Пробиштип
                   
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВААТ !!! Три плацеви

Три плацеви во место викано ЗАБЕЛ - Општина Пробиштип КП 446 класа 5...


22 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

27 мар 16:03СЕ ПРОДАВА !!! Нива класа 5

Нива класа 5 со површина од 4138 м2 КП 1531 Цена....25 евра м2 со ...


25 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

27 мар 16:03Атрактивна Локација - ХИТНО !!!!!

Локација--Наспроти влезот на Градските Гробишта Нива класа 4 со повр...


25 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

27 мар 16:03Prodavam zemjodelsko zemjishte i shuma

Se prodava zemjodelsko zemjishte i shuma (korii) vo atarot na Gorno i...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

26 мар 10:55Земјиште во пробиштип

Се продаваат повеке парцели на земјиште во Пробиштипско во месноста Т...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

23 мар 09:02Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Пробиштип во Калниште 2387м2 на убава...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

14 мар 08:30Nivi

Se prodavaat 2 nivi od 3000m2, i 1 od 6000m2, vo s. Neokazi vednas do...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

13 мар 12:41Plac na ponikva

Kupuvam plac na Ponikva. Ponudete mi !


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

07 мар 20:08se prodavaat obrabotlivi nivi vo Puzderci

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci Nivite se ...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

05 мар 13:05se prodavaat obrabotlivi nivi vo Puzderci

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci Nivite se n...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

26 фев 08:53Plac vo probistip kalniska naselba

Placot e vo kalniste od dvete strani opkruzen so asfalten pat 620 kva...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

25 фев 10:03Nivi vo probistipsko, stamirovci

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci Nivite se n...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

16 фев 15:44PLAC VO CENTAR NA PROBISTIP

PLACOT SE NAOGJA VO CENTAROT NAD PLOSTADOT, CIST IMOTEN LIST KON...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

27 јан 23:00Борова шума до Ратавица

Се продава борова шума над Ратавица со чист имотен лист. Се наоѓа под...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

13 јан 15:16SE IZDAVA- PRODAVA NIVA VO MESTOTO Свиларица ПРОБИШТИП

SE IZDAVA - PRODAVA NIVA POD KIRIJA 2330 м2 VO MESTOTO Свиларица Бр...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

03 дек 13:31Se prodava zemjiste pogodno za FOTOVOLTAICI

Se prodava zemjiste pogodno za postavuvanje na fotovoltaici so povrsi...


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

17 окт 13:00Парцели покрај регионален пат на 2км од Пробиштип

Prodavam 3 spoeni parceli na samiot pat na izlez od Probistip so vkup...


2.950 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

10 сеп 11:02Prodavam niva blisku do regionalen pat na 2km od Probistip

Prodavam niva blisku do regionalen pat na 2km od Probistip 7209m2


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

10 сеп 11:02Plac

Za detalni informacii javete se 077/621013 Boro


4.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

17 авг 08:0510 Dekara

Prodavam nivi vo selo Petrsino 10 dekara cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

01 авг 20:50Се продава нива во место Коритница, Ратавица, Пробиштип

Се продава нива со површина од 4234м², обележана на КП бр. 183-КО Рат...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

28 јун 19:05Se prodava livada so uslovi za gradba na atraktivna lokacija

Se prodava livada so uslovi za gradba na atraktivna lokacija vo Selo ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

07 јун 17:54Plac vo Probistip

Se prodava plac vo Probistip 1020 metri kvadratni.. kanalizacija kak...


9 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

07 мар 17:33Se prodavaat nivi

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko * Nivi vo mesto vikano Legovec o...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

09 фев 10:09Продавам плацеви ШУМИ, НИВИ, ПАСИШТА, ЛИВАДИ

Prodavam povekje placevi vo Probistip (Kundino): ,nivi, pasishta i li...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

30 јан 07:22PLAC VO M.V MARICANSKI DOL

SE PRODAVA PLAC SO POVRSHINA OD 1500-1700M2 VO MV MARICANSKI DOL, POG...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

28 сеп 16:02Korija vo s.Dobrevo (Solishte)

Se prodava korija vo S.Dobrevo vo m.v Solishte so povrshina od 9350m2...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

21 сеп 20:09Lojze vo s.DObrevo

Se prodava lojze vo atar na selo Dobrevo ogradeno so betonski stolbov...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

21 сеп 20:07Plac za kuka vo centar na Probistip

Се продава плац за куќа во центар на Пробиштип со платени комуналии.


25 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

22 авг 12:44Se prodava ovostarnik

Se prodava ovostarnik so povrsina od 1111m2 Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

17 авг 12:24Se prodava lojze so niva

Se prodava lojze so niva Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

17 авг 10:05Plac

Se prodava plac vo kalniste kaj otpado 400m2 cena po dogovor


2.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

20 јул 20:46se prodava niva

se prodava niva vo mestoto legovec, Probistip


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

05 јул 20:34se prodava niva

se prodava niva vo mestoto tri krusi, legovec, Probistip


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

05 јул 20:34se prodava niva

se prodava niva vo mestoto gramadi, Probistip


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

05 јул 20:34se prodava niva

niva 774 m2 vo mestoto gramadi, Probistip


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

05 јул 20:34se prodava niva vo Probistip

se prodavat dve nivi vo Probistip, na ul. Koco Racin blizu gradskite ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

05 јул 20:33Бавча во с.Ратавица

Бавчата се наоѓа кај водоводот во с.Ратавица Цена по договор Повеќе...


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

15 јун 13:00Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste!

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste!Zemjisteto se naoga pod fudb...


15 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

30 мај 10:50Плац

Се продава плац 472 метри квадратни до патот за Добрево ( на раскрсни...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

08 мај 11:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам