Цела Македонија
                   
9850 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJEFTINA PONUDA NA EVROPSKI TELEFONI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК МАЈ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 77990 де...


По Договор
или предлог цена
20 апр 08:31Промовирано

IPHONE XR 64GB KAKO NOV SOČUVAN MAKSIMALNO PRV SOPSTVENIK

TELEFONOT E BUKVALNO KAKO NOV PRV SOPSTVENIK BATTERY HEALTH 88% SO TE...


270 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
275 €
Вчера 13:31Промовирано

Se prodava iPhone X 64 GB - 250 EUR, iPhone 11 128GB 400 EUR

Se prodava iPhone 8plus 64 GB - 150 EUR iPhone X 64 GB - 250 EUR...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

09 мај 15:02Промовирано

honor 50 5g neotpakuvan itno!!!

nov 24 m garancija


17.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:26  НОВ ОГЛАС

Huawei Mate 20 Pro

Se prodava Huawei Mate 20 Pro vo odlicn sostojba Polnac i slusalki ...


190 €
или предлог цена
Денес 00:24Iphone X 64GB

Se prodava Iphone X 64GB ima polnac i maska za povekje informacii na ...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:30Mi 10t 5g nov

Moze zamena so moja ili vasa doplata


15.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:22Mi 11 lite 5g ne nov 778g

Nov preubavb tel mozna zamena


250 €
или предлог цена
Вчера 23:22Honor 50 lite nov

Nov mozna zamena so moja ili vasa doplata


11.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:22iphone 11 Pro

Se prodava Iphone 11 Pro Vo dobra sotojba , korosten 11 meseci Moze ...


530 €
или предлог цена
Вчера 23:00Samsung A22 5G Nov Neotpakuvan bel 64GB

Nov neotpakuvan Samsung A22 5G bela boja 64GB 6.6” ekran 48mp camera....


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Вчера 22:59Xiaomi 10T Pro 5G (8/128GB)

Во одлична состојба , без никакви оштетувања. Користен неколку мес...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:58Iphone 8 (64GB) Black

Користен , во одлична состојба. Сликите се негови (реална состојба...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:57Samsung J6

Se prodava Samsung J6 Android 8.0 CPU Octa core 1.6 GHz Cortex -A53...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:56POCO X3 PRO

Poco X3 Pro koristen 2 meseca. Kupen nov vo Setec,ekstra baterija,br...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:52Samsung s10e full pack

Samsung s10e 128 gb Full paketuvanje Prv gazda Maximalno socuvan ...


190 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
200 €
Вчера 22:36Iphone 7 mat crna, vo olicna sostojba

Tel. e odlicno socuvan se si raboti na nego besprekorno originalen ek...


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:32Prodavam iPhone 6 ODLICNO SOCUVAN!

Prodavam iPhone 6, ODLICNO SOCUVAN, bez grebnatinka. KONTAKT TEL 071...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:05Apple Iphone X 64gb crn

Apple Iphone X - 64gb. raboti na site mrezi 075347894


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:57Apple iPhone 8 never locked

Prodavam iPhone 8 Space Gray, vo ekstra sostojba, kako nov, never loc...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:45SAMSUNG A52 PLAV,SKORO NOV FULL SO GARANCIJA!!

Samsung Galaxy A52 plav,koristen skoro nov vo fabricka sostojba vo fu...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:41iPhone 6 32gb

Se prodava 📲 IPhone 6 32gb 🔋 Baterija 91% ✅Finger print ispraven...


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 21:39Xiaomi Redmi Note 9 Pro so 1 godina garancija

Telefonot e odlicno socuvan.Ima garancija uste edna godina. Za povekj...


7.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
9.000 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:21Prodavam iphone 8

prodavam iphone 8- 64 gb socuvan komplet so kutija bez mnogu tragi na...


8.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:08Samsung Galaxy A71

Се порадава Samsung Galaxy A71 бела боја со 128 GB внатрешна меморија...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08Se prodava Huawei y6 2017

Mobilen telefon Huawei y6 2017 vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:46Prodavam telefon AllCall 32GB

Ekran IPS 6.2' (inchi) Dual SIM RAM 3GB Vnatresna memorija 32GB Z...


3.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:37Prodavam telefon Blackview A80

Dual SIM Ekran 6,2' (inchi) Processor quad-core 1,4 GHz Vnatresna ...


3.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:37Prodavam telefon Realme C11

Android 10 32GB vnatresna memorija 2GB RAM Zadna kamera 13MP Pred...


3.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:37Samsung s10 128gb

Se prodava Samsung S 10 Crna boja bukvalno kako nov full paket. Tele...


16.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:37Samsung s7

Se prodava Samsung s7 ekstra zacuvan i ne mnogu koristen so puknato s...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:37Iphone 5s gold 16gb

Iphone 5s gold 16gb,socuvan so cist icloud.cena 3000den


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Чаир / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:32Honor 8x 4/64

Prodavam Honor 8x vo mnogu dobra sostojba so minimalni znaci na koris...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:23HUAWEI Ascend Y530 (za delovi)

Se prodava HUAWEI Ascend Y530 za delovi. Telefonot e navrnat. Ne e no...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:08Iphone XR, 64gb Product Red!

Telefonot e kako nov, bez niedna zabeleshka. Doagja so kutija i kabel...


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:47Iphone 11 Pro Max, 64gb Gold!

Telefonot e vo besprekrona sostojba. Doagja so polnac, bez kutija. ...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:47Samsung Galaxy Note 20 256gb 5g, Mystic Green!

Telefonot e nov, nekoristen. Doagja so originlna kutija, polnac i sl...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:47Iphone 13, 128gb White!

Telefonot e kako nov, doagja so originalna kutija i kabel. Otklucen n...


670 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:47Redmi NOTE 9 PRO 6/128GB FULL PAKET

Odlicno socuvan bez grepki na strana i napred samo sto ima ispukano z...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:43iPhone SE 2020 128GB

iPhone SE 2020 128GB Black, TRU TONE ima,FINGER PRINT raboti,neotvore...


260 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
275 €
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:20Iphone 8 plus

Iphone 8 plus vo odlicna sostojba


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:11Samsung Note 8

Telefonot e zacuvan kako nov.


11.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:10Samsung A32 128gb nov pod garancija

Telefonot e kako nov seuste pod garancija bez tragi na koristenje S...


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Вчера 19:05Страна 1 од 247

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам