93 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MacBook Pro

- MACBook Pro - bez polnac


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:39Toshiba Tecra Z50 - Odlicen

Laptop Toshiba Tecra Z50. Se prodava vo odlicna sostojba. Vo orig...


9.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 00:59Odlicen Laptop HP Probook 450 G2

❗❗❗ Odlicen Laptop HP Probook 450 G2 💻 ❗❗❗ Se prodava vo odlicna...


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 00:59ACER

Продавам лаптоп,во одлична состојба,неговата тастатура не е ич корист...


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

29 мар 13:19HP Probook 450 G6 i5-8265U

HP Probook 450 G6 i5-8265U -Processor Intel Core i5-8265U 1.6 GH...


20.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
21.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мар 14:58Laptop Dell I3 procesor

Se prodava laptop Dell so i3 procesor 3ta generacija, 250 gb ssd hard...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мар 13:01Prodavam laptop lenovo g50-30 Продавам лаптоп г50-30

Lenovo G50-30 HDD-500GB 4GB RAM Procesor CPU N2840 2.16Ghz Baterija d...


5.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мар 16:18Prodavam laptop dell latitude e4310

Dell latitude E4310 HDD-320GB Ram 4GB Procesor i5 Cpu M560 2.67ghz ba...


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мар 16:17Prodavam laptop dell n5010 Продавам лаптоп делл н5010

Dell N5010 HDD-320GB 4GB RAM Procesor i5 M450 2.40Ghz Cena:7000den


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мар 16:17Prodavam laptop toshiba satelite c855

Toshiba Satelite c855 HDD-500GB 4GB RAM Procesor CPU B820 1.70ghz Ce...


5.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мар 16:17prodavam laptop fujitsu ah530/gfx

Fujitsu AH530/GFX HDD-160GB RAM 4GB Procesor i3 2.40GhZ ne drzi bater...


4.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мар 14:04prodavam laptop Dell latitude e6440

Dell Latitude E6440 HDD-1TB RAM 8GB Procesor i7-4610M 3.00GhZ drzi ...


9.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мар 14:01Prodavam laptop lenovo g560

Lenovo G560 HDD-320GB RAM 4GB Procesor i3 2.40GhZ ne drzi baterija C...


4.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мар 13:57Prodavam laptop packard bell pawf7

Packard bell PAWF7 HDD-160GB RAM 4GB Procesor CPU dual core drzi bat...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мар 13:54ASUS LAP TOP 10-KA

SKORO NEKORISTEN LAP TOP 10-KA ASUS


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

22 мар 20:10Fujitsu Simens AH532 SO I5

fUJITSU sIMENS ah532 soi5 na 2,5 ghz so 4 gb ram i 640gb hdd so 15,6 ...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

21 мар 17:20Acer aspire V3-571G so i5

Acer aspire V3-571G so i5 rocesor na 2,5 ghz so dve graficki karti in...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

20 мар 18:31Acer TravelMate 5730

Acer TravelMate 5730 so intel core TM2 duo CPU P8400 na 2,27ghz,so ...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

20 мар 08:42Acer Aspire 7715z

Acer Aspire 7715z so intel 2 duo core processor na 2,2 ghz so 4 gb ra...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

19 мар 14:42HP Probook 4320s Core i3

HP Probook 4320s Core i3 | 4GB | 320GB HD Intel Core i3-M370 @ 2.40G...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

19 мар 14:07Лап топи повеке 50 парчиња

Спејс ФМ е фирма за увоз и дистрибуција на половни лап топ и детскоп ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

15 мар 10:07Dell Latitude E6440 so i7

Dell latitude E6440 s0 i7 4610M CPU na 3,00 ghz so 8gb ram 1tb hdd 14...


9.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

14 мар 05:46Dell Vostro 3500 i5 1135G7/8GB/250GB ssd/ IrisXe

Prodavam laptop Dell Vostro 3500. Doagja so punjac i kutija. Moznost...


24.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

13 мар 14:28Dell Inspiriоn 1545

Dell Inspiriоn 1545 sо intel duо cоre prоcesоr na 2,10ghz sо 4 gb ram...


3.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мар 20:05HP ProBook 470 G0

Odlicen lap top Hp probook 470 G0 so i5 processor na 2,5 ghz so 8gb r...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мар 16:37Samsung 540U so i5

Samsung 540U na so i5 processortreta generacija na 1,8 ghz so 8gb ram...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

11 мар 10:17Packard Bell EasyNote TJ75

Dobro socuvan lap top PackardBell Easy Note TJ75 so i3 procesor na 2,...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

09 мар 17:48OTKUP NA LAPTOP LAPTOPI LAPTOPOVI NOVI I POLOVNI NAJREALNO

SITE BRENDOVI


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

07 мар 09:58Lenova g510

Dobro socuvan Lenova laptop. Bez izgoreni pikseli. I baterija vo dobr...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

06 мар 15:32Prodavam laptop fujitsu lifebook AH512

Fujitsu lifebook AH512 250GB HDD 6GB RAM i5-2450M 15.6 led cena:7500


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

05 мар 21:27Prodavam laptop hp650 Продавам лаптоп хп 650

HP 650 500GB HDD 4GB RAM CPU 1000M 15.6 led Cena:5000den


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

05 мар 21:27DELl

Se prodava laptop marka DELL


15.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

04 мар 09:27Acer Aspire E1-531

Lap topot e vo odlicna kondicija za upotreba so duocore procesor so 4...


4.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

28 фев 12:12Laptop Fujitsu Siemens - Intel procesor- za onlajn nastva

Fujitsu Siemens Li3710, 15.6 '' ekran, procesor Intel Core2Duo, 4 gb ...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

28 фев 11:04Hp ProBook 450 G2

Odlicno socuvan so odlicna baerija Hp ProBook 450 G2 so 120 gb ssd no...


8.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 фев 08:58Laptop X543U I3 7gen/8GB RAM/SSD Kingston

Se prodava laptop Asus X543U mnogu malce koristen, baterija drzi 2,5 ...


13.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

23 фев 09:52Prodavam laptop toshiba c660/Продавам лаптоп тошиба ц660

Toshiba C660 HDD 320GB Ram 4GB Procesor i3 CPU 2.27GHz Cena:4000den


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

20 фев 12:38Prodavam laptop lenovo G5070

Lenovo G5070 intel dual core 1.40GHz 4GB ram 250GB HDD 15.6 led slim...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

17 фев 16:53Lenovo ThinkPad SL510

Lenovo ThinkPad SL510 so 4 gb ram so 160gb hdd so 15,6 led monitor in...


4.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

15 фев 08:21Toshiba satelite C850 so i3

Toshiba satelite C850 so i3 proceso3 na 2,3 ghz so 4 gb ram 320gb hdd...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

08 фев 08:20Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам