Пробиштип
                   
52 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Parcela vo Probistip

Prodavam parcela so povrsina od 1523 m2. Se naoga vo Ravnishte, klasa...


10 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

02 апр 20:30Placovi vo Probistip

Prodavam 5 placoj vo Probištip (mesto vikano Kola) Plac od 509m2 (2 ...


10 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

02 апр 20:26Се продава лозје

Се продава лозје од 4000м2 (4 декари), во село Древено, Пробиштип, ме...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

16 дек 21:35Niva vo Legovec, Kalniste, Probistip

Se prodava niva okolu 1000 kvadrati vo mesnost Legovec dosta povolna ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

20 окт 15:51Niva so Borova suma, Koja moze da se se e.

Se prodava niva nasadena so Borova suma 2000 metri kvadratni, ima oko...


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

07 сеп 10:09Се продава плац

Се продава плац од 1000м2 во село Пробиштип на улица Даме Груев кај м...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

12 јун 13:00Се продава плац во Лесново

Информации на тел. 071 387 557 Цена по договор


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

15 мај 22:10Prodavam nivi

Prodavam niva 6900m kvadratni vo mesto Legovec ..pokraj asfalten pat ...


3 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

01 авг 00:44Prodavam korija 4350 m2

Prodavam kurija 4350 m2,lokacija- zletovska brana na samo 500 metra o...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

24 апр 18:41Niva

Nivata se naoga vo probistip Ko buciste Kp 204 Klasa 4 pogodna za...


90.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

15 апр 13:11se prodava plac

placot se naoga pod mestoto vikano sandevi kamioni


1.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

23 сеп 20:49продавам овоштарници со 550 круши

Се продава овоштарник со 550 круши, површина 1 хектар на 4 парцели ...


6.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

18 јул 19:52Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам