВ ОГЛАС

Torba za tenis Wilson

Prodavam originalna torba za 12 reketa za tenis Wilson


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

26 јан 19:20Tenis masina za spanovanje na reket.

Spanerica za teniski reket.


550 €
или предлог цена
24 јан 22:15Teniski reket Wilson BLX 100 ,kako nov. od Swiss

Teniski reket Wilson BLX 100 ,kako nov. so futrola.od Swiss


40 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
50 €
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

23 јан 13:40Reket Babolat

prodavam recisi nov reket samo nekolku pati koristen.So futrola i gum...


5.000 МКД
или предлог цена
21 јан 08:26Wilson Blade 98 ver.7 305gr Вилсон Блејд рекети тенис

Prodavam 2 teniski reketi- Wilson Blade 98, Version 7, 305 gramski, s...


80 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
115 €
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 јан 10:53TENIS reket HEAD NOVAK 23 (Novak Djokovic) /za deca

Se prodava Teniski reket HEAD NOVAK 23" (Novak Djokovic) so zastitna ...


1.200 МКД
или предлог цена
18 јан 08:44Reketi za tenis

.


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

18 јан 00:35Reket za tenis Head Radical MP

Prodavam reket za tenis HEAD Radical MP -295gr nenapleten -98 inchi ...


5.000 МКД
или предлог цена
16 јан 16:55RANEC TORBA ZA REKETI I OPREMA HEAD

MNOGU SOCUVANA TORBA RANEC ZA REKETI I OPREMA HEAD


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

14 јан 09:56se prodavaat teniski reketi za deca

se prodavaat teniski reketi za deca


1.600 МКД
или предлог цена
07 јан 15:44TENISKI REKETI HEAD WILSON PRINCE

Se prodavaat teniski za vozrasni i detski od site brendovi i golemini...


500 МКД
или предлог цена
02 јан 19:14топчиња за тенис Artengo

се продаваат 4 топчиња за тенис Artengo


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

01 јан 22:02se prodavaat teniski reketi novi

se prodavaat teniski reketi


1 €
или предлог цена
01 јан 14:52HEAD

Se prodava Head T.i51.00 vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

25 дек 15:35SE PRODAVA TENISKI REKET SO PAKET TOPCINJA

SE PRODAVA TENISKI REKET SO PAKET TOPCINJA


1.900 МКД
или предлог цена
21 дек 16:01Futrola za reket

Se prodava futrola za reket head


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 дек 21:52Reketi za TENIS od poznati Svetski marki Wilson,Head,Babolat

Se prodavaat Reketi za TENIS od poznati svetski marki:WiLSON, HEAD ,B...


1.234 €
или предлог цена
15 дек 10:35Australian Open oficijalna topka - topki za tenis - тенис

🎾Dunlop Australian Open🎾 3 топки! -Официјална топка на првиот грен...


360 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

27 ное 23:48Detski profesionalni reketi tenis Dunlop

Se prodavaat detski profesionalni reketi za tenis! Od 5 do 13 godini.


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

27 ное 23:48Novi i polovni teniski reketi! Reket za tenis Dunlop!

Detski, pocetnicki, rekreativni i profesionalni reketi Dunlop. Детск...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

27 ное 23:47Dunlop topki Dunlop Fort All court

Teniski topki Dunlop Fort All court -pakuvani po 3 vo kutija -cena: 3...


360 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

27 ное 23:47Teniski reketi

Se prodavaat teniski reketi so futrola i teniski topcinja Crn so fut...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 ное 11:08WILLSON i BABOLAT

Prodavam teniski reket : WILLSON grafiten , nov neupotreben cena 1...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

12 ное 21:53Reket za Tenis za Vozrasni.

Se prodava Reket za Tenis za Vozrasni.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

12 ное 14:55Reket za Tenis za Vozrasni.

Se prodava Reket za Tenis za Vozrasni.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

12 ное 14:55Profesionalen raket za tenis PRINCE o3 LIMITED EDITION

raketot e vo odlicna sostojba, mnogu malku koristen


8.000 МКД
или предлог цена
11 ное 14:28SensoGlove kozena narakvica so senzori

SensoGlove kozena narakvica so senzori na prsti i displej 3000 den....


111 €
или предлог цена
11 ное 14:05Тениски рекет Head YouTek Graphene Speed S

Тениски рекет Head YouTek Graphene Speed S, супер состојба (8.5/10). ...


4.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

08 ное 12:58Head speed mp i tasna head

Reketite se 300 gr kao novi bes nikakvo ostetuvanje se prodavad kompl...


220 €
или предлог цена
22 окт 13:13Babolat Pure Drive Tour

Se prodava reket za tenis marka Babolat Pure Drive Tour zacuvan vo is...


60 €
или предлог цена
20 окт 21:58Tenniski reketi

Se prodava Tenniski reket odlicno zacuvan


1 МКД
или предлог цена
19 окт 11:40Teniski reket

Se prodava detski teniski reket pro Komplet so topcinja Socuvan ...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

12 окт 14:26Prodavam set od palki za golf

Prodavam set od palki za golf Tour edge


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

24 авг 07:30Neupotrebena Wilson oprema za golf

Kontakt: Hristijan 071 247 329


899 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

05 авг 18:40Детски тениски рекети HEAD SPEED Graphene 26"

Рекетите се здрави со нов шпан и гриф. Цената за HEAD Graphene XT...


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

10 апр 16:58TENIS TENISKI REKET REKETI * HEAD * ANDRE AGASSI proveri

HEAD RADICAL JR. ANDRE AGASSI PERFEKTNO SOCUVAN GOLEMINA 67 cm TEZ...


50 €
или предлог цена
06 мар 20:06Reket Wilson

reket wilson orginal dali 5 pati e igrano so nego


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

17 јан 15:15Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам