Подкатегорија:
                   
372 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ONLINE часови!!! МАТЕМАТИКА, ФИЗИКА, МАШИНСКИ предмети

ONLINE приватни часови по МАТЕМАТИКА, делови од ФИЗИКА, група МАШИНСК...


175 МКД
или предлог цена
Вчера 17:16Часови по пијано, солфеж и теорија на музика

Се давват приватни часови по пијано, солфеж и теорија на музика. За п...


250 МКД
или предлог цена
Вчера 14:13Давам часови - Excel

Давам часови: Excel - основно и напредно ниво!!! Инаку поседувам дип...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:03Izrabotka na diplomski i seminarski raboti

Изработка на: - Дипломска работа - Семинарска - Проектни задачи -...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:36Семинарски,состави,есеи

Пишувам семинарски,состави,есеи за основно и средно образовани на ма...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 00:40Individualni casovi po GERMANSKI JAZIK

Diplomiran profesor po germanski jazik odrzhuva nastava/chasovi po ge...


По Договор
или предлог цена
15 мај 15:59Online часови по хемија

Јас сум магистер по Хемија и држам часови по хемија за сите возрасти ...


1 €
или предлог цена
15 мај 10:35Casovi po piano klavir

Diplomiran muzicar so dolgogodisno iskustvo drzi casovi po piano (kla...


400 МКД
или предлог цена
15 мај 00:53Информатика и математика часови

Информатика и математика часови, програмски јазици C++, C#, Java, SQL...


14 мај 23:17Casovi po biologija i hemija

Casovi po biologija i hemija vo Vasiot dom, za osnovno i sredno obra...


500 МКД
или предлог цена
14 мај 07:47AutoCAD SolidWORKS 3DsMAX Statika Jakost1 Mehanika NAJEVTINO

AutoCAD, SolidWORKS, 3DstudioMAX, СТАТИКА, ЈАКОСТ 1, МЕХАНИКА, ИНЖИЊЕ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 03:18ЧАСОВИ ПО МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК

Дипломиран професор по македонски јазик. Држам часови по македонски ...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 11:59ЧАСОВИ ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК

Дипломиран професор по англиски јазик и книжевност држи часови по анг...


По Договор
или предлог цена
12 мај 09:33Часови за пијано

Приватни часови за пијано (теорија на музика, солфеж и инструмент хар...


400 МКД
или предлог цена
12 мај 09:31Akademija Lingva Bel

Nie sme virtuelna akademija za ANGLISKI programi. Postoime 11 godini...


10.000 МКД
или предлог цена
12 мај 01:09Oddelenski nastavnik dava casovi

Oddelenski nasavnik dava casovi od 1 do 5 oddelenie po site predmeti ...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 11:16PREVODI OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI I OBRATNO

Prevodi od Angliski na Makedonski jazik i obratno. 150 denari strana....


150 МКД
или предлог цена
09 мај 09:54Casovi po gitara

Brzo i efikasno izucuvanje na gitara. Za ovaa skola karakteristicno e...


350 МКД
или предлог цена
08 мај 22:50Online часови за пијано, теорија на музика и солфеж

Приватни часови за пијано, теорија на музика и солфеж. Часовите тр...


500 МКД
или предлог цена
08 мај 19:49Centar za obuka za bezbednost pri rabota - Bobi Turs

Centarot za bezbednost pri rabota izvrsuva: - Izvrsuva obuki za bezb...


По Договор
или предлог цена
06 мај 08:31KURSE TE GJUHËS GJERMANE - NIVELI A1 (VIZA FAMILJARE)

- Ofrojme kurse intenzive te gjuhes gjermane 🇩🇪 ➡️ Niveli - A1 ✔ V...


По Договор
или предлог цена
04 мај 21:36Превод и обработка на податоци

Доколку Ви е потребна помош, ќе Ви помогнеме при: - изработка на к...


300 МКД
или предлог цена
04 мај 13:25Часови по албански јазик

Држам часови по албански јазик за деца и возрасни, индивидуални и во ...


1 €
или предлог цена
04 мај 10:04Kondiciski trener/Fitnes trener(Profesionalni uslugi)

Instagram: angelovski.robert Facebook: Robert Angelovski - Kondic...


04 мај 08:42Часови по клавир

Професорка со диплома од италијански конзерваториум и долгогодишно ис...


500 МКД
или предлог цена
03 мај 16:39Часови по Солфеж и Теорија на музика

Професорка со диплома од италијански конзерваториум и долгогодишно ис...


500 МКД
или предлог цена
03 мај 16:39Часови по Хармонија, Контрапункт и Форми

Професорка со диплома од италијански конзерваториум и долгогодишно ис...


500 МКД
или предлог цена
03 мај 16:39Часови по италијански јазик

Професорка со искуство и повеќегодишен престој во Италија дава часови...


400 МКД
или предлог цена
03 мај 16:39ЕЛЕКТРОТЕХНИКА

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА / ELEKTROTEHNIKA индивидуални часови 65 минути за ФЕИТ...


03 мај 14:49ELEKTROTEHNIKA

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА индивидуални часови 65 минути за ФЕИТ, ФИНКИ и другите...


600 МКД
или предлог цена
03 мај 14:49СУДСКИ ПРЕВОДИ ГРЧКИ, АНГЛИСКИ И СРПСКИ

Судски преводи по ГРЧКИ, АНГЛИСКИ И СРПСКИ НА МАКЕДОНСКИ јазик и обра...


1 €
или предлог цена
02 мај 20:43Часови по математика

Часови по математика основно и средно одбрзование


500 МКД
или предлог цена
02 мај 18:12ПРИВАТНИ ЧАСОВИ ПО СОЛО - ПЕЕЊЕ, МУЗИЧКА ТЕОРИЈА И СОЛФЕЖ

Дипломиран музичар на одсек соло - пеење Давам приватни часови по: ...


500 МКД
или предлог цена
02 мај 15:00ПРИВАТНИ ЧАСОВИ ПО СОЛО - ПЕЕЊЕ, МУЗИЧКА ТЕОРИЈА И СОЛФЕЖ

Дипломиран музичар на одсек соло - пеење Давам приватни часови по: ...


500 МКД
или предлог цена
02 мај 14:59Часови по математика

Часови по математика за основно и средно образование


500 МКД
или предлог цена
02 мај 11:01Fasadi knauf

Fasadi Knauf Gletovanje Vlecejne abrid Lepejne plocki


02 мај 08:55Albanski jazik

Casovi po albanski jazik, individualni ili vo grupa za site vozrasti....


По Договор
или предлог цена
29 апр 08:36Posreduvanje na DIPLOMI-CHERTIFIKATI Priznati vo EU

Agencija TOP Point MG posreduva za dobivanje na Evropski priznati DIP...


27 апр 15:05POMOS PRI POLAGANJE NA KOLOKVIUMI/ISPITI

Pomos pri polaganje na ispiti od prirodno-matematicki, opstestveni i ...


По Договор
или предлог цена
26 апр 18:41Приватни онлајн часови по англиски јазик

Приватни индивидуални онлајн часови по англиски јазик Се изучува...


150 МКД
или предлог цена
24 апр 10:31Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам