Цела Македонија
                           
6491 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba

Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba so 5 sobi, podrum, 2 kup...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

07 мај 12:59Промовирано

НОВА НЕВСЕЛЕНА КУЌА!!!

Се продава нова куќа на три спратови со три плочи, со внатрешна и над...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 мај 03:23Промовирано

Kuka so bazen

Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gra...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

25 апр 11:37Промовирано

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

Се продава ќуќа на два спрата со посебни влезови. Куќата е со комплет...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 02:56KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
Денес 00:05Се Продава Куќа

Се продава куќа со средена документација 4 соби салон купатило две ви...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 23:06Kuka vo Cento na ulica Finska

Se prodava renovirana kuka vo Cento na ulica Finska, kukata e dizajni...


180.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:41Dvo semejna kuka

Se prodava dvo semejna kuka so poedinecna povrsina 240 i 155 m². Cel...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:00Kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep ul.Bitolska vo izgradba, so cist imoten li...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 21:28plac so kukja

se prodava plac so kuкја vo izgradba so plateni komunalii.se naogja k...


27.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 21:19Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
Вчера 20:51ИМПЕРИЈА – Куќа во централно подрачје

Шифра Д 60/23 Се продава куќа со површина 100м² и катност П+1. Повр...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:37Продавам куќа во Пештани

Се продава куќа во Пештани на 20 метри од брегот. Цена по договор 0...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:33Dve kuki lepenki

Се продава куќа, строг центар во Битола на ул. Никола Тесла. Куќата е...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:30ЧОЈС-Kuka vo blizina na O.U.Koco Racin

Se prodava kuka vo naselba Crnogorci (vo blizina na skoloto Koco Raci...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:27ЧОЈС-Kuka vo Velestovo so prekrasen pogled

Se prodava nova kuka p+1 vo Velestovo so prekrasen i otvoren poglen k...


145.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:27Prodavam kukja

Prodavam kukja vo Butel 2 na ul. Aleksandar Turundzev vo blizina na p...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:23Kukata Se dava na ucenicite 079 353 027

Kukata Se dava na ucenicite nov renoviran


11.111 €
или предлог цена
Вчера 20:12СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 20:12Se izdava sprat od kuka vo Bitola

Се издава спрат од куќа. Спратот е целосно реновиран. Јасминка: 07...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:08Kuka na odlicna lokacija

Kukata e na odlicna lokacija mnogu mirno mesto,dva posebni sprata so ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 20:06Izdavam cetvorosobna kuka 160 m2 so dvor Kozle

Odlicna lokacija! Golema dnevna! Tri spalni! Dve kupatila! Dvor! ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:50Prodavam Trosobna Kuka so dvor 1800 m2 Petrovec

Golem dvor! Dnevna! Kujna! Spalna! Terasa! Agencija! Povejk...


47.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:41KUJKA

Se prodava kujk vo VALANDOVO Inf. na tel.078 430 802


1 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

Вчера 19:39Izdavam Trosoban Kuka 80m2 so Dvor Gjorce Petrov

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Dvor! N...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:37Izdavam sprat od kujka za rabotnici

Spratot e opremen i ima dovolno za se sto vi e potrebno, TV, Frizider...


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 19:27Се продава куќа во Струмица (чифлик - стар дел на градот)

Куќата има корисна стамбена површина од 108 М2 и се наоѓа на прекрасн...


70.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Вчера 19:19se prodava kuca ili zamena za stan

se prodava ili menuva kuca za stan kaj gamijata vo kavadarci dva spra...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 19:03Куќа во населба Бадембалари

Се продава куќа во населба Бадембалари на само 4 километри од центаро...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:56  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA

Se PRODAVA nova luksuzna kujka vo najubavata naselba od Grado . Skriv...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 18:42Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:42Kuka / Куќа на атрактивна локација

- Куќата се наоѓа веднаш позади "ТА Велјан" - Куќата е веднаш вселив...


79.000 €
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

Вчера 18:26Куќа , постара градба на убава локација.

Куќата се наоѓа на улица Нада Циривири бр 7. Севкупно околу 190 квадр...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 18:16Se izdava Kukja vo Taftalidze 1

Se izdava 4-sobna renovirana kukja vo Taftalidze 1, 100m2, so opremen...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:15Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2...


199.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
200.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 18:15Se prodava kuka GOSTIVAR

kukata ima sopstven vlez pateka do nea kompletna dokumentacija se isp...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 18:14Se prodava sprat od kuka

Se prodava sprat od kuka so poseben vlez na 1 sprat, novi pvc prozorc...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Куќи / Вили

Вчера 17:57  НОВ ОГЛАС

Куќа со чист имотен лист

Куќата, со гаража и помошните простории, како и дворното место се лег...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:51Kujka so podrum i dva sprata so dvorno mesto

Se prodava kujka so dvorno mesto i podrum na dva sprata.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 17:48Kujka so uste eden plac so poseben vlez

Se prodava kujka so dvorno mesto i uste eden plac so markica i posebe...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 17:48SPRAT OD KUKA 90 M2 +VIZBA 100 M2 DVOR 150 M2

SPRAT OD KUKA + VIZBA + DVOR


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:45Купувам куќа

Купувам куќа до 60 000евра....(итно) Тел... 078 237 668


60.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 17:42Куќа во Сопиште со два посебни влеза на најубавата локација

Продавам куќа во сопиштена многу добра локација со поглед на Скопје.Д...


180.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:34Страна 1 од 163

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам