Гази Баба
                   
609 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lenovo G580

Lenovo G580 so 4 gb ram 320gb hdd, intel duo core procesr na 2,2 ghz ...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:13TONER DO VASIOT DOM BESPLATNA DOSTAVA - SKOPJE

Имате потреба од тонер за вашиот принтер. Направете нарачка ние ви г...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 23:17Program za prodavnica kafici marketi fiskalna

Зошто да не си го олесните работењето со наједноставниот софтвер за в...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Office Канцелариски

Вчера 23:17I5-4570 3.20GHz

MB: Gigabyte GA-Z87P-D3 CPU: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz RAM: Sam...


21.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:31Gaming PC

MB: MSI H510M PRO-E CPU: Intel® Core™ i3-10100F 3.60GHz RAM: Kings...


29.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:31GAMER GIGABYTE DETSKOP

Gamer Gigabyte matheaboard so i7 procesor so 8gb ram so 1tb hdd so n...


12.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:10Otkup na rigovi so 3060,3060ti,3070,3070ti i 3090

Otkupuvam slednive rigovi od navedenive modeli : Nvidia : 1660Ti , 2...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 15:11Prodavam Rig so 5 graficki RX 570 Saphire ITNO!

Godina ipol koristen rig so 5 graficki RX 570 4gb Safirki. Gigot e k...


550 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
650 €
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 13:00Packard Bell EasyNote TJ75

Dobro socuvan lap top PackardBell Easy Note TJ75 so i3 procesor na 2,...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

06 дек 22:14Polnac adapter za acer 19V 3.42A

Se prodava polnac za laptop 19V 3.42A Vo ispravna sostojba Prakj...


500 МКД
или предлог цена
06 дек 16:48Hp printeri za delovi

Se prodavaat dva HP printeri za delovi


500 МКД
или предлог цена
06 дек 16:48Mouse optical bezzicni gaming

Novi mausi so l-ion baterija Professional fps shooter 2.4Ghz Chargi...


1.200 МКД
или предлог цена
06 дек 16:47Hard disk 500GB

Se prodava hard disk 500gb Za kompjuter so satta priklucok Vo ispra...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
06 дек 16:47AMD R9 290...4G...ddr5..512bita

Prodavam graficki AMD R9 290...4G...DDR5 512bitni..Gaming edition....


По Договор
или предлог цена
06 дек 16:16Ipad air 32 gb

Se prodava ipad air 32 gb socuvan , nikogas ne otvaran sve e fabricki...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 €
Гази Баба / Скопје

Таблети

06 дек 14:35Acer Aspire 7715z

Acer Aspire 7715z so intel 2 duo core processor na 2,2 ghz so 4 gb ra...


4.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

06 дек 13:14IPAD MINI 64 GB wifi+ Cellular

IPAD MINI 64 GB wifi+ cellular Odlicen raboti perfektno Komplet so...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

06 дек 13:02White Shark Predator Nov

Se prodava nova White Shark Predator gaming stolica


13.500 МКД
или предлог цена
06 дек 12:51NVME M.2 SSD 256GB

Го продавам ради надоградување, работи перфектно и е чуван, изваден е...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
06 дек 11:51Servis za kompjuteri i polnenje toneri

Vrsime servis na desktop i prenosni kompjuteri laptop,notebook i vrsi...


06 дек 10:33SAPPHIRE RADEON RX 470

SAPPHIRE RADEON RX 470 4 GB. GDDR5 ispravna


100 €
или предлог цена
06 дек 10:05Dell P2721Q 4K

Dell P2721Q 4K Koristen godina dena vo odlicna sostojba Display ...


24.000 МКД
или предлог цена
06 дек 09:38Ekrani za laptop

Prodavam ekrani za laptop 15.6 40pin.


1.500 МКД
или предлог цена
05 дек 14:00Formatiranje i Instalacija na Noviot MS Office 2021

Formatiranje na Kompjuteri Laptopi , Instalacija na Noviot MS Office ...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Microsoft

05 дек 11:00Polnenje i prodazba na novite color toneri

Polnenje i prodazba na novite color toneri za HP CLJ 150A W2070,W207...


05 дек 11:00Acer Aspire E1-531

Acer Aspire E1-531 vo dobra rabotna kondicija so intel duo core proce...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

05 дек 08:53Laptop - Sony PCG 5K7P

Site informacii se na slikata napisani/bez baterija


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

05 дек 08:06Lenovo N500

Lenovo N500


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

05 дек 08:06Kompjuter Intel Core i5 - 16GB Ram Memorija

Site informacii gi imate na slikata


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

05 дек 08:06INTEL Cooler - LGA1700

Fabricki dobien so ⬇️procesorot⬇️ -Intel Core i5 - 12400F Alder Lake...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
04 дек 23:09ACER

Продавам лаптоп,во одлична состојба,неговата тастатура не е ич корист...


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

04 дек 18:32DELl

Se prodava laptop marka DELL


15.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

04 дек 18:31Se prodava DELL Lap Top

Se prodavaat DELL Inspirion N5010 Lap Top baterijata ne drzi sve fun...


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

04 дек 16:43Philips monitor 19” funkcionalen, socuvan

Se prodava Phillips monitor 19” odlicno socuvan bez nikakvi grebanici...


1.500 МКД
или предлог цена
04 дек 15:09Prodavam Torba za laptop Hp

Prodavam Torba za laptop Hp


15 €
или предлог цена
04 дек 15:05Riser 009s , PSU server , Kabli ,

RAJZERITE SE NOVI !!! NE KORISTENI !!! !! Rajzerite sto se so pove...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

04 дек 11:58Разработена онлајн продавница

Добро разработена онлајн продавница со .мк домеин, универзална, со од...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

04 дек 11:33monitor LG- 2246 - FLATRON

prodavam monitor lg so VGA priklucok za pc.


1.800 МКД
или предлог цена
04 дек 11:30Wifi

Se prodava wifi raboti prefekt br.070 888 395 cena 600 den


600 МКД
или предлог цена
03 дек 23:01Ram memori

Se prodava ram memori 256 MB DDR 400 MHz 6 komanda cena Po parce 20...


1 €
или предлог цена
03 дек 23:01Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам