Гази Баба
                   
609 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

15.6" Monitor (Ekran) za LapTop - Монитор (Екран) за лаптоп

Monitor(Ekran) - 39.6cm (15.6”) od Laptop Toshiba Satellite L850-13R ...


1.500 МКД
или предлог цена
25 ное 15:40Se prodava DELL Lap Top

Se prodavaat DELL Inspirion N5010 Lap Top baterijata ne drzi sve fun...


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

24 ное 22:59Toshiba satelite C850 so i3

Toshiba satelite C850 so i3 proceso3 na 2,3 ghz so 4 gb ram 320gb hdd...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

24 ное 21:09Emachines E510

Emachines E510 so intel celeron duo core procesor na 2,16 ghz so 2gb ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

24 ное 20:59Otkup na rigovi so 3060,3060ti,3070,3070ti i 3090

Otkupuvam slednive rigovi od navedenive modeli : Nvidia : 1660Ti , 2...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

24 ное 17:52Dell Latitude 7430 i7 non-vPro 14.0" FHD Non-Touch

Dell Latitude 7430 Standard. Користен 14 дена, доаѓа со гаранција од...


1.399 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

24 ное 09:16Se prodavaat laptopi

Laptop Dell:SSD:256GB i5 procesor 8gb ram cena:8000den Laptop Lenovo:...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

24 ное 05:52TERMALNI PRINTERI TYSSO EPSON CITIZEN MADE IN JAPAN

Za site nameni restorani kafici kladilnici i dr.Printerite se polovni...


По Договор
или предлог цена
23 ное 12:51Lenovo tastatura za lap top

Tastatura za poveke modeli na lenovo G klasa lap top Prakam po kargo


2.000 МКД
или предлог цена
22 ное 23:34Prodavam iPad 6ta generacija bukvalno nov

Prodavam iPad 32Gb 6th generation ekstra socuvan! Doagja so komplet...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

22 ное 18:38Prodavam kukjiste Gigabyte

Kukjiste Gigabyte prefarbano... cena 600 den info078608610


400 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
600 МКД
22 ное 17:02Gigabyte amd radeon rx 6600 eagle

Ова е моќна графичка картичка за игри од Gigabyte. За поврзување кори...


16.000 МКД
или предлог цена
22 ное 16:47Hard disk 500GB

Se prodava hard disk Toshiba 500gb so satta priklucok za kompjuter V...


500 МКД
или предлог цена
22 ное 15:57Toshiba so i3

Одличен лап топ,сочуван што се гледа и на сликите со добра батерија с...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

22 ное 10:49AMD R9 290...4G...ddr5..512bita

Prodavam graficki AMD R9 290...4G...DDR5 512bitni..Gaming edition....


По Договор
или предлог цена
22 ное 10:12Polnenje i repariranje na novite toneri HP CF230,279,226

Polnenje i repariranje na novite toneri HP LJ Pro M118DW/ M148DW/ bla...


22 ное 10:03Se prodava Notebook Dell G15 gaming Ryzen7

Se prodava Notebook Dell G15 gaming Ryzen7 ne koristen nov seuste e p...


60.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

21 ное 17:35Laptop Lenovo Ideapad G40-30

Lenovo Ideapad G40-30 -Intel Pentium CPU N3540 2.16GHz -Ram 4GB DD...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

21 ное 17:03Лап топи повеке 50 парчиња

Спејс ФМ е фирма за увоз и дистрибуција на половни лап топ и детскоп ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

21 ное 16:23Prodavam Rig so 5 graficki RX 570 Saphire ITNO!

Godina ipol koristen rig so 5 graficki RX 570 4gb Safirki. Gigot e k...


650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

21 ное 13:00NOVI TERMALNI PRINTERI ZA KAFICI RESTORANI I DRUGO

Top kvalitet so garancija


По Договор
или предлог цена
21 ное 10:17PROGRAM ZA MAGACINI PRODAVNICI KAFICI RESTORANI I DRUGO

Bez mesecni troskovi za odrzuvanje i slicno so backup pri eventualno ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Бизнис

21 ное 10:17Немате повеќе ТОНЕР?

💯 Немате повеќе ТОНЕР? ПРИНТЕРОТ се расипал, не пушта листови или т...


21 ное 09:35Polnenje i prodazba na novite color toneri

Polnenje i prodazba na novite color toneri za HP CLJ 150A W2070,W207...


21 ное 09:34Fujitsu Simens AH532 SO I5

fUJITSU sIMENS ah532 soi5 na 2,5 ghz so 4 gb ram i 640gb hdd so 15,6 ...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

21 ное 00:22Se prodavaat laptopi Toshiba Acer Compaq

Toshiba C650 i3 procesor 2,53Ghz 4GB ram HDD-320GB Cena...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

20 ное 06:57Ram memori

Se prodava ram memori 256 MB DDR 400 MHz 6 komanda cena Po parce 20...


1 €
или предлог цена
20 ное 02:21ASUS Eee PC 1001px

Компјутери, Куќишта, Лаптопи, Монитори,полначи,...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

19 ное 22:57Hp printeri za delovi

Se prodavaat dva HP printeri za delovi


500 МКД
или предлог цена
19 ное 11:08Lenovo G770 so i7

Lenovo G770 so i7 procesor na 2,7 ghz so dve graficki karti so 17,3 l...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

19 ное 10:11White Shark Predator Nov

Se prodava nova White Shark Predator gaming stolica


13.500 МКД
или предлог цена
18 ное 10:06Polnac HP

Polnacot e ispraven i originalen za HP. 18.5V - 3.5A


1.000 МКД
или предлог цена
17 ное 22:29Riser Rejzer Za Graficka

.


500 МКД
или предлог цена
17 ное 22:28monitor LG- 22

monitorot e odlicen. slika kristalna.


2.000 МКД
или предлог цена
17 ное 20:24RX 6900 XT GIGABYTE RADEON

Se prodava kupena vo februar 2021 seuste pod garancija do februar 202...


68.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
73.000 МКД
17 ное 18:15Rog THOR 850w PLATINUM

Kvalitetno i stedlivo napojuvanje,mnogu malce korosteno,pod garancija...


12.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.500 МКД
17 ное 18:14Prodavam Torba za laptop Hp

Prodavam Torba za laptop Hp


15 €
или предлог цена
17 ное 13:49DELl

Se prodava laptop marka DELL


15.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

17 ное 12:48Dell inspirion 1564

Odlicno socuvan Dell inspirion 1564 so i3 procesor na 2,3 ghz so 4 gb...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

17 ное 12:26Toneri i kertridzi

Toneri i kertridzi za site tipovi na Laserski i inkjet printeri i niv...


17 ное 11:17Страна 2 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам