Цела Македонија
                           
494 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:03Промовирано

Чојс-Викенд кука во населбата чекоштина!!

Викенд куќа од 40 m2 и двор од 2250m2 ,во населба Чекоштина со прекр...


35 €
или предлог цена
Вчера 20:27Izdavam kamp prikolka vo Ohrid - Gradiste

Se izdava kamp prikolka vo gradiste vo noviot del na kampot , vo nepo...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 20:23Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:03Kupuvam Vikendica vo okolina na Kumanovo

Kupuvam Vikendica vo okolina na Kumanovo Ponudi moze preku viber so ...


1.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Вчера 18:42Prodavam plac so vikendica izmegu Gorno i Dolno Sonje

Продавам плац со викендица и пропратни објекти измеѓу Горно и Долно С...


85.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

Вчера 17:00KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA PRESPANSKO EZERO

KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA DO PRESPANSKO EZERO SO CIST IMOTE...


8.000 €
или предлог цена
Вчера 16:13PRODAVAM VIKEND KUKJA - TOP LOKACIJA

Se prodava vikend kukja vo odlicna sostojba, namestena komplet na mno...


17.900 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

Вчера 15:23Se prodava vikendica na tikveskoto ezero

Se prodava vikendica na tikveskoto ezero. Nova gradba, so povrsina od...


25.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

Вчера 13:11Se prodava vikendica na kozjak naselba breznicka

Se prodava vikendicka na kozjak legarizirana so cist imoten list nase...


7.110 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

Вчера 13:11Vikendica

vikendica legalizirana vo golemo konjari 3 sobi zagradena vodovod str...


10.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 €
Прилеп

Викенд куќи

Вчера 12:20Вила, планина Плачковица

Итнооо се продава, наместена е вилата 60m2 на добра локација на план...


17.900 €
или предлог цена
Радовиш

Викенд куќи

Вчера 11:45Викендица во Горна Белица,Струга

Викендица во Горна Белица,Струга. 1470м надморска височина. Карабина,...


9.899 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Викенд куќи

Вчера 11:45Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:57Mavrovo/Маврово iznajmuvam novi apartmani

Се изнајмуваат апартмани веднаш до ски стазата со поглед на езерото и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

Вчера 10:34Vikend kuka vo s.Rastani

Se prodavaat dve kuki pred seloto rastani ednata e stara a drugata go...


22.000 €
или предлог цена
Вчера 08:39Kuka vo Erdzelija

Kukata e na samiot vlez na Erdzelija Kuka 60m2 Plac 1000m2 Pomosni...


16.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

Вчера 08:31VIKENDICA SO NIVA I POMOSNI PROSTORII

Se prodava vikendca so 3 dekari mesto za obrabotuvanje so pomosni pro...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

Вчера 07:53Se prodava kuka 110m2 dvor 3500m2 na more vo Grcija, Kavala

Se prodava kuka od 110m2 so dvor od 3.500m2 vo Grcija, kaj Ofrinio - ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 07:13Викендица со овоштарник

Се продава викендица на 2 спрата, со овоштарник на вкупна површина од...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

15 мај 23:09Izdavam vila vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

15 мај 21:41Izdavam kukja vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 07528...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

15 мај 21:41VIKENDICA prodavam-menuvam

Se prodavam vikendica na 8-mi km. Legalizirana kukja so struja, vida,...


По Договор
или предлог цена
15 мај 20:18Prodavam Vikendica + Objekt (Povodenici)

Prodavam vikendica +objekt (farma) so 120metri kvadratni na 2 sprata ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

15 мај 13:20ВИКЕНДИЦА ВО ВАКАВ (кратовско) со НИВА од 900 м2

Се продава викенд-куќа на два спрата, 28+28 квадрати во село Вакав, н...


1 €
или предлог цена
Кратово

Викенд куќи

15 мај 13:06Mavrovo vila Kira

Vo srceto na mavrovo se naoga potpolno nova , moderna vila so odlicen...


100 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

15 мај 12:40Vikend kuka -selo Krstec

Se prodava vikend kuka 44 m2, gradina 378m2, dvor 73m2.Se naoga vo se...


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

15 мај 12:02Vikendica na Ablanica

Se prodava vikendica(karabina) od 100m2 so pomosen objekt I plac od...


1.000.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

15 мај 05:39SE IZDAVA VIKENDICA ZA ZABAVI , RODENDENI , KRATOK PRESTOJ

Se izdava luksuzna vikendica na pcinski pat ( pred kamenolom ) na sam...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

14 мај 20:52SE PRODAVA ILI MENUVA

Se prodava ili menuva za druga nedviznost. Vikendicata e nova so imot...


45.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

14 мај 18:07Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura

Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura od 60 m2 s...


6 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

14 мај 17:59Се продава викендица во Претор | Vikendica Pretor

Се продава викендица во Претор. 300 m2 викендица и 2500 m2 дворно...


55.000 €
или предлог цена
14 мај 17:36Vikendica-Vila so bazen za vashata proslava

Vikend kukja so BAZEN vo naselbata Radishani (kaj posledna 57ca). S...


10.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Викенд куќи

14 мај 14:28Плац со викендица Маркова чешма

Плац од 1100м2 со асвалтиран влез и паркинг и недовршена викендица од...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

14 мај 11:33baram Vikendica

Baram da Kupam Vikendica ili stara kuka vo selo


По Договор
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

14 мај 10:41SE PRODAVA LOZJE SO KUKJA

Se prodava 6500 kvadrati lozje so kukja,garaza i dodaten magacin od 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

14 мај 09:44ВИЛА АЛЕК

Се издава викендица на патот кон Пониква на 1300м.надморска висина, в...


4.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Викенд куќи

14 мај 09:36S GODIVJE-DEBRCA

KUPUVAM KUKA SO DVOR VO S GODIVJE PO MOZNOST SO STRUJA I VODA.


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

14 мај 08:43PRODAVAM VIKEND KUKA MONTAZNA

IZRABOTENA OD CELICNA KONSTRUKCIJA SO PANELI 5 sm POVRSHINA 30m2 MOZ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

14 мај 06:30Baram Vikendica vo skopsko pod naem do 100 evra

Baram pod naem vikendica vo skopska okolina (Skopska crna gora, Sonje...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

13 мај 23:08Vikend kukja vo Gorna Belica, Strushko

Се продава викендица во Горна Белица, на одлична локација со надморск...


11.999 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Викенд куќи

13 мај 14:15Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам