Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
84 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Spravi tegovi

Tegovi spravi Kontakt dogovor vo poraka Napomena Bucicite ne se d...


1.990 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
100.000 €
28 мај 17:03Промовирано

Drzac za bokserska vreka

Drzac za bokserska vreka 1 metro


3.500 МКД
или предлог цена
17 јан 10:23Najeftini Pilates.topki Vo Makedonija

65cm Najeftini Pilates.topki Vo Makedonija Prakam po kargo


26 дек 18:14Razraboten biznis se prodava komplet Dve aparati Extra cena

Razraboten biznis se prodava komplet Dve aparati Extra cena


По Договор
или предлог цена
08 дек 17:49Maska - Phantom training mask

Prodavam nova (neotpakuvana) trening maska od Phantom athletics. Mask...


3.100 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.500 МКД
12 ное 11:38Stomak eliminator nov

Nov ne koristen cena 600 den


600 МКД
или предлог цена
12 окт 21:07Сет ластици за вежбање

Се продава нов сет еластични женски ластици со различно ниво на тежин...


06 јун 22:12PILATES TOPKI 65-75cm OD NAJPOZNATATA MARKA BODY SCULPTURE

Postete ja nasata Facebook strana pod logoto na FITNESS MK 65cm - ...


1 МКД
или предлог цена
22 апр 13:51Vratilo IRON GYM EXTREME 2 \\\ Runners ///

Код:76 Повеќе наменската справа IRON GYM EXTREME обезбедува комп...


1.750 МКД
или предлог цена
08 апр 13:25Vratilo WALL GYM \\\ Runners ///

овршената справа WALL Gym обезбедува комплетно да го зајакнете горнио...


2.100 МКД
или предлог цена
08 апр 13:15Вратило со разбој за ѕид

Код:2502 👉Ново во Runners 💪Fitness Maniac Wall - Вратило со раз...


5.950 МКД
или предлог цена
08 апр 13:11ПИЛАТЕС ТОПКА - 55 СМ / 65CM / 75CM

Со оваа топка имате гратис пумпа.


800 МКД
или предлог цена
08 апр 13:11СПРАВА СО ЛАСТИЦИ - POWER RESISTANCE BANDS

Сетот содржи 5 вида на ластици со различна јачина од 10 до 30 LBS ...


1.400 МКД
или предлог цена
08 апр 13:11UFC Leather Jump Rope ЈАЖИНЈА ЗА СКОКАНЈЕ PRIDE.MK

https://www.ufctrain.com/Training/LEATHER-JUMP-ROPE ORIGINALNI PRO...


900 МКД
или предлог цена
03 апр 10:34TATAMI 2.5CM 1 X 1 M

Покриете го вашиот простор за вежбање со нашите специјални татами кои...


1.150 МКД
или предлог цена
02 апр 13:00SOBNO VRATILO

IZRABOTUVAM VRATILA ZA DOMASNA UPOTREBA MOZE I PO IDEJA I ZELBA NA K...


1.899 МКД
или предлог цена
30 мар 21:53Novi pilates topki vo site boi 65-75 sm

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA pod logoto FITNESS MK NOVI PI...


1 МКД
или предлог цена
29 мар 11:41NOVO!Trkalce za stomacni vezbi vo FITNESS MK

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA. pod logoto na FITNESS MK POSE...


1 МКД
или предлог цена
29 мар 11:40Pilates oprema, tegovi, stereri za stepaerbik

Cena 599 den 65 75 dimenzija 075/249797


1 €
или предлог цена
28 мар 11:12PROMOTIVNO!! NOVI Odela za topenje masnotii

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK Odelo za ...


950 МКД
или предлог цена
27 мар 17:43UDOBEN DUSEK ZA POGOLEMI REZULTATI VO VASETO VEZBANJE

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK NOVO TO...


По Договор
или предлог цена
18 мар 09:01Vratilo

Izrabotuvam vratila nameneti za domasen prostor ili vo prostor koj mo...


1.800 МКД
или предлог цена
16 мар 22:47Справа за склекови

Справа за склекови💪 🏅Зајакнете ги и обликувајте ги вашите мускули ...


1.300 МКД
или предлог цена
15 мар 08:39Јога подлоги

Јога подлоги, меки и удобни,а всушност цврсти и долготрајни. Овие по...


699 МКД
или предлог цена
28 фев 17:47Фитнес ластици!

Ластици за вежбање наменети за сите услови. Ластиците се со различен ...


200 МКД
или предлог цена
22 фев 19:24ODELA ZA TOPENJE MASNOTII VO SITE VELICINI VO FITNESS MK

POSETETE JA NASATA FACEBOOK STRANA: pod logoto:FITNESS MK . WW...


950 МКД
или предлог цена
13 фев 11:42Fitness Lastici

Ластици за вежбање наменети за сите услови. Ластиците се со различен ...


200 МКД
или предлог цена
04 фев 13:12Prodavam TRX

Odlicno socuvan originalen TRX, koristen samo eden mesec. Kontakt te...


8.000 МКД
или предлог цена
03 фев 13:00Повеќенаменска справа за вежбање во домашни услови!

Повеќенаменска справа за вежбање во домашни услови. Затегнете го и о...


599 МКД
или предлог цена
11 јан 16:26RACKI ZA SKLEKOVI POTREBNI VO SEKOJ DOM ODLICEN EFEKT

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK NOVO TO...


1 МКД
или предлог цена
04 јан 09:39Фитнес справи/машини-traka za trcanje,orbitrek,tocak,steperi

Се продаваат професионални справи за вежбање (траки за трчање, орбитр...


По Договор
или предлог цена
05 сеп 21:07Impulse Sterling Stalak za plocki

Odlicna sostojba kako novi 2 na lager


28 авг 16:36BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA I POGOLEMA PRODAVNICA

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZEL...


19.990 МКД
или предлог цена
26 авг 15:53POWRX EVOLUTION PROFESIONALNA VIBRACIONA SPRAVA GERMANIJA

Pristignati se koristeni 10/2012god.vibracioni spravi POWRX Evolution...


1.500 €
или предлог цена
27 јун 13:52Vibroshaper

Gymbit Vibroshaper уредот помага при согорување на калории и за зате...


7.000 МКД
или предлог цена
20 јун 16:24Spravi - Teretana

Se prodava komplet teretana moze zamena za kola ili motor nad 600 kub...


17 јун 22:32SAUNA PANTALONI ZA TOPENJE NA VISOKOT KILOGRAMI

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK NOVO TO...


999 МКД
или предлог цена
09 јун 13:57SAUNA ODELO MARKA BODY SCULPTURE EKSTRA CENA

POSETETE JA NASATA FACEBOOK STRANA POD LOGOTO FITNESS MK SAUNA ODE...


1 МКД
или предлог цена
22 мај 09:24AEROBIK STEPER SKALA SO 3 NIVOA ZA ODLICEN IZGLED

POSETETE NE NA NASATA FACEBOOK STRANA: https://www.facebook.com/fi...


1 МКД
или предлог цена
19 мај 17:04Spravi - Teretana

Se prodava komplet teretana moze zamena za kola ili motor nad 600 kub...


30 апр 20:49TEGOVI ZA NOZE OD 2 I 3 KG ZA POGOLEMA IZDRZLIVOST

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK TEGOVI ...


750 МКД
или предлог цена
30 апр 17:04Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам