Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1382 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ловен карабин 30-06 со оптички нишан

PRODAVAM LOVEN KARABIN SO DVA OROZA "C.ZASTAVA"(MAUSER-WERKE Oberndor...


1.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

28 јун 19:23SIG SAUER RED DOT

Se prodava SIG SAUER RED DOT donesen od Amerika. Istiot e koristen 1 ...


180 €
или предлог цена
28 јун 15:31Pikatini shini za karabin

Se prodavaat pikatini shini za karabin m70 I m48. Shinite se kupeni v...


4.500 МКД
или предлог цена
28 јун 15:31ULTRA DOT OPTIKA ZA PISTOL

PRODAVAM ULTRA DOT OPTICKI NISAN ZA PISTOL SO CRVENA TOCKA ZA PRECIZN...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

28 јун 14:49Dvogled Bushnell PowerView Zoom 7-15x25

Dvogledot e vo najdobra sostojba, voopshto ne e koristen. Doagja so o...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

28 јун 13:57PUMPARICA "MOZBERG" USA

PRODAVAM PUMPARICA "MOZBERG" CAL.12 (MAGNUM) NA LICA SO DOZVOLA.NOVA...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

28 јун 12:20Ruski voen dvogled BAIGISH 20X50 USSR Odlicen model

Достава на рака или по карго.Моделот Baigish е двоглед со широк спект...


2.050 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

28 јун 10:46PISTOL CZ 99

PRODAVAM PISTOL CZ 99 CENA 700 EVRA. NOV METAK NE ISPALEN NA LICA SO...


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

28 јун 02:28Продавам пушка

Се продава пушка чивте магнум ИЖ-43Е-1Ц руска 12ка со променливи чоко...


11.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Лов / Пукање / Справи / Опрема

27 јун 23:02MICROTECH SCARAB Camo

Prodavam Microtech Scarab OTF (out the front) double-action automatic...


400 €
или предлог цена
27 јун 18:35OLOVNI SACMI - DIJABOLI - KUGLI

SE PRODAVAAT OLOVNI SACMI DIJABOLI. TOA STO E NA SLIKITE. SE PRODAVA ...


220 МКД
или предлог цена
27 јун 18:04Ноќна оптика Nokna Optika Night Vision Nokjna Нокна

Се продава нова ноќна оптика за лов и набљудување. Германско произво...


250 €
или предлог цена
27 јун 16:11FX Wildcat PCP vozdusna puska

Се продава FX Wildcat PCP пушка калибар 5.5мм купена лето 2020 и мног...


1.400 €
или предлог цена
27 јун 16:11Optika za karabin 3-12x44 FFP

Се продава оптика за карабин Vector Optics Veyron 3-12x44 FFP Се р...


400 €
или предлог цена
27 јун 16:10Remce extra za kuce fluorocentno

Se prodavat Germanski fluorocentni kaiski za kucinja za lov extra se ...


По Договор
или предлог цена
27 јун 13:23Noz Ednodelen Browing Lov,Kampiranje...

Noz Browning odlicen za lov i ribolov so kozena futrola nov,nozot e d...


1.450 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

27 јун 10:42OPTICKI NISAN MODEL TASKO 4X20

Optikata e model Bushnell 4x20.Dostava na raka ili po kargo.Modelot e...


1.050 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

27 јун 10:42NOZ Gerber 'StrongARM' Survival Knife

Built for combat and survival applications, the Strong-arm features a...


2.150 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

27 јун 10:42Noz,nozevi EXTRA Kvalitet NOVI!!!

Nozevite se so extra kvalitet ,nameneti za lov,camping,kasapski namen...


10 €
или предлог цена
26 јун 22:25Lovna puska

Lovna puska super puze turska super puze 12 mm tel 078 407 167


По Договор
или предлог цена
26 јун 17:02Lovna puska Zastava cal. 12 hamerles

Se prodava zastavina polozara, cena najpovolna. Na lica so nabavna do...


70 €
или предлог цена
26 јун 14:42Radio stanici - toki voki - walkie talkie

Prodavam dve NOVI radio stanici so 16 kanali, toki voki, walkie talki...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

26 јун 12:52WiileyX naocari

Продавам оригинал, нови, некористени WileyX наочари. Наочарите се со ...


3.700 МКД
или предлог цена
24 јун 19:44COLUMBIA

Nov noz Columbia so plasticna futrola Tel 071 264 065


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

24 јун 18:03DZEPNO NOZE

Novo dzepno noze Tel. 071 264 065


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

24 јун 18:03OPTIKA ZA ORUZJE

Nova optika Bushnell 3-9x40EG Tel. 071 264 065


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

24 јун 18:03MACETA

Nova maceta Tel. 071 264 065


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

24 јун 18:03GERBER

Nov GERBER so plasticna futrola Tel. 071 264 065


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

24 јун 18:02RANEC 25 LITRI

Novi ranci so volumen 25 litri Tel. 075 248 405


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

24 јун 18:02GERBER SO FUTROLA

Nov GERBER BG Tel. 071 264 065


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

24 јун 18:02Футрола за куршуми на кундак калибар 30.06; 8x57

Имам за сите калибри футроли !!! 9 куршуми


400 МКД
или предлог цена
24 јун 13:42Karabin

Se prodava karabin steyr M95 7.9mm Se prodava isklucivo na lice so d...


1 МКД
или предлог цена
24 јун 07:11Lovna puska 12ka

Lovna puska zastava 12ka, so dokumenti, i se prodava isklucivo na lic...


1 МКД
или предлог цена
24 јун 07:11Pistol drayse 1907

Pistolot e vo ispravna sostojba, germanski oficerski model od pred pr...


1 МКД
или предлог цена
24 јун 07:10Se prodava pistol zastava 7.65

Se prodava pistol zastava 7.65 malku koristen vo ekstra sostojba. Se...


11.000 МКД
или предлог цена
23 јун 22:27PISTOL, prodavam

Prodavam pistol marka Ceska sbroevka kal. 9 mm, odlicno socuvan. Info...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

23 јун 09:32Malokalibarka Toz so snajperski nisan

Prodavam malokalibarka puska ruska Toz so opticki nisan. Nasteluvana ...


400 €
или предлог цена
22 јун 20:35Vozdusna, PCP, Ekol, 5.5

Se prodava vozdusna PCP puska 5.5 so dokument zaveden vpolicija stara...


35.000 МКД
или предлог цена
22 јун 18:19BELGISKA PUSKA HAMERLES ZA KOLEKCIONERI

PRODAVAM BELGISKA PUSKA HAMERLES RACNA IZRABOTKA 16,STARA E PREKU 100...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

22 јун 14:52Бајонет М 48

Бајонет за М48 во многу добра состојба


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

22 јун 10:31Страна 2 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам