Гази Баба
                   
609 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitor 15.4 EKRAN

Monitor 15.4 EKRAN


1.000 МКД
или предлог цена
17 ное 07:50RAM DDR4 Kingston HyperX Fury 3200mhz 8GB

Capacity: 8GB Frequency: 3200mhz XMP CL16


1.600 МКД
или предлог цена
17 ное 00:58Nividia Geforce Gtx 750ti 2gb

Nividia Geforce Gtx 750ti 2 gb , super za gaming , fortnite , csgo , ...


5.000 МКД
или предлог цена
17 ное 00:22Hard disk 500GB SATTA

Se prodava hard disk SATTA 500GB Western Digital, Seagate,Hitachi V...


500 МКД
или предлог цена
16 ное 18:03Mining rig so 6 graficki RX 580 XFX 8GB

Se prodava mining rig: Biostar TB85 LGA 1150 Made for Cryptocurrency...


2.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

16 ное 16:04Saphire RX 470

Se prodava rig so 6 graficki AMD Radeon RX 470 , 8gb , Saphire Nitro ...


1.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 €
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

16 ное 13:04Formatiranje i Instalacija na Noviot MS Office 2021

Formatiranje na Kompjuteri Laptopi , Instalacija na Noviot MS Office ...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Microsoft

16 ное 10:52PROGRAM ZA PRODAVNICA KAFIC RESTORAN MARKET MAGACIN FISKALNA

ПРОГРАМИТЕ РАБОТАТ НА СИТЕ ФИСКАЛНИ АПАРАТИ Најефтин професионален п...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Office Канцелариски

15 ное 11:33SERVIS ZA KOMPJUTERI STATICNI I LAPTOPI, TABLETI, TONERI I P

SERVIS ZA KOMPJUTERI STATICNI I LAPTOPI, TABLETI, TONERI I PRINTERI ...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи

15 ное 09:39Cisko wrt 610n dual band. Router

CISKO Ruter odlice ràboti na 2,4 i 5ghz.domet na wi-fi odlicen.. Po...


2.000 МКД
или предлог цена
14 ное 17:25Toneri za Color printer HP M281,280,255

Novi toneri za Color printer HP M281,M280,M255 po ekstra ceni novi ...


14 ное 10:34Poloven zacuvan Dell laptop

Se prodava: Dell Inspiron 3537 so: - Intel Core i7 - 16GB 1600mhz ...


290 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

13 ное 18:39Продавам HyperX Alloy Origins (Red Switch) тастатура

Продавам HyperX Alloy Origins (HyperX Red Switch) механичка тастатура...


4.000 МКД
или предлог цена
13 ное 13:38Samsung 540U so i5

Samsung 540U na so i5 processortreta generacija na 1,8 ghz so 8gb ram...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

13 ное 13:29Monitor Samsung 29inch

Monitor samsung 29 inch oval 60 hz Kontakt tel: 070908031


6.500 МКД
или предлог цена
12 ное 21:24Dell optiplex 790 so i3

Odlicen kompjuter Dell optiplex 790 so i3-2120 processor so 4gb ram 5...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

12 ное 19:48Se prodava ASUS Radeon rx5500xt 4GB

Grafickata e vo supper sostojba, ne e overclock-nata do sega i ne e k...


7.000 МКД
или предлог цена
11 ное 13:00Dell Inspiriоn 1545

Dell Inspiriоn 1545 sо intel duо cоre prоcesоr na 2,10ghz sо 4 gb ram...


3.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

10 ное 17:44ruter cisko E900-oznaka n - 300mbs

RUTEROT E ODLICEN SO mimo- tEHNOLOGIJA N 300MBS.. Se naogam vo cento ...


900 МКД
или предлог цена
10 ное 03:00Bobcat miner 300 helium

Prodavam bobcat miner bidejki nemam lokacija za postavuvanje


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

10 ное 02:20Разработена онлајн продавница

Добро разработена онлајн продавница со .мк домеин, универзална, со од...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

09 ное 09:55Продавам AMD R9 290

Продавам графичка картичка AMD R9 290. Редовно сервисирана, сменета п...


5.000 МКД
или предлог цена
08 ное 19:46Servis za grafichki, matichni plochi i napojuvanja

Servis za grafichki: - Reballing na procesori od grafichka - Promen...


777.777 €
или предлог цена
08 ное 11:13Lenovo G580

Lenovo G580 so 4 gb ram 320gb hdd, intel duo core procesr na 2,2 ghz ...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

08 ное 10:30HP ENVY 4520 All-in-One Printer

Print, copy, scan, photo, wireless HP All-in-One печатач за фотогр...


6.000 МКД
или предлог цена
08 ное 08:03HP Deskjet 1510 all-in-one

Овој HP Deskjet all-in-one нуди лесно печатење, скенирање и копирање...


2.000 МКД
или предлог цена
08 ное 08:03HP Deskjet D1360

HP Deskjet D1360 печатачот е идеален за домашни корисници, мали канце...


1.000 МКД
или предлог цена
08 ное 08:03Acer Aspire 7715z

Acer Aspire 7715z so intel 2 duo core processor na 2,2 ghz so 4 gb ra...


4.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

07 ное 21:40asus zenpad 10

ispraven zacuban so polnac 2g ram 64g interna


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

07 ное 20:19Benq GL2580h -B 24.5" 1080p 1ms 60hz

se prodava mnogu malku koristen monitor kupen vo anhoch pred 2 godini...


5.500 МКД
или предлог цена
05 ное 23:44Program za prodavnica kafici marketi fiskalna

Зошто да не си го олесните работењето со наједноставниот софтвер за в...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Office Канцелариски

02 ное 13:47TONER DO VASIOT DOM BESPLATNA DOSTAVA - SKOPJE

Имате потреба од тонер за вашиот принтер. Направете нарачка ние ви г...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

02 ное 13:47Program za mini market, kafic, rodavnica, kolonijal

Зошто да не си го олесните работењето со наједноставниот софтвер за в...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Останато

02 ное 13:47Se prodava orginal windows Xp vista Ps 3 igri i pc igra

Se prodava orginal windows Xp vista Ps 3 igri i pc igra cena za pc ig...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

02 ное 09:09Tosiba l50-b series

lap topot e soloidno ocuvan pogoden e za osnovni ..skolski potrebi ...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

02 ное 08:46Polnac adapter za acer 19V 3.42A

Se prodava polnac za laptop 19V 3.42A Vo ispravna sostojba Prakj...


500 МКД
или предлог цена
01 ное 13:42GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition

Se prodava 1080ti FE, mnogu malku koristena isklucivo za igranje, bez...


300 €
или предлог цена
01 ное 09:44SERVIS ZA KOMPJUTERI Laptopi , Сервис за компјутери лаптопи

ZA SEKOJ PROBLEM POSTOI RESENIE, NIE SME TUKA DA VI POMOGNEME.😎 SE...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

01 ное 08:28Delovi za HP 250 G3,G4,G5... ispravni i testirani...

Delovi za HP 250 G2,G3,G4, Intel i AMD maticni ploci, plastiki, maski...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

29 окт 13:31ACER

Продавам лаптоп,во одлична состојба,неговата тастатура не е ич корист...


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

28 окт 15:51Страна 3 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам