Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
3553 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam trosed dvosed i fotelja ,koristeni,odlicno socuvani

Prodavam trosed dvosed i fotelja ,koristeni,odlicno socuvani, trosedo...


6.999 МКД
или предлог цена
06 мај 17:19Промовирано

klub masa

se prodava nova siva klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iver...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 23:20klub masa

se prodava nova siva klub masa so dimenzii 120*60*50 iverica debeli...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 23:20Element za hodnik

Se prodava nov spakuvan element za hodnik.


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 23:14Гарнитура

Се продава поволна гарнитура од еко кожа ТДФ. Троседот се пушта за сп...


26.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:54se prodava trosed na pustjane

dobro socuvan koristen nepolni 2 godini informacij na telefon 075207...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:36Retro fotelji

Novi i Kompletno restavrirani фотеља фотељи fotelja https://www.inst...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 22:12Retro fotelji ( fotelja фотеља фотељи)

Се продаваат повеќе инфо на телефон 071258544


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 22:12Se prodava polovna masa,dobro socuvana

Se prodava polovna masa,dobro socuvana. Telefonski broj 078-207-051


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 22:05ТВ Комода

Сочувана. Купецот сам си организира демонтажа и транспорт.


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 22:04Гарнитура (тросед, двосед, фотеља и масичка)

Се продава комплет гарнитура Југоекспорт, со масичка. Купецот сам си ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 22:03Zakacalka - cevlarnik za hodnik so ogledalo

Zakacalka - cevlarnik za hodnik so ogledalo Закачалка - чевларник ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 21:57Ф О Т Е Љ А

СИМБОЛИЧНА ЦЕНА Се продава фотеља, здрава, сочувана.


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 21:34Komplet garnitura so masa!

Se prodava komplet dva trosedi edna fotelja i klub masa.


38.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 21:18Dve fotelji + trosed

Se prodava garnitura od dve fotelji i eden trosed koj ima mehanizam z...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:13TV - KOMODA ZA DNEVEN PRESTOJ

Se prodava TV- komoda so dve fioki izrabotena od oplemeneta iverica k...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 20:46Клубски маси за дневен престој

Клубски маси стаклени Клубските маси се изработени од стакло( кал...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:46Ormar za konduri

Se prodavaat ormari za konduri so dimenzii 110*65*25 so tri vrati od...


3.050 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 20:36Дневна соба

Комода Должина 270 см Белиот дел (две фиоки) 180см Црниот дел 140см ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:18Trosed klik klak i Agolna garnitura. Kako novi. Evtino

Аголната Гарнитура е црна со сиво, поседува кутија за постелнина и се...


19 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 19:15Kozna garnitura za sedenje 3,2,1 kako nova 300eu

Kozna granitura za sedenja potpuna nova ne mi treba gi prodavam so mn...


300 €
или предлог цена
Вчера 19:08Комода за дневна/детска

Се продава одлично зачувана комода со вертикален елемент за ТВ. Матер...


5.990 МКД
или предлог цена
Вчера 18:31  НОВ ОГЛАС

Masa so Epoksidna Smola

Medijapanska masa so epoksidna smola.


20.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дневна соба / Маси

Вчера 18:30PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNA SOBA ( KOMODI,KLUB MASI,...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вчера 18:27Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


27.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 18:20bar masa

077-719-399


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
800 МКД
Вчера 17:57Се продава двосед

Се продава двосед (еко кожа) во одлична состојба купен од Мебел Ви.


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 17:50MASA I STOLICI

MASA SO 6 STOLICI OD MASIVNO DRVO...ISTTITE SE KORISTENI SAMO ZA R...


8.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

Вчера 17:42Petosed, komoda, masice i regalche

Se prodava pettosed chosh so spushtanje za spijanje,mnogu dobro sochu...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:35Trosed, тросед, kauc, кауч. софа, sofa

Prodavam malku koristen kauc /trosed. Kupen od kristona damil 17000 p...


9.200 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 17:30Agolna garnitura Canape

Se prodava sedecka garnitura Canape vo odlicna sostojba


26.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:15Orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati racki(73cmx68cmx16cm) 2500 den. Tri...


4.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 17:14Regal Komoda Vitrina

Mnogu malku koristen bez ostetuvanja so lice od medijapan vo odlicna ...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Вчера 16:55Agolna garnitura

Koristena, vo dobra sostojba.


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:31  НОВ ОГЛАС

Trosed so ge i fotelja

Trosed povrsav so ge i fotelja vo odlicna sostojba Trosedot se pusta...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 16:27Клуб маса 80*80 можност за пуштање до 80*135

Клуб маса 80*80 (орев со медијапан), со механизам за пуштање до 80*13...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 16:19Stilski mebel

Kvalitet stilski mebel masiv orev racna izrabotka Stolici rezbani po...


80 €
или предлог цена
Вчера 16:16Продавам одлична гарнитура за седење

Продавам удобна гарнитура - тросед и двосед без механизам METROPOLITE...


16.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 16:05  НОВ ОГЛАС

Prodavam star plakar od polno drvo

Prodavam star plakar 3mx2.2m no premnogu socuvam od polno drvo. Isto ...


9.999 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
10.999 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 15:49Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45

Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 15:36Garnitura trosed dvosed fotelja

Garnitura trosed dvosed fotelja taburetka Socuvani Masicka gratis...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:29Страна 1 од 89

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам