Пробиштип
Подкатегорија:
                   
13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA

Objektot e nov izgraden od tvrda gradba za poveke inf 078 514 059


По Договор
или предлог цена
11 мај 12:48SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR

SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR VO PROBISTIP 440 M2 KOJ SE NAOGA VO KRUG...


По Договор
или предлог цена
26 апр 21:16Izdavam deloven prostor

Izdavam deloven prostor vo Probistip vo blizina na centarot. Kvadratu...


1 €
или предлог цена
12 апр 20:57Се издава Деловен простор на Атрактивна локација

Се издава деловен простор во строгиот центар на Пробиштип. Просторо...


1 €
или предлог цена
13 мар 12:55Се издава Деловен простор на главна улица во Пробиштип

Се издава Деловен простор на главна улица во Пробиштип. (Поточно насе...


300 €
или предлог цена
11 мар 23:25Se izdava

Se izdava objekt od 600m2 na glavniot pat do avtobuskata stanica


По Договор
или предлог цена
03 фев 17:28Izdavam objekt na pogodna lokacija

Izdabam objekt koj se naoagja vo centralniot del na Zletovo, vednas d...


1 €
или предлог цена
28 дек 09:42Деловен простор - Пробиштип

Се изнајмува деловен простор во Пробиштип. За повеќе информации конта...


По Договор
или предлог цена
21 ное 18:16Производни погони со администрација,магацини и др помошни пр

Се издаваат производни погони со администрација, магацини и др помошн...


1 €
или предлог цена
19 јул 18:07POWER UP BUILDING - POVEKE NAMENSKI DELOVEN PROSTOR

POVEKE NAMENSKI DELOVEN OBJEKT POVRSINA: 800 m2 4 ODELNI PROSTORI...


По Договор
или предлог цена
21 мај 08:57барака

Се продава монтажна барака 220 м2 12 соби + ходник има доградено вц и...


1 МКД
или предлог цена
07 мај 16:57SE IZDAVA/PRODAVA DELOVEN PROSTOR 400M2

SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 400M2 SE NAOGA NA STARIOT PAZ...


1.000 €
или предлог цена
23 мар 09:00Deloven prostor

Se izdava Deloven prostor vo odlicna sostojba vo zgradata vo naselba...


По Договор
или предлог цена
03 ное 21:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам