37 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung A22 5G Nov Neotpakuvan bel 64GB

Nov neotpakuvan Samsung A22 5G bela boja 64GB 6.6” ekran 48mp camera....


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Вчера 22:59se prodavava xiaomi mi 10t lite 5G kako nov

xiaomi mi 10t lite 5G kako nov bez tragi na koristenje. cenata za kes...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 07:19Iphone 8 Plus Red

Se prodava Iphone 8 Plus Red Product odlichno sochuvan kupen od tele...


12.000 МКД
или предлог цена
15 мај 15:41Samsung Galaxy A13 garancija 2 godini

Se prodava Samsung A 13 nov so dve godini garancija


10.000 МКД
или предлог цена
22 апр 23:46Samsung S10 350€

Se prodava slamsung S10 donesen od anglija cena 250€ 077 729 647...


250 €
или предлог цена
17 апр 18:05MOBILNI TELEFONI ENERGY E10 , NOKIA

1. NOV TELEFON ENERGY E10 SO GARANCIJA BOJA CRNA 2 GB KUPENO OD A1...


1 €
или предлог цена
14 апр 16:32Се продава A1 Alpha 20+

Користен со маска,добро сочуван Целосно исправен. 1 година гаранци...


5.000 €
или предлог цена
14 апр 15:48Купувам скршен samsung galaxy A71

Понудете скршен galaxy A71 за делови


1.500 МКД
или предлог цена
13 апр 19:48Redmi 9

Исправна состојба. Малце пукнат екран


2.500 €
или предлог цена
13 апр 12:19Redmi Note 9

Se Prodava Redmi Note 9✅ Bez Nikakov Problem!✅ Garancija! ✅ Plava ...


6.000 МКД
или предлог цена
11 апр 07:33Iphone 7Plus

na stranata e puknato stakloto tacot raboti bez problem battery heal...


120 €
или предлог цена
02 мар 12:18A1 Alpha 21

A1 Alpha 21 Nov ne koristen kupen od salon na A1 pred 3 nedeli. So t...


9.500 МКД
или предлог цена
25 јан 18:52A1 Alpha 21

Nov ne koristen kupen pred 3 nedeli so garancija,polnac,slusalki. KO...


9.500 €
или предлог цена
25 јан 18:31Prodavam Nokia 5.3 64gb seushte pod garancija, Android 10.0

Prodavam Nokia 5.3 malku koristen, kupen od telekom, raboti na site m...


8.000 МКД
или предлог цена
14 јан 15:54Huawei P10 Lite zacuvan

Huawei P10 Lite So maska i zastitno staklo


5.000 МКД
или предлог цена
28 дек 02:11Tesla tablet

Se prodava tablet tesla sesie ok 078 320 515 kire cena 1500den pozzz


1.500 МКД
или предлог цена
04 окт 17:03Slmsung s10 s10e s9 pozzz

Se prodava slmsung s10 cena 370€ s10e cena 250 € s9 skrsen ekran cena...


По Договор
или предлог цена
03 окт 20:26Huawei mate 20 lite

super socuvan bez mana Huawei mate 20 lite so 4G /64G so dve zadni i...


6.500 МКД
или предлог цена
21 авг 16:38MOBILEN TELEFON

Nov telefon kupen vcera od salon na A1 so garancija


1.300 МКД
или предлог цена
09 јул 10:08Nokia 6200 so polnac

ISPRAVEN, Malku koristen


800 МКД
или предлог цена
08 јун 13:47Iphone x

Se prodava mobilen telefon Iphone x, malku koristen, kako nov, bez ni...


350 €
или предлог цена
01 мај 09:08iphone SE 32gb moze zamena za xiaomi ili huawei

iphone SE 32gb moze zamena so xiaomi ili huawei so moja doplata


1 €
или предлог цена
12 фев 17:32Slmsung core prim 1

Se prodava slamsung core prim 1 vo odlicna sostojba cena 1700 den i m...


1.700 МКД
или предлог цена
26 јан 17:57Mobilen telefon

Nov telefon kupen vcera,od salon na A1, so garancija.


1.300 МКД
или предлог цена
09 јан 17:14Ispravni stari mobilni telefoni

Cena po dogovor. Nemaat polnaci samo sony ericsonot ima.


2.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 13:54ALcateL Huawei Nokia LG Samsung

Poveke Mobilni telefini na prodazba Vodootporen Mobilen = 2500 den ...


1.000 МКД
или предлог цена
26 јул 15:45MOBILEN NOKIA SO POLNAC

MOBILEN SWISSONE NOV SO POLNAC


10 €
или предлог цена
01 мај 09:45ALCATEL 2008 G

Se prodava ALcateL 2008 G


1.000 МКД
или предлог цена
16 фев 13:00ALCATEL iDOL 2 MiNi S

Se Prodava ALCATEL iDOL 2 MiNi S so NoVA Baterija i SiLikonska Mas...


25 €
или предлог цена
16 фев 13:00Vodootporen

Se prodava vodootporen i otporen na udari mobilen telefon pogoden za ...


40 €
или предлог цена
16 фев 13:00P10 lite

Socuvan(bez grebanici) , postojano koristen so zastitna maska i zasti...


5.900 МКД
или предлог цена
12 ное 21:06Nov neupotrebuban Xiaomi Red mi 6

Kupen pred nekoj den 14.09.2019 Bez razhovor


8.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 20:18Nokia 6200 so polnac

ispraven


600 МКД
или предлог цена
04 јул 17:48Huawei g620 odlicen

Se prodava huawei g620 odlicna Raboti samo na te mobile I stakloto ...


2.500 МКД
или предлог цена
08 мар 15:06SONY M5 XPERIA 3GB RAM 21Mpix Camera

See prodava NOV ZADEN BEL KAPAK za SONY XPERIA M5 BeLa boja NOV vidi ...


900 МКД
или предлог цена
06 мар 16:46SONY XPERIA Z3 za deLovi Ekran Baterija Ramka Kapak Zaden

Se prodava SONY XPERIA Z3 so defekt na maticnata ploca Battery Ba...


40 €
или предлог цена
28 фев 23:07HTC ONE M7 DeLovi Baterija Ekran Zvucnici Kamera Maska

Se prodavaat deLovi za HTC ONE M7 DeLovi Zvucnik dolen Kam...


300 МКД
или предлог цена
28 сеп 14:34Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам