Гази Баба
                   
641 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Otkup na rigovi so 3060ti,3070,3070ti,6800xt i 6900xt

Otkupuvam slednive rigovi od navedenive modeli : Nvidia : 1660Ti , 2...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:05Промовирано

Poloven zacuvan Dell laptop

Se prodava: Dell Inspiron 3537 so: - Intel Core i7 - 16GB 1600mhz ...


290 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

13 ное 18:39Продавам HyperX Alloy Origins (Red Switch) тастатура

Продавам HyperX Alloy Origins (HyperX Red Switch) механичка тастатура...


4.000 МКД
или предлог цена
13 ное 13:38Monitor Samsung 29inch

Monitor samsung 29 inch oval 60 hz Kontakt tel: 070908031


6.500 МКД
или предлог цена
12 ное 21:24Se prodava ASUS Radeon rx5500xt 4GB

Grafickata e vo supper sostojba, ne e overclock-nata do sega i ne e k...


7.000 МКД
или предлог цена
11 ное 13:00Bobcat miner 300 helium

Prodavam bobcat miner bidejki nemam lokacija za postavuvanje


350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

10 ное 02:20Продавам AMD R9 290

Продавам графичка картичка AMD R9 290. Редовно сервисирана, сменета п...


5.000 МКД
или предлог цена
08 ное 19:46Benq GL2580h -B 24.5" 1080p 1ms 60hz

se prodava mnogu malku koristen monitor kupen vo anhoch pred 2 godini...


5.500 МКД
или предлог цена
05 ное 23:44Program za mini market, kafic, rodavnica, kolonijal

Зошто да не си го олесните работењето со наједноставниот софтвер за в...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Останато

02 ное 13:47Se prodava orginal windows Xp vista Ps 3 igri i pc igra

Se prodava orginal windows Xp vista Ps 3 igri i pc igra cena za pc ig...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

02 ное 09:09Delovi za HP 250 G3,G4,G5... ispravni i testirani...

Delovi za HP 250 G2,G3,G4, Intel i AMD maticni ploci, plastiki, maski...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

29 окт 13:31Polnenje i prodazba na toner Panasoniv KX MB 1500/1520/1530

Polnenje i prodazba na novi original toneri Panasonic KX MB 1500/1520...


28 окт 11:22Се продава тастатрура за лаптоп Asus

Се продава нова тастатрура за лаптоп Asus за следниве модели: F5 F5R...


700 МКД
или предлог цена
27 окт 20:21СЕ ПРОДАВА НАПОЈУВАЊЕ ATX 550 Watt Power Supplies

Се продава напојување за десктоп компјутер (користено помалку од една...


800 МКД
или предлог цена
27 окт 20:21Ram memorija

Prodavam ram memorija ddr 2


500 МКД
или предлог цена
27 окт 13:45SONY VPCX115LG ULTRA SLIM SSD BATERIJA 4-5 CASA

Vo 100% ispravna i perfektna sostojba


170 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 окт 09:17Prodavam DELL Laptop i5, 15.6inch, 4gb ram, 500gb HDD

Mnogu sochuvan, bez nikakvi zabeleski. Raboti odlichno. DELL Inspiro...


14.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

25 окт 20:40Rig Sapphire RX 580 8GB 400 mh/s

Prodavam rig Sapphire Novi napajanja 1000w i 850w cooler master N...


3.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

25 окт 11:48Graficka 256MB

Se prodava graficka karticka asus EN6600 256MB Vo ispravna sostoj...


300 МКД
или предлог цена
24 окт 12:33Rig

SE PRODAVA KOMPLETEN RIG RX 470 X3 4 GB RX 470 X1 8 GB RX 580 X1 4GB


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

17 окт 11:16Komleti maticni CPU i RAM 8gb so 12 slotovi

Prodavam novi nekoristeni kompleti maticni so CPU i RAM 8gb so moznos...


10.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

15 окт 14:54Maticni komplet so CPu i 8gb RAM so 8x usb slotovi

Prodavam novi nekoristeni kompleti maticni ploci so CPU i RAM 8gb ide...


8.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

15 окт 14:51Napojuvanja 2000w 90+ Gold

Prodavam novi neotpakuvani napojuvanja 2000w so poveke 20x 6+2 pinski...


10.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

15 окт 14:48Rajzeri S009

Prodavam novi nekoristeni neotpakuvani rajzeri S009 kako na slikata


350 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

15 окт 14:44ALL IN ONE DEKSTOP

Se prodava nov MSI ALL IN ONE DEKSTOP


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

15 окт 11:51Termicka pasta za procesori

Termicka pasta za procesori 15 g.


350 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

14 окт 20:07Hard disk

Ispravni hard diskovi razlicna golemina. Cena 500 den 500gb


500 МКД
или предлог цена
14 окт 20:06Monitor BenQ 24" XL2411 144hz

Се продава гејмерски монитор Monitor BenQ 24" XL2411 144hz во бекспр...


7.499 МКД
или предлог цена
14 окт 15:22Ekrani 15.6 40 pin

Polovni LCD ekrani 15.6 40 pin ispravni inf/ po 17 casot 077/733-053


1.500 МКД
или предлог цена
14 окт 14:35Kasa za avtobus

Kupuvam kasa za gradski sobrakaj od SLOBODA PREVOZ


2.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

12 окт 09:18Wifi ruter Linksys

Se prodava ruter Linksys Vo ispravna sostojba Prakjam i po kargo


700 МКД
или предлог цена
11 окт 16:21Rajzeri rizer 009s

Rajzeri na zaliha


410 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

09 окт 12:39Nov rig so 7 * 3080ti evga 12gb 610mh

RIGOVI NOVI SKLOPENI 5 MSI 3080 360MH 6 MANLI 3080TI 510MH 7 EV...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

09 окт 12:39Nov rig so 4 * 3090 zotac 24gb

RIGOVI NOVI SKLOPENI 5 MSI 3080 360MH 6 MANLI 3080TI 510MH 7 EV...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

09 окт 12:39Nov rig so 6 * 3080ti 12gb 510mh

RIGOVI NOVI SKLOPENI 5 MSI 3080 360MH 6 MANLI 3080TI 510MH 7 EV...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

09 окт 12:39Rig so 5×3080msi 360mh

RIGOVI NOVI SKLOPENI 5 MSI 3080 360MH 6 MANLI 3080TI 510MH 7 EV...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

09 окт 12:39Se prodava printer brother DCP1510

Se prodava mnogu malku koristen printer Brother so garancija do 30.0...


3.500 МКД
или предлог цена
08 окт 16:21Hard disk 320GB

Se prodavaat hard diskovi 320gb satta za kompjuter Vo ispravna sosto...


400 МКД
или предлог цена
02 окт 13:31Kupuvam 4gb rigovi i graficki

Kupuvam rigovi i graficki


1.234 €
или предлог цена
01 окт 15:12Kupuvam rigovi i graficki / rig / риг

Otkupuvam rigovi so 470/480/570/570, 5700xt , 3060ti , 3070 LHR , 30...


1.234 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

01 окт 15:12APPLE IMAC COMPJUTERI

SE PRODAVAT APPLE imac compjuteri so povolna cena 24" imac 150 eur...


70 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

01 окт 10:02Страна 6 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам