Подкатегорија:
                   
342 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Микрофон AKG D 95 S

Продавам Микрофон AKG D 95 S


40 €
или предлог цена
Вчера 21:07Микрофон Shure Prologue 12L

Продавам Микрофон Shure Prologue 12L


40 €
или предлог цена
Вчера 21:07Sony mikrofon ecm 959a

Kompleten


65 €
или предлог цена
Вчера 17:45  НОВ ОГЛАС

Pilotka Electro Voice so resiver

Koristen malce.Vo top sostojba..Zvuk i perfomansi podobri od SHURE za...


380 €
или предлог цена
Вчера 17:44Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:50NOV daljinski mikrofon SHURE BETA58A

NOV PROFESIONALEN dvokanalen daljinski sistem so mikrofon BETA58A rac...


170 €
или предлог цена
Вчера 15:50NOV Shure Beta58A mikrofon so prekidac (nadgradena verzija)

NOV profesionalen mikrofon Shure Beta58 so on-off prekidac,"MADE IN M...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:50Sennheiser ew135 g3

Prodavam bezicen profesionalen mikrofon sennheizer ew135 g3


280 €
или предлог цена
25 сеп 22:02Microphone Tracer Studio Pro

Kako nov koristen 2 meseci Kupen od Anhoch so garancija i kutija


1.900 МКД
или предлог цена
25 сеп 20:30POWER DYNAMICS

Studiski mikrofon koristen samo vo studio So nego odi Pop filter C...


4.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 20:07Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set

Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set Novo


830 €
или предлог цена
25 сеп 14:34Sennheiser G4 ew 100 Instrumental

Sennheiser G4 Ew100 / Instrumental set Novo


680 €
или предлог цена
25 сеп 14:34Rode NT2000

Se prodava kondenzatorski mikrofon Rode NT2000


300 €
или предлог цена
25 сеп 11:26MIKROFON ZA ( KARAOKE BLUETOOTH ) nov model

Kontakt brojj 078678755 BLUETOOTH MIKROFON ZA KARAOKE -SLOT ZA USB...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 18:28Mikrofoni za tapani

Komplet 7 mikrofoni za tapani so perfekten zvuk. Spakuvani vo alumini...


200 €
или предлог цена
24 сеп 17:09Mikrofon Aries od M-Audio kako nov

Prodavam mikrofon model Aries od M-Audio, Dynamic i Condensed vo edno...


4.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 15:44WIRELESS MIKROFON BEZICEN za Profesionalni nastapi

Prodavam bezicen profesionalen mikrofon marka profi technology Odl...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 09:42Bezicen Mikrofon Wireless Microphone

Nov bezicen mikrofon 2 vo 1 Raboti kako bezican mikrofon so antena i...


550 МКД
или предлог цена
23 сеп 23:152 Mikrofofoni za udarni instrumenti img Stage Line DM-44B

Prodavam 2 mikrofoni za ozvucuvanje na udarni instrumenti. Img Stage...


5.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 23:00AKG Set od bezicni mikrofoni,pilot i bubici

2 bezicni mikrofoni, 2 AKG HT300, 2AKG SR300


1 €
или предлог цена
22 сеп 18:31Daljinski mikrofon DUAL CHANNEL...

NOV PROFESIONALEN daljinski mikrofon dual channel(pilotka,bubica i mi...


150 €
или предлог цена
22 сеп 08:37Se prodava daljinsko , transmiter + resiver NUMARK

Se prodava daljinsko , transmiter + resiver ,,NUMARK,,


3.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:54Se prodava

Se prodava ispraven AKG SR60 resiver zaedno so transmiter PT 100 ( po...


80 €
или предлог цена
21 сеп 19:54Akg daljinsko PT4500-PR4500

AKG PT4500 ( Transmitter) i PR4500 (Resiver) pogodni za daljinsko p...


150 €
или предлог цена
21 сеп 16:11AKG SR470 - C5 glava

Daljinskoto e kako novo. Raboti od 720 do 750 Mhz, bez problemi. Kori...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
21 сеп 16:11Bezzicen mikrofon Vivanco i 2 procesori

Bezzicen mik. Vivanco FMC 4000 - PRODADEN Zoom3030 - 5000 den. Bass...


1 €
или предлог цена
21 сеп 11:45Sennheiser EW 300 g2

Sennheiser EW 300g2 prodavam vo odlicna sostojba.


300 €
или предлог цена
21 сеп 11:42Soundsense Pico mkII

CUSTOM MADE Кондензаторски микрофон, со вградено предпојачало. Пр...


35 €
или предлог цена
21 сеп 10:43Soundsense Pizo pikapi za zicani instrumenti

CUSTOM MADE Soundsense пикапи со предпојачало со одличен тон. Спарен...


950 МКД
или предлог цена
21 сеп 10:43Stalki za mikrofon

Stalka K&M ------2000den. Stalka Atletic-----PRODADENA Bez zameni!!...


2.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 18:46NOVA crna mreza,topka,topki za SHURE beta58A,SM58 mikrofoni

NOVI mrezi za shure beta58A,SM58 zicani i bezicni mikrofoni


800 МКД
или предлог цена
20 сеп 16:57Shure SM57 LC mikrofon

кардиоидни карактеристики контурен фреквентен одговор за јасни инст...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 08:58AKG D190E

Ekstra povolno, nov AKG D190E komplet so kutija i kabel 5m. Dostav...


149 €
или предлог цена
19 сеп 13:39Daljinsko Senhazer ew100 g2

Dalinski mikrofon Senhazer ew100 perfektno Sure slx 4 Akg pilot c...


270 €
или предлог цена
19 сеп 12:04Prodavam mikrofon AKG C1000s!

Mikrofonot e vo odlicna sostojba,so kufer! Moze zamena!


100 €
или предлог цена
17 сеп 22:54pilotka ''SHURE''

Prodavam pilotka ''SHURE WCM 16''.So mikrofonot odi i 'phantom'.Nova ...


80 €
или предлог цена
17 сеп 07:00pick up

Prodavam izvonreden magnet te.pick up za akusticna gitara(metalni zic...


45 €
или предлог цена
17 сеп 07:00pick up

prodavam pikapi za akusticni cetiri zicni instrumenti i gitari-NOVI !...


1.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 07:00Mikrofon

Se prodava Nov warles microphone orginall vo opshto ne e koristen nov...


1 €
или предлог цена
16 сеп 17:46Komplet mikrofoni AKG

MOZHE ZAMENA - za dobosh, chineli, ili slichno. Setot e Za tapan...


1 €
или предлог цена
16 сеп 17:07Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам