Гази Баба
                   
641 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Otkup na rigovi so 3060ti,3070,3070ti,6800xt i 6900xt

Otkupuvam slednive rigovi od navedenive modeli : Nvidia : 1660Ti , 2...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:05Промовирано

Nov LG rewriter

Nov.


21 €
или предлог цена
01 јан 17:18SONY VAIO

Se prodava sony vaio PCG-71913L 4 GB RAM 500 HDD I5 PROCESOR BLUE RAY...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

30 дек 01:25Dell Latitude 7430 i7 non-vPro 14.0" FHD Non-Touch

Dell Latitude 7430 Standard. Користен 14 дена, доаѓа со гаранција од...


1.099 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

28 дек 13:02HPE 16gb DDR4 2666mhz ECC Registered

Nova neotvorena serverska memorija ecc registered. https://www.route...


6.000 МКД
или предлог цена
27 дек 18:53Monitor ASUS 17" se prodava

Monitorot e17' ima nekoj tocki na nego ( na folijata na displejot ) n...


600 МКД
или предлог цена
27 дек 16:19Ipad air 32 gb

Se prodava ipad air 32 gb socuvan , nikogas ne otvaran sve e fabricki...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

25 дек 17:20Graficka GPU SAPPHIRE NITRO 4GB

Prodavam graficka sapphire nitro 4GB gaming series za igri i mining ...


90 €
или предлог цена
24 дек 11:58Samsung 540U so i5

Samsung 540U na so i5 processortreta generacija na 1,8 ghz so 8gb ram...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

24 дек 09:26Riser Rejzer Za Graficka

.


500 МКД
или предлог цена
21 дек 23:36OTKUP NA LAPTOP LAPTOPI LAPTOPOVI NOVI I POLOVNI NAJREALNO

SITE BRENDOVI


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

21 дек 14:23Razer Ripsaw HD

Се продава Razer Ripsaw HD, Купено од сетек пред половина година. Про...


6.000 МКД
или предлог цена
20 дек 19:02BARKOD BARCOD BARCODE BARKODE CITACI

100% ispravni razni modeli montaza na lice mesto


По Договор
или предлог цена
19 дек 12:22Polnenje i prodazba na novite Brother toneri TN 2310/2320

Polnenje i prodazba na toneri na novite Brother toneri TN 2310/2320/2...


19 дек 10:38Mouse optical bezzicni gaming

Novi mausi so l-ion baterija Professional fps shooter 2.4Ghz Chargi...


1.000 МКД
или предлог цена
18 дек 14:32Prodavam Rig so 5 graficki RX 570 Saphire ITNO!

Godina ipol koristen rig so 5 graficki RX 570 4gb Safirki. Gigot e k...


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

18 дек 13:00Prodavam detski laptop vtech

detski laptop so instalirano azbuka igri i mnogi drugi raboti matemat...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

18 дек 09:30Polnenje i repariranje na novite toneri HP CF230,279,226

Polnenje i repariranje na novite toneri HP LJ Pro M118DW/ M148DW/ bla...


14 дек 11:04Servis za grafichki, matichni plochi i napojuvanja

Servis za grafichki: - Reballing na procesori od grafichka - Promen...


777.777 €
или предлог цена
13 дек 23:55Monitor Benq mnogu malku koristen

Monitorot e mnogu malku koristen. Dimenzijata e 53/32 Cena 2500 de...


2.500 МКД
или предлог цена
11 дек 09:50Philips monitor 19” funkcionalen, socuvan

Se prodava Phillips monitor 19” odlicno socuvan bez nikakvi grebanici...


1.150 МКД
или предлог цена
08 дек 12:03Printer Skener Kopir HP LaserJet M2727nf

Vo odlicna sostojba


5.500 МКД
или предлог цена
08 дек 09:44TONER DO VASIOT DOM BESPLATNA DOSTAVA - SKOPJE

Имате потреба од тонер за вашиот принтер. Направете нарачка ние ви г...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

07 дек 23:17Program za prodavnica kafici marketi fiskalna

Зошто да не си го олесните работењето со наједноставниот софтвер за в...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Office Канцелариски

07 дек 23:17I5-4570 3.20GHz

MB: Gigabyte GA-Z87P-D3 CPU: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz RAM: Sam...


21.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

07 дек 18:31Hp printeri za delovi

Se prodavaat dva HP printeri za delovi


500 МКД
или предлог цена
06 дек 16:48Разработена онлајн продавница

Добро разработена онлајн продавница со .мк домеин, универзална, со од...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

04 дек 11:33Gaming PC RTX3090

Продавам гејмерски десктоп компјутер користен 8 месеци. ASUS G35CG ...


3.000 €
или предлог цена
02 дек 21:59Servis i formatiranje na kompjuteri i Laptopi

Servis i formatiranje na kompjuteri i Laptopi, Instalacija na operati...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

02 дек 10:28Graficki kartici 3080, 3080ti, 3090

Graficki kartici pod garancija 3080 3080ti 3090


1 €
или предлог цена
01 дек 20:40ruter cisko E900-oznaka n - 300mbs

RUTEROT E ODLICEN SO mimo- tEHNOLOGIJA N 300MBS.. Se naogam vo cento ...


900 МКД
или предлог цена
01 дек 13:37Cisko wrt 610n dual band. Router

CISKO Ruter odlice ràboti na 2,4 i 5ghz.domet na wi-fi odlicen.. Po...


2.000 МКД
или предлог цена
01 дек 13:37Chia miner 324 plots

Cpu i5 3470 Ram 12gb Gpu GT 430 Hdd 9x4TB Moze i zamena ponudete


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

01 дек 09:55Prodavam Rig XFX 6800XT 6 meseci koristen

Se prodavaat i odelno po karta Info na 070280204


1 €
или предлог цена
28 ное 19:56Se prodava Ram HyperX 4gb ddr4 2400mhz

Се продава рам меморија HyperX 4gb ddr4 2400mhz


10 МКД
или предлог цена
27 ное 21:39Рам Ram HyperX Fury Kingston 1x4gb 2x4 ddr4 2400mhz 2666mhz

Se prodava ram memorija HyperX Fury Kingston 4gb ddr4 2400mhz - 1100d...


1.000 €
или предлог цена
27 ное 21:39Ram memorija HyperX 4gb ddr4 2400mhz

Se prodava ram memorija HyperX 4gb ddr4 2400mhz Рам меморија.


1 МКД
или предлог цена
27 ное 21:39Се продаваат делови за компјутер во исправна состојба

Се продаваат следниве компоненти: 01. Процесор I7 - 4790 02. Ма...


15.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

26 ное 12:05Prodavam kukjiste Gigabyte

Kukjiste Gigabyte prefarbano... cena 600 den info078608610


400 МКД
или предлог цена
22 ное 17:02Nividia Geforce Gtx 750ti 2gb

Nividia Geforce Gtx 750ti 2 gb , super za gaming , fortnite , csgo , ...


5.000 МКД
или предлог цена
17 ное 00:22Saphire RX 470

Se prodava rig so 6 graficki AMD Radeon RX 470 , 8gb , Saphire Nitro ...


1.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

16 ное 13:04Страна 5 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам