107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rico M5 i M7

Prodavam Rico Pifli orginalni m5 i m7 cenata e 2500den od pifla , pif...


2.000 МКД
или предлог цена
21 дек 19:13Clarinet klarinet Nov

Klarinet nov duvni sviri


200 €
или предлог цена
16 дек 20:08Harmonika Armonika DELICIA

Extra zacuvana kako nova so se vika pali vozi bez mana


250 €
или предлог цена
16 дек 20:08Zildjian A custom 20"

Se prodava,ride zildjian A custom 20'' vo odlicna sostojba,tonski fan...


1 €
или предлог цена
08 дек 10:07германско пиано RONISCH

Хитно Се продава германско пиано Ronisch


1.000 €
или предлог цена
24 окт 11:18Weltmaister Stella

Хармониката е тонски и механички во одлична состојба - како нова. ...


300 €
или предлог цена
29 јул 14:13Shure Beta 58a Black/Silver Mreza & Battery Cover

Shure Beta 58a Black Ball - 30e Shure Beta 58a Silver Ball - 20e Ba...


30 €
или предлог цена
12 јун 00:10Prodavam sintisajzer YAMAHA

YAMAHA PSS-480 PortaSound odlicno socuvan Kontakt tel 071466119


1 €
или предлог цена
31 мај 20:15Prodavam sintisajzer

Kontakt tel 071 466 119


1 €
или предлог цена
29 мај 17:26Činela Paiste

Prodavam Paiste PST3 crash 16" Nesvirena. Udrena se na se 2 pati da ...


3.000 МКД
или предлог цена
21 мај 23:14se prodavat kabli za zvucnici snagator i za mixeta

se prodavat kabli za zvucnici dolgi se nad 10 metra doneseni se ot ge...


16 јан 10:17KORG KAOSSPAD MINI MK2

Mnogu malku koristen. Doagja bez adapter kako shto e i fabrichki. Inf...


100 €
или предлог цена
Велес

ДЈ Опрема

16 окт 17:42KORG MICROKORG

Odlicna sostojba, kako kozmeticki taka i funkcionalno. Barajte me na ...


300 €
или предлог цена
16 окт 17:36AKAI MPC 1000 JJOS2XL UPGRADED

Prodavam MPC 1000 vo odlichna sostojba so nov software JJOS2XL, novi ...


16 окт 17:32Dodatoci za tapani

Prodavam: Bass drum beater 400den Hoat road sticks (bambusi) 4...


400 МКД
или предлог цена
12 окт 08:31MARSHALL (CLONE)

100w napraveno vo Usa


01 окт 11:06American Audio Vlp 1500

Ozvucenjato e komplet so 9 zvucnici i 2 basa koristebo e samo 5 mesec...


2.600 €
или предлог цена
21 мај 09:31Пифла фокус Селмер нова

Пифлата е купена од Лирамјузик од Белград има одлични перформанси мож...


1 €
или предлог цена
12 мај 17:20Prodavam zvucnici

Prodavam zvucnici 2 para prakam po kargo cena po dogovor


1 €
или предлог цена
29 мар 22:43Хармоники 100€

Хармоники 100€ една Синтисајзер 80€ Елекрични бибњеви 50€ Ташна з...


100 €
или предлог цена
23 мар 18:21Klarinet C. Wurlitzer

Se prodava profesionalen germanski klarinet Wurlitzer. Kompletno reno...


550 €
или предлог цена
10 фев 20:51Elektricna gitara model fender stratokaster 079229045

Vo odlicna sostojba so originalni magneti, vrat kopija fender so nisk...


08 фев 14:02Proel ozvucucanje za kafic disko

pojacalo Dva satelita 180w Dva basa 18ki Mikseta obica kupeni novi...


1.000 €
или предлог цена
Велес

ДЈ Опрема

06 јан 15:59Микрофон Peavey

Микрофонот е купен од артист, доаѓа со оригинален кабел, без гаранциј...


2.000 МКД
или предлог цена
19 ное 20:43KORG I3

Korg i3 vo odlicna sostojba ispravno se na nego sviren samo doma c...


450 €
или предлог цена
17 окт 21:58Casio

Casio CTK-501 Odlicen za pocetnici so se stalak


7.500 МКД
или предлог цена
13 сеп 08:38JACKSON MONARKH JS22

Svirena vo domasni uslovi,vo top sostojba


09 сеп 11:35Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам