Пробиштип
                   
132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

POLOVNI TEPISI I TEPISONI

PRODAVAM POLOVNI TEPISI I TEPISONI RAZNI DIMENZII


500 МКД
или предлог цена
09 јан 17:04POLOVNA STOLARIJA

1.PVC BALKONSKA VRATA SO TERMOPAN STAKLO 88X207 DESNA 50 EVRA 2. DRVE...


50 €
или предлог цена
09 јан 17:03KAUC POLOVEN

KAUC POLOVEN


500 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Дневна соба / Двоседи

09 јан 17:01Туш кабина

Туш кабина


5.000 МКД
или предлог цена
18 дек 11:09Krevet so dusek

Socuvan, dimenzii 190 X 90 cm


2.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Спална соба / Кревети

07 дек 17:29Neo klima

Neo klima 3.5 kw , so freon , kontakt telefon 078 282 401 rusijan


9.000 МКД
или предлог цена
01 дек 17:46Kjumbe za zimnica

Precnik 52 cm Debelina na lim 4 mm


600 МКД
или предлог цена
19 окт 11:13DVOSED I FOTELJA,,NEKORISTENI !!!

SE PRODAVA DVOSED 1.6mx0.9m cena 6500 den, i FOTELJA 0.9mx0.9m cena ...


150 €
или предлог цена
Пробиштип

Дневна соба / Двоседи

13 окт 15:41Smederevac ITNO!!! (ekstra cena)

Koristeno samo edna zima...moze da se vide vo sekoe vreme....


200 €
или предлог цена
09 окт 18:11Pecka na drva za centralno greenje

pecka na drva zaedno so pumpa za centralno greenje ne koristena ,10 k...


150 €
или предлог цена
30 сеп 20:54Pecka na drva za centralno greenje

pecka na drva zaedno so pumpa za centralno greenje ne koristena ,10 k...


150 €
или предлог цена
30 сеп 20:53Ziden casovnik

Star 50 godini


30 €
или предлог цена
27 сеп 12:59Detski krevet

Se prodava detski krevet so pomosna fioka i dusek so dimenzii 190 na ...


6.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Детска соба / Кревети

22 сеп 22:44Kvaka za Vrata vrati 4 broja

See prodavaat poveke info na tell 078/961-580


1 МКД
или предлог цена
26 јул 15:44ROLETNI ZA PROZORI 60 70 80 cm

Se Prodavaat RoLetni za Prozori so dimenzii shirina 60cm 70...


9 МКД
или предлог цена
26 јул 15:43masi i stolovi za letni bavci

masi i stolovi za letna bavca pogodni za kafic celosno renovirani (im...


250 €
или предлог цена
19 мај 10:17Krevet

Se prodava krevet vo odlicna sostojba koristen 1mesec


10.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Спална соба / Кревети

15 мај 22:36Garnitura

Se prodava garnitura (trosed,dvosed i fotelja ) vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
09 мај 11:14Гарнитура

Се продава гарнитура (тросед ,двосед и фотеља) во одлична состојба. ...


1 €
или предлог цена
05 мај 09:00Prozorec i vrata

1700 den parce 130sm na 100sm prozorot


3.400 МКД
или предлог цена
03 мај 08:16ELEKTROMOTOR OD PERALNA GORENJE

ELEKTROMOTOR OD PERALNA GORENJE


1.000 МКД
или предлог цена
01 мај 09:47KAMEN ZA ZIDANJE

DEKORATIVEN BEL KAMEN 3 KUBICI 2000DEN. OBICEN KAMEN 1 KUBIK 1000DEN.


По Договор
или предлог цена
01 мај 09:46KAUC POLOVEN

KAUC POLOVEN 2 x 750 denari


500 МКД
или предлог цена
01 мај 09:45RESO NOVO

RESO DUPLO NOVO


1.000 МКД
или предлог цена
01 мај 09:45DETSKO KREVETCE

Demontazno so dimenzii: 135cm x 65cm


1.200 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Детска соба / Кревети

01 мај 09:44PUMPA ZA PRASKANJE OVOSKI I LOZJE

BAKARNA PUMPA SRPSKO PROIZVODSTVO 12 LITRA


2.500 МКД
или предлог цена
01 мај 09:44POLOVNA STOLARIJA

1.PVC BALKONSKA VRATA SO TERMOPAN STAKLO 88X207 DESNA 50 E...


50 €
или предлог цена
01 мај 09:43POLOVNI TEPISI I TEPISONI

PRODAVAM POLOVNI TEPISI I TEPISONI RAZNI DIMENZII


500 МКД
или предлог цена
01 мај 09:43Fotelja

Za na terasa


600 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

01 мај 09:41DRVENI SADOVI

1. BOCVA 350 L. 5000 DEN. 2. KA...


5.000 МКД
или предлог цена
01 мај 09:41DUSECI 190X90 SM

PRODAVAM DUSECI 190X90SM DOBRO SOCUVANI 2BROJA


1.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Спална соба / Душеци

01 мај 09:40prodavam trosed

prodavam krevet na pustanje (kaucuk) socuvan eftino


1.999 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

20 апр 21:50Prodavam kiramidi

Kiramidite se veke koristeni,no se vo odlicna forma. Cena na parce 3...


3 МКД
или предлог цена
19 апр 20:21SRAFILICI

SRAFILICA SPARKY 220V 3000 DEN. SRAFILICA TOTAL SO POLNAC 3.6V 900 D...


По Договор
или предлог цена
01 апр 09:28PREKIDACI I STEKERI

BAKELITNI PREKIDACITE FLUOROSCENTNI


20 МКД
или предлог цена
01 апр 09:26gradinarski pumpi

5litra 600denari 8litra 800denari prakam po kargo


600 МКД
или предлог цена
01 апр 09:22Se prodava Masicka...Elementi od kujna...Zakacalka i Plakari

Elementite se kupeni novi i se koristeni 6 meseci...


По Договор
или предлог цена
05 мар 10:27Se prodava Masicka...Elementi od kujna...Zakacalka i Plakari

Elementite se kupeni novi i se koristeni 6 meseci......


По Договор
или предлог цена
05 мар 10:22Nov Alat

Nov alat, made in austria


1 €
или предлог цена
21 фев 18:13Шамотни тули (цигли)

се продаваат шамотни тули кои се користат за фурни и печки. Димензии ...


1 €
или предлог цена
26 јан 14:46Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам