Цела Македонија
                   
7463 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ СО ГОТОВИ ТЕМЕЛИ

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧНО МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ 741 М2 ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН СО ОДЛИЧЕ...


15.000 €
или предлог цена
15 мај 16:32Промовирано

Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Се продава плац

Се продава плац во Битола со локација до Кланица, лепенка до стопанск...


22.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
25.000 €
02 сеп 13:54Промовирано

Niva vo Bedinje

Se prodava niva so povrsina od 1939m2 vo mesto vikano Reka vo Bedinje...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 02:09Плац во Драчево

Продавам плац во населба Драчево. Со чист имотен лист! На улица Гер...


19.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 01:48Prodazba na zemjiste

Prodavam zemjiste vo dolno sonje, blizu dobri dol, lica za kontakt : ...


13.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 01:46Ždanec

Se prodava plac vo Źdanec so markica za gradenje za povekje info.. 07...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava plac

Se prodava plac vo Ilinden ( mesto Karagac ) so povrsina 5000m2. Par...


70 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:07Gradezen plac za malo stopanstvo

Се продава градежно неизградено земјиште за лесна индустрија и мало с...


22.200 €
или предлог цена
Денес 00:01Kupuvam niva nad 4000m2-Dracevo.Lisice 3e/m2

Kupuvam zemjodelsko zemjiste Vo atarot na Dracevo.. D.Lisice.. G Lis...


60 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:46Plac megu Gorno-Dolno Lisice 4600m2 -vtor red

Se naoga pozadi ,, KOPRINT "na 180m od glavna ulica .... INDUSTRISKA...


16 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
18 €
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:46Se prodava plac vo babin dol

Plac 5600m2 moze cel a moze i na pomali placevi za povekje info na te...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 23:30Се издава плац на Северен Булевар во Кавадарци!

Се издава плац на Северен Булевар во Кавадарци со површина од 3500 м2...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 23:20Се издава плац на Западен Булевар во Кавадарци!

Се издава плац со објект и остава, на Западен булевар во Кавадарци. ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 23:20Shitet parcele ndertimore ne Struge

Shitet parcele nderitmore ne Struge, ne rrugen JNA- ne afersi te Çerd...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:00Pllac vo Resen

Se prodava plac vo Resen, vo povrshina od 2032m2, placot se naogja vo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:00se prodava plac vo nas.Recani

se prodava plac od 596m2 momentalno bez markica za gradba koja e vo ...


11 €
или предлог цена
Вчера 22:56Prodavam zemjiste so kosteni

8600m2 zemjiste so kosteni,19000m2 suma i livada do asfalten pat ... ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:41Placevi za kuki vo Indzikovo

Celiot plac e 3600m2 i moze da se deli. Ima struja,voda i kanalizaci...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:41Niva na mnogu dobra lokacija

Se prodava zemjiste vo blizina na Slivnica-Pretor 2900 m2 Kontakt s...


20 €
или предлог цена
Вчера 22:35Plac vo Vizbegovo

Se prodava plac-niva vo Vizbegovo vo mestoto vikano Konjski dol 1050m...


32.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:35Se prodava ili izdava niva vo varos karsi stibera marketo

Se prodava niva od 2.3dekari I 3.3dekari nivata e razdelena so Malo d...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:19Se prodava niva 5.5 dekari varos

Se prodava niva 5.5 dekari varos od drugata strana na MARKETO Stibera...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 22:18Plac od 5000m2 vo industriska zona!

Куманово Se iznajmuva plac so povrshina 5000m2 vo industriska zona ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 22:11ATRAKTIVEN PLAC VO PRIPOR

Na asfaltna ulica so priklucok za voda, odvod,struja ima odobrenie za...


36.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:05Prodavam plac vo Gevgelija ekstra cena

Prodavam dva placa vo Gevgelija so sredena dokumentacija so imoten li...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 21:52lozje/plac

Se prodava lozov nasad rakaceteli/plac, sto se naogja na samiot pat n...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 21:40Placevi na bel kamen

Se prodava niva 1635 m2 urbanizirana na bel kamen, so tri placa. Moz...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 21:40ATRAKTIVNA LOKACIA 385 METRA KVADRATNI

071337525 do benziska pumpa DMD OIL


85.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 21:39Prodavam plac 903m2 Strumica

Prodavam plac 903m2 vo Strumica,vo mesnosta Chamlak pred starata cigl...


30 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 21:38Градежно неизградено замјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со кп бр.22556/1 со површина...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:38PLAC VO IDRIZOVO DO BENZISKA PUMPA MAKPETROL

Plac so povrsina od 14500 m2 se naoga vo idrizovo do benziska pumpa m...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:10Se prodava -4000m2 pogodno za fotovoltaicni paneli

Idealno za fotovoltaicni paneli- Ovostarnikot- nivata se naoga na ju...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:06Prodavam zemjiste 5775m2 kaj Granit opstina Cucer Sandevo

Prodavam zemjiste patot na kaj Kosovo kaj Granit opstina Cucer Sandev...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:54PLAC NA GLAVNIOT PAT BITOLA - GRCIJA

- Se izdava plac - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistral...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:46Plac vo s.Radozda-Struga

Se prodava plac vo Elen Kamen, 1330 m2, vo blizina na selo Radozda. ...


11 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:43Prodavam plac/niva vo Nikolic Николиќ

Prodavam plac/niva vo Nikolic 200m od plazata vo Nikolic odma do ezer...


6.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 20:39Prodavam plac/niva vo Nikolic Nikolik Николиќ

Se naogja nad skoloto i novite vikendici vo seloto nikolic. Ima pat ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 20:39Niva/plac vo Berovo Mitrasinchi Берово Митрашинци

Prodavam niva/plac vo Mitrashinci Berovo pogodno za vikendica/pcelari...


70 МКД
или предлог цена
Вчера 20:39ИМПЕРИЈА – Продажба на овоштарник

Шифра Е 62/26 Се продава плац - овоштарник (черешни 32 насади,4 го...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 20:37ИМПЕРИЈА – Продажба на плац

Се продава плац погоден за градба во с.Велгошти Вкупната површина и...


50 €
или предлог цена
Вчера 20:37SE PRODAVAT POVEKE NIVI KRAVARI, BUKOVO

Se prodavat poveke nivi, edno lozje bukovski livadi i Kravari a drug...


1 €
или предлог цена
Новаци / Битола

Плацеви и Ниви

Вчера 20:32Plac Burinarec Radisani Butel

Se prodavaat dve parceli spoeni. Lokacija posledna avtobuska br 8 , v...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:28Страна 1 од 187

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам