93 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam laptop hp proobok 640/Продавам лаптоп хп прообок

HP Proobok 640 SSD 120GB Ram 4GB Procesor i5-4210M 2.60GHz Baterija d...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

06 фев 07:24Delovi za DELL-Sony-Lenovo (модели во огласот)

G555 PCG-71C11L PA-10 PA-12 ...и други


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јан 09:55Delovi za ASUS i ACER (модели во огласот)

ASUS : L502M X53S K53T X201E X55A mini ...и други ACER : A...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јан 09:55Delovi za HP laptopi (modeli vo oglasot)

Pavilion zv6000 Pavilion zd7000 Pavilion DV6000 Pavilion DV5 15-G...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јан 09:54Lenovo G580

Lenovo G580 so 4 gb ram 320gb hdd, intel duo core procesr na 1,8 ghz ...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

20 јан 13:46SONY VAIO

Se prodava sony vaio PCG-71913L 4 GB RAM 500 HDD I5 PROCESOR BLUE RAY...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

30 дек 01:25Dell Latitude 7430 i7 non-vPro 14.0" FHD Non-Touch

Dell Latitude 7430 Standard. Користен 14 дена, доаѓа со гаранција од...


1.099 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

28 дек 13:02Prodavam detski laptop vtech

detski laptop so instalirano azbuka igri i mnogi drugi raboti matemat...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

18 дек 09:30Poloven zacuvan Dell laptop

Se prodava: Dell Inspiron 3537 so: - Intel Core i7 - 16GB 1600mhz ...


290 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

13 ное 18:39Delovi za HP 250 G3,G4,G5... ispravni i testirani...

Delovi za HP 250 G2,G3,G4, Intel i AMD maticni ploci, plastiki, maski...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

29 окт 13:31SONY VPCX115LG ULTRA SLIM SSD BATERIJA 4-5 CASA

Vo 100% ispravna i perfektna sostojba


170 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 окт 09:17Prodavam DELL Laptop i5, 15.6inch, 4gb ram, 500gb HDD

Mnogu sochuvan, bez nikakvi zabeleski. Raboti odlichno. DELL Inspiro...


14.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

25 окт 20:40prodavam lap top asus x507ma

laptopot e kupen od setec za novagodina 2018/19 399 eur so nadograde...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

16 сеп 16:00HP EliteBook 840 G5 I5 *VEGAS KOMPJUTERI*

-Processor Intel Core i5-8350U 1.7 GHz base frequency, up to 3.6 GHz...


30.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

31 авг 18:25HP Chromebook kako nov 100e

vo ispravna sostojba ,mnogu malku koristen kon ;0766591840 HP C...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

30 јул 12:20Se prodava laptop i5 5th 11 meseci garancija

i5 5th grneration HP Elitebook 840 g2 Ram 8GB SSD 256 14 inch S...


160 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

12 јул 19:45Servis na Laptopi i kompjuteri

Vo vreme na kriza i korona vreme e da zastedite na kupuvanje na novi ...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

09 јун 10:00TOSHIBA LAPTOP EVTINO

PRODAVAM TOSHIBA LAPTOP ZACUVAN..SO HARMAN KARDON ZVUZNICI...BEZ NIKA...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

24 мај 20:45laptop Lenovo Legion 5, kako nov

Laptop Lenovo Legion 5, kako nov , nekolku pati ukluchen, seushte pod...


800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 10:50Prodavam laptopovi

Prodavavam 3 laptopa. 2 DEEL premium i eden Toshiba Satelite. Cen...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

20 мар 14:06MacBook PRO 13'' Intel Core i5 Retina

MacBook PRO 13'' Intel Core i5 Retina macOS BigSur Retina Display...


600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

19 мар 12:38BATERIJA ORGINAL ZA ASUS X553M

Vo odlicna sostojba kako nova raboti so poln kapacitet moze montaza i...


25 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

20 јан 10:04Dell Inspiron E1705 za delovi, maticna, procesor, ram, HD...

Dell Inspiron E1705 za delovi, rasipana graficka ispravni: maticna...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

13 дек 11:14Laptop

Prodavam neispravni laptopi


9.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

08 дек 17:31HP 250 G5 so SSD240 GB

Laptopot e top, fabricki nema dvd a sleduva i HP torba i polnac so ne...


11.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

08 дек 12:01MATICNA PLOCA FLET KABEL I DELOVI ZA ASUS X553M

Dolna i gorna plastika,sarki i delovi za x553m isto taka i orginalna ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

29 ное 12:25ACER ASPIRE 5810T na delovi

Se prodavaat delovi od ACER ASPIRE 5810T .


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

19 ное 01:53DELL LATITUDE D630

DELL LATITUDE D630 so seriska porta za avtodijagnostika. intel core2...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

19 ное 01:53Compaq contura 430CX kolekcionerski laptop [ VIDI OGLAS ]

Prodavam kolekcionerski laptop Compaq contura 430CX od 1993 godina so...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

12 ное 09:22Prodavam delovi za laptopi

imam delovi za acer i hp za poveke info javete se


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 09:27Odlicen HP laptop so i3 cpu - za online nastava i drugo

Se prodava odlicen HP laptop za online nastava , a i za se drugo, mod...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

11 окт 13:28Asus K53T na delovi

Asus K53T na delovi


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

25 сеп 08:46Servis na kompjuteri i laptopi na lice mesto

Doagjame i vrsime servis na vasiot kompjuter i Laptop na lice mesto, ...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

17 сеп 10:11ASUS K52J

Се продава лаптоп ASUS K52J во одлична состојба. Intel i3 4GB ram...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

28 авг 09:44HP Pavilion TouchSmart

Се продава HP Pavilion TouchSmart лаптоп со екран на допир. Лаптопот ...


210 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

28 авг 09:44lap top

lap top vo dobra sostojba


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

18 јул 15:09Лаптоп постари компјутери

Продавам повеке лаптопи, стари. Може и на делови. Парче 250 денари. ...


150 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

06 јул 20:58Prodavam HP 255 -AMD- odlicen za sekoja namena

Prodavam HP 255 G4, odlicen za internet, dokumenti,onlajn nastava. Ka...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

06 мај 10:54DELL Latitude E6420

DELL Latitude E6420 - CPU Intel I5-2520M 2.50GHz - Ram 4 GB - SSD ...


13.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

15 апр 15:27Laptop Lenovo

Се продава лаптоп Lenovo, купен од Анхоч во септември 2018 Специфика...


22.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

23 фев 22:59Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам