Карпош
Подкатегорија:
                   
566 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MICROTECH SCARAB Camo

Prodavam Microtech Scarab OTF (out the front) double-action automatic...


400 €
или предлог цена
Денес 13:49KA-BAR нож со фиксно сечиво

Оригинален KA-BAR USMC нож, со кожна рачка и футрола. Неупотребен. Д...


100 €
или предлог цена
Денес 13:49Radio Stanica Toki Voki BAOFENG UV-5R 8W

Nova BAOFENG UV-5R CENATA E ZA EDNA STANICA Domet do 10km Tec...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 13:00Радио Станици Baofeng 999s

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА 1 станици 1 * Baofeng Blue BF-999S UHF CTCSS/CDCS...


1.250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 13:00Каиш - Kaish за калибар 30.06 25 куршуми

за 25 куршуми 8.57 i 12 kalibar Imam


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

28 сеп 15:17Батерии за Баофенг радио станици Baofeng

Батерија за Баофенг радио станици Имам за BAOFENG BF-666S, 777s, 888...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

28 сеп 15:17NOGARKI ZA CEVKA NA PUSKA

6" do 9" 1500 deanari


1.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 15:07Футрола за куршуми на кундак калибар 30.06; 8x57

Имам за сите калибри футроли !!! 9 куршуми


400 МКД
или предлог цена
26 сеп 15:52Prodavam malokalibarski pistol

Prodavam malokalibarski pistol Walther P22, nov,na lice so dozvola za...


400 €
или предлог цена
26 сеп 15:41KAMERI ZA LOV KAMERA LOVNA LOVNI ZA LOVENJE DOJAVA

VODOOTPORNA LOVNA KAMERA Kamera koja se aktivira na dvizenje.Rabot...


3.490 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
4.990 МКД
26 сеп 11:10Каиш Колан за 12 калибар за 25 куршуми

Каиш Колан за 12 калибар за 25 куршуми


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

25 сеп 17:38Dvogled BPC 7X50 USSR OLIMPIJADA MOSKVA 1980

Se prodava BPC 7X50 USSR Dvogled.Specijalno napraven za Olimpijadata ...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

25 сеп 09:16Laser Kurshum - Ласер Куршум за подесување нишан

Gi imam site kalibri na Laseri Sluzi za shteluvanje nishan JAVI SE...


800 МКД
или предлог цена
24 сеп 18:54noken vizir

prodavam noken vizir Dragi 070702048


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

19 сеп 11:35RAMBO FIRST BLADE 2

RAMBO FIRST BLADE 2 -VKUPNA DOLZINA : 39.5 cm -DOLZINA NA SECILO : ...


1.999 МКД
или предлог цена
13 сеп 22:34CZ 52 7.62x25

Se prodava CZ 52 vo kalibar 7.62x22 (TT). Pistolot e vo odlicna sost...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

13 сеп 06:41Revolver Chiappa Rhino

Se prodava ili zamenuva pistol Chiappa Rhino 40ds, odlicno socuvan be...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

13 сеп 06:41GOLEMA BATERISKA LAMPA

NOVA GOLEMA BATERISKA LAMPA Tel 070 246 650


1.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:13ELEK

Novi takticki eleci Tel 070 246 650


3.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:13KOZEN REMEN ZA MUNICIJA

Nov kozen remen za municija 16 Tel. 071 264 065


1.300 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:13RAKAVICI

Novi takticki rakavici, ceni 300, 500 i 600 den Tel 070 246 650


500 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:12PANTALONI SO DZEPOVI

Novi pantaloni pamuk likra so stranicni kargo dzepovi Tel.071 264 065


1.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Облека

10 сеп 21:12ZELEN LASER SO MNOGU GOLEM DOMET

Zelen laser tocka so domet poveke od 10 km. Tel 070 246 650


600 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:11SILNA LAMPA ZA RAKA

Novalampa za nosenje na raka-kako casovnik so silna led dioda, doaga ...


900 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:10NOV KVALITETEN DVOGLED BUSHNELL

Kvaliteten dvogled Bushnell dava kristalno cista slika. Cena 2500 de...


2.500 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:10METALNI AIR SOFT PISTOLI

NOVI METALNI AIR SOFT PISTOLI SO PLASTICNI DIJABOLI CENI OD 1000 DO 1...


1.200 МКД
или предлог цена
09 сеп 15:48METALNI AIR SOFT PISTOLI

NOVI METALNI AIR SOFT PISTOLI SO PLASTICNI DIJABOLI cena od 1000 do 1...


1.200 МКД
или предлог цена
09 сеп 15:48METALNI AIR SOFT PISTOLI

NOVI METALNI AIR SOFT PISTOLI SO PLASTICNI DIJABOLI ceni od 1000 do 1...


1.200 МКД
или предлог цена
09 сеп 15:48Zastava 9 mm

Zastava 9 mm Nakoristena Samo na lica so dozvola 076 456 641 Iv...


300 €
или предлог цена
09 сеп 08:01PANTALONI PAMUK LIRA

Novi


1.600 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:24MONOCULAR

Nov monocular


800 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:24LAMPA ZA PUSKA

NOVA SILNA LAMPA ZA PUSKA SO MIKROPREKINUVAC, DRZAC I DVE BATERII


1.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:24KOZNA FUTROLA ZA POD PAZUVA

NOVA KOZNA FUTROLA ZA POD PAZUVA


1.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:24LAMPA P70

NOVA MNOGU SILNA LAMPA P70


1.300 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:24LAMPA ZA GLAVA

MNOGU SILNA LAMPA ZA GLAVA SO DVE BATERII


800 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:24LAMPA SO 2 BATERII

Nova racna lampa so dve baterii, spakuvana vo plasticna kutija


800 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:23GOLEMA LAMPA

Nova golema bateriska lampa


1.200 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:23DVOGLED 20 X 50

Nov dvogled Panda 20 x 50


1.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:23FUTROLA ZA NOGA

LEVA I DESNA FUTROLA ZA NOSENJE ORUZJE NA NOGA


800 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:23NAJSILEN MODEL P90

Nova najsilna golema lampa P90 so 2 golemi baterii na polnenje


1.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:23Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам