Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
3467 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
15 мај 11:19Промовирано

Klima servis se za klima antibakterisko cistenje, montaza

Klima Servis,se za klima,Montaza,Demontaza,Antibakterisko cistenje i ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 13:52Промовирано

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:44Промовирано

Рустик печка алфа плам

Продавам рустик печка во одлична состојба, малку користена. Инфо на е...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Вчера 19:55Radijator. Radijatori novi

Prodavam radijatori novi. Imame od site dimenzii POPUST Ekstra ...


65 €
или предлог цена
Вчера 19:40Sistem i Kotel za parno greenje so pumpa i pod stanica

Se prodava kotel za parno grenje emocetnral 24n Kotelot e 24 kw Gre...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:34Komplet parno na trvdo gorivo

Se prodava komplet parno na trvdo gorivo Central 24 kw Podstanica ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:34MONTAZA na KLIMA UREDI

MoNTIRANJE KLIMI/Klima montiM⚡ Tetovo_GostivaR


60 €
или предлог цена
Вчера 19:20VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O koristena edna sezona

--VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O. --KAKO NOVA. --KORISTENA ED...


600 €
или предлог цена
Вчера 19:13Terma kotel 24 kw ispraven 200eura

Kotelot e ispraven 24 kw cena fiks


200 €
или предлог цена
Вчера 18:14Termo fluh kotel 2 god koristen 35kw

Kotelot na slika moze da se vidi sekoe vreme vo odlicna sostojba kori...


1.300 €
или предлог цена
Вчера 18:14Kotel na drva i pelet 32kw

Kotelot e ispraven kompletno moze da se vidi sekoe vreme so nego doag...


700 €
или предлог цена
Вчера 18:14Prodavam sporet za PARNO 27 kw (Koper)

Продавам шпорет на дрва за парно 27 kw


390 €
или предлог цена
Вчера 17:23VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ACP-18CH50AERI+ R32 ACP-18CH50AERI+ R32 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP...


47.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:40Котел на пелети Centrometal 35KW, Перфектна состојба

Се продава котел на пелети , Centrometal 35KW, во одлична состојба, к...


72.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:24Se prodava klima samsung 3.5kv ispravna 075 248 280

Se prodava klima samsung ne e inverter ispravna sose drzac za komreso...


77.777 €
или предлог цена
Вчера 15:34Prodazba na aluminiumski radijatori (polovni)

Prodavam, aluminiumski radijatori (koristeni), vo odlicna sostojba. ...


180 МКД
или предлог цена
Вчера 15:01Termo Pecka AEG 6kw

Se prodava ispravna, mnogu malku koristena Termo Pecka AEG 6kw (so ok...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:49Tajfun za parno

Pogodni se za zagrevanje na golemi prostorii, rabotilnici, servisi itn


350 €
или предлог цена
Вчера 14:43Се продава термоалумулациона печка 5kw

Се продава термоалумулациона печка 5kw во одлична состојба, со мета...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:34Centrometal kotel za parno greenje 23kw

Kotelot e vo ispravna sostojba proizveden e 2006 godina, moze da se v...


35.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:17Grealka 3000 w so regulator

Prodavam grealka vo odlicna sostojba 3000 w so regulator. Cena 3000 ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:02Клима сервис,поправка,клими,хемиско,монтажа,фреон,клима уред

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 13:57KLIMA SERVIS & ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA SITE KLIMI

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА КЛИМА УРЕД И НЕГОВАТА ВАЖНОСТ ❗❗❗ 📣 Иако клима у...


87 €
или предлог цена
Вчера 13:44Boca oxigen boci

Se prodava boca oxigen golema polna so manometar


77.777.777 €
или предлог цена
Вчера 13:38Komplet radiatori i kotle

Se prodavaat komplet 5 radiatori 67rebra socuvani maksimalno kako n...


123 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

Вчера 13:33SOLARNO !!! SOLARNI !!! MONTAZA I PRODAZBA

MONTAZA I PRODAZBA NA SOLARNI SISTEMI ZA ISTITE DOBIVATE I DOKUMENTI...


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Kotel za Parno na Struja 12KW

Продавам котел на струја 12kw наменет за парно или подно греење skor...


250 €
или предлог цена
Вчера 13:00Panel za greenje 2kw

Francuski Panel za Greenje. Koristen samo 2 meseca. Dosta socuvan. ...


1.600 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 13:00Panel za greenje 2.5kw

Francuski Panel za Greenje. Koristen 1 sezona. Dosta socuvan. Izra...


2.600 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.800 МКД
Вчера 13:00Kotel na pelet za parno

Se prodava kotel na pelet so garancija skoro nov koristen mesec dena ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.050 €
Вчера 13:00Се продава клима уред Бломберг 3.5 kw

Се продава исправен клима уред, сплит систем, не е инвертер, 3.5kw. И...


100 €
или предлог цена
Вчера 13:00Toplinska Pumpa

Se prodava Toplinska Pumpa. 16 KW. Tel. 070-690-333. Amnor.


3.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Prodvam polovni radijatori

Prodavam polovni radijatori seuste ne demontirani 2x100x60 zaedno so...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:49Polovni klimi

Imame za prodazba poveke vudovi polovni klimi so nasa montaza so edna...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:27Сервис и монтажа на клима уреди/клими

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:07Kotel GORENJE za parno na drva

Se prodava komplet plus lulite ima i plotni za gotvenje vo ispravna ...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:27Kotel za parno gorenje miv 23kv

Kotleto e vo ekstra sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme izvadeno ...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:02KLima 3,5 Kw bez inverter

Se prodava koristena klima 3,5 kw, bez inverter, strucno demontirana ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:45Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:44Продавам термо печки

3 термо печки од 3KW; 4KW; и 6KW по цена од 2.000, 4.000 и 6.000 дена...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:23Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:09Комбиниран котел на Дрва и Пелети

“Центрометал-Хрватска” Во одлична состојба со него следува и правосму...


65.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:57Страна 1 од 87

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам