Цела Македонија
                   
1057 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LG LCD TV 37 i DVD player Pioneer

Opremata e vo rabotna sostojba i istite se odlichno sochuvani


6.000 МКД
или предлог цена
05 мај 09:10Промовирано

Televizor so Staklo Slika

Se prodava Televizor. Marka: TELSTAR, Model: Mira. Ima Daljinsko so n...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 00:07IPTV KANALI

POPUST 35 % POPUST 35 % IPTV CEL SVET ZA SAMO 49 EVRA CELA GODINA V...


46 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 19:30LG 7050 55"

Televizorot e koristen 2 meseci so perfektna sostojba.


22.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:10VINTAGE JVC CX-500ME RADIO CASSETTE AUDIO COLOR TV

Се продава "vintаge" ТВ-Радио-Касетофон уред во исправна состојба. ...


210 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 18:37LG LCD TV 37" (94cm)

Vo odlicna sostojba


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:15SAMSUNG

Ispraven TV SAMSUNG Lice kontakt Miso 070 262 306


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:06Fuego led televizor

Fuego led televizor 42inch 110sm


200 €
или предлог цена
Вчера 16:02Novi televizori SONY LG 43-65 inci so garancija. Ekstra ceni

Најнови модели на Smart телевизори од марките на Sony, Samsung, LG, P...


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 15:54IPTV KANALI

POPUST 35 % POPUST 35 % IPTV CEL SVET ZA SAMO 45 EVRA CELA GODINA ...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 15:12Se prodava Philips 28'' televizor

Televizorot e 70cm ili 28'' Cenata ne e fiksna moze da se dogovorime...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 13:45Prodavam TV AYA 24"

Tv aja 24 incha ispraven sochuvan slika dzham nema postolje 2700d


2.700 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 12:41PANASONIC Viera TH-42PV8P

Од десната страна на екранот околу 10см пикселите се темни, затоа и т...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 11:55  НОВ ОГЛАС

Televizor Sony LCD TV KDL20G2000

Se prodava ispraven televizor Sony vo komplet so originalno dalecinsk...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 11:41Напукнат дисплеј - Се продава SONY KD-55XH8096

Напукнат дисплеј, телевизорот е користен околу 5 месеци. Се продава 7...


7.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 11:00  НОВ ОГЛАС

TV PLAZMA GRUNDIG SO KOPLET wifi RUTER SKORO NOV

SE PRODAVA TV PLAZMA GRUNDIG SO KOPLET wifi RUTER moze i filmovi da s...


160 €
или предлог цена
Вчера 10:53Се продава Panasonic телевизор

Panasonic tv 56cm во исправна состојба. 1500 денари. Тел: 075 540 660


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 10:10SERVIS ZA LCD I LED TV TELEVIZORI - SONY LG SAMSUNG FUEGO

VRSIME PROFESIONALEN SERVIS ZA SITE TIPOVI LCD I LED TELEVIZORI... B...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:44LED DIODI TRAKI - POZADINSKO OSVETLUVANJE - BACKLIGHT ZA TV

Prodavame led diodi, lenti, traki za televizori od ponovite modeli le...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:44Otkup na neispravni led televizori

Otkup na neispravni led televizori koj ne uklucuvaat nemaat slika i s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 09:39Televizor

FUFCO televizor 28_21 ekran vo boja bes resiver 3500 den 0759878...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 08:55TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

SERVISIRANJE NA SITE VRSTI LED LCD PLAZMA TELEVIZORI.DOAGAME NA POV...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 07:10TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

SERVISIRANJE NA SITE VRSTI NA LED,LCD ,PLAZMA TELEVIZORI.DOAGAME NA ...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 07:09Fuego 55

Ispraven Puknat ekran 1godina star


100 €
или предлог цена
15 мај 23:36LG OLED “65” - 4K Ultra HD Smart TV

LG OLED “65” - 4K Ultra HD Smart TV e nova ne koristen uste vo fabric...


По Договор
или предлог цена
15 мај 23:25Smart dalecinsko

Se prodava smart dalecinsko za samsung tv


2.000 МКД
или предлог цена
15 мај 22:00САМСУНГ

Се продава САМСУНГ телевозор во исправна состојба сочуван комплетно 0...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 мај 21:24se bara ekran za lg tv 55 inchi

se bara ekran za lg tv 55 inchi


1 €
или предлог цена
15 мај 15:58Se bara ekran za samsung 40 inch tv

Se bara ekran za samsung 40 inch


1 €
или предлог цена
15 мај 15:58TV COLOR AUDIO/VIDEO GENERATOR PAL/SECAM->LEBAND<-PG301

PRODAVAM PROFESIONALEN TV COLOR AUDIO/VIDEO GENERATOR PAL/SECAM-> LE...


7.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 мај 15:20SE PRODAVA TV, MONITOR ZA PC, TERMOPECKA 5KW, PRINTER EPSON,

071312331 TV TCL VO BOJA - 1000DEN MONITOR - 1000DEN TERMOPECKA 5K...


1.000 МКД
или предлог цена
15 мај 15:05ANDROID LED TV VIVAX 49inci

Televizorot e kupen juli 2020 no e koristen samo 3 meseci. Bez nikakv...


11.000 МКД
или предлог цена
15 мај 14:35FUEGO TV ANDROID 32"

Ispraven Android 9 Model-32EL610ANDT Tv vo neptun e 8500 den.jas g...


70 €
или предлог цена
15 мај 14:17Tesla 43" (109cm) ULTRA HD(4K) LED SMART TELEVIZOR

Prodavam 2 godini koristen televizor, marka TESLA 43 incen (109cm). ...


14.000 МКД
или предлог цена
15 мај 13:55Се продава телевизор Fuego

Се продава телевизор FUEGO во исправна состојба со оргинал даљинско.


1.500 МКД
или предлог цена
15 мај 13:09TELEVIZORI

Se prodavaat televizori uvezeni od Germanija (philips,sony,grundig i ...


По Договор
или предлог цена
15 мај 12:42sony smart led tv 42 inch FullHD 1080 moze zamena

prodavam sony smart led tv 42 inch fullHD 1080p moze zamena za pogole...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 мај 10:47SE PRODAVA NOV TV TESLA 31" ANDROID

Se prodava nov Tesla Tv kupen neodamna od A1. Neodpakuvan. Android 32"


11.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 мај 10:36LG DALECINSKO

LG ORIGINAL DALECINSKO ISPRAVEN.


10 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 мај 09:36Televizori Vox TV LED

Vox TV LED 32DSA311B Опис Големина: 32″ (81 см) Екран: LED Разолу...


8.500 МКД
или предлог цена
15 мај 08:50Prodavam televizor SAMSUNG CW-29Z306T

Prodavam ne mnogu koristen televizor SAMSUNG 72cm. so skratena katod...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 08:48Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам