Подкатегорија:
                   
550 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Profesionalni Audio Kabli - Made in Germany

Profesionalni audio kabli - Made in Germany. Moze dolzina i kombinac...


299 МКД
или предлог цена
Денес 14:46Продавам комплети за озвучување

Продавам: Dynacord PowerMate 1 2 x 500W ДВА ЕФЕКТА Dynacord PSX850 ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:10PROFESIONALNI ZVUCNICI 15" KAKO NOVI !!

PRODAVAM PROFESIONALNI ZVUCNICI DYNACORD !! PRV GAZDA, NEOTVORENI,...


850 €
или предлог цена
Денес 11:53Dynacord Sub 1.18

Se prodavat 4 basa Dynacord Chorus Sub 1.18 komplet so navlaki vo odl...


2.200 €
или предлог цена
Денес 10:39KARAOKE ZVUCNIK 15 inch so 1 BEZICEN MIKROFON

KARAOKE ZVUCNIK 15 inc 1 BEZICEN MIKROFONI 1 MIKROFON SO KABEL 1...


5.999 МКД
или предлог цена
Денес 09:08YAMAHA ZVUCNICI 500W

YAMAHA ZVUCNICI S115V so STALKI 500W made in USA. TEL: 0707878...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 22:59Zvusnici f150ki

Zvusnici f150ki so basovi ev 15ki 400w ni so seleksen dobar hon


450 €
или предлог цена
Вчера 18:26Glavici za mikrofoni

Glavici shure beta 58 i sm58 super ton


15 €
или предлог цена
Вчера 18:23Canoni maski zenski

Canoni zenski maski 3 vrsti od 80denari do 200denari zavisi koji...


150 МКД
или предлог цена
Вчера 18:19Alesis microverb 4 18 bit signal procesor

Odlicen


55 €
или предлог цена
Вчера 18:07EIGHTEEN SOUND басови

2 х 15ки Eighteen Sound ( 18 sound ) Басовите се во фабрички кутии...


450 €
или предлог цена
Вчера 14:19Wharfedale pro delta x12 ( само една кутија )

Имам само една кутија Звучникот е нов и неупотребуван Цената е 190...


190 €
или предлог цена
Вчера 14:19zvucnik bass ACR / Fostex PA38 15" woofer 200watt.swiss

zvucnik bass ACR / Fostex PA38 15" woofer 200watt.od swiss,ispraven


90 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
100 €
25 мај 19:32Zvucnici FBT Jolly 15ra,aktivni,prodavam!

Proba na lice mesto! Moze zamena za kontrabas!


30.000 МКД
или предлог цена
25 мај 18:42Ozvucuvanje za doma

Se prodava pojacalo SONY, vufer US BLASTER i 5 zvucnici US BLASTER SE...


9.999 МКД
или предлог цена
25 мај 14:49MOS FET AUDIO POJACALO 200W

200W MOSFET засилувач напојуван врз основа на четири парчиња IRFP26...


3.000 МКД
или предлог цена
25 мај 04:48servis na zvucni kutii,skretnici,zvucnici,pojacala

vrsam servis na site vidovi zvucni kutii ,pojacala Dinakord,mikseti D...


1 МКД
или предлог цена
25 мај 04:47Звучници Philips и појачало Technics

Звучници Philips LSB387 (Пасивни) Фрекфенции 20-20000Hz Отпор 4-8 о...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
24 мај 17:46ORGINAL KABEL dap audio 13m

Se prodava orginal kabel dap audio dolzina na kabelot e 13m


1.200 МКД
или предлог цена
24 мај 13:06Dobro zacuvani,ne gi koristam

Prazni trosistemski kutii , prazna zvucna kutija , stalki za zvucnic...


1 €
или предлог цена
24 мај 07:49Prodavam Tannoy Reveal zvucinici (pasivni monitori)

Prodavam Tannoy Reveal zvucinici (pasivni monitori) , i gratis pojaca...


120 €
или предлог цена
24 мај 02:49Stereo Crossover - Dynacord Powermax 230

Najdobrata skretnica od Dynacord- skoro nova - istata e stavena vo PM...


350 €
или предлог цена
23 мај 17:56Se prodavaat zvucnici dinakord

Продавам топ звичници за секаква намена 12ки B&C 400w ПЕРФЕКТЕН Т...


20.000 МКД
или предлог цена
23 мај 11:36RCF L15S800

Два баса RCF L15S800 Малку користени Димензии: 60 х 70 х 70 cm Па...


450 €
или предлог цена
22 мај 23:24Zvucnici, sateliti, Electro Voice zx4

Zvucnici EV.ZX4


700 €
или предлог цена
22 мај 21:28prodavam VIVAX receiver AM-100 komplet so zvucnici

prodavam koristeni - VIVAX reseiver AM-100 / 200W - VIVAX zvucnici ...


1 €
или предлог цена
22 мај 11:42PRODAVAM Drajveri B&C de 250

Prodavam Drajveri B&C de 250 cena 230evra za dvata


115 €
или предлог цена
21 мај 19:54Se prodavaat zvucnici

Se prodavaat zvucnici


1 €
или предлог цена
21 мај 16:13Bas ELECTRO VOICE EVS-18K 400W 8 Ohm

basot ne e ispraven Specifications : Nominal Diameter : 18" Power ...


3.500 МКД
или предлог цена
21 мај 15:16Dynacord xa2 forum kutii

Komplet xa2 sistem kako nov.


По Договор
или предлог цена
21 мај 10:17Dynacord d12 skoro novi

Dynacord d12 vo top sostojba od instalacija .kako novi 8 parcinja.pre...


850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
880 €
21 мај 10:17Kablovi za zvusnici i za mikrofoni

Gumeni kabli za zvusnuvi emek 4x2.5 2x2.5 2x1.5 silikonski 2x...


3 €
или предлог цена
21 мај 09:50Nov multikor 12 mikrofonski

12 kanalen multikor kabel 10metri orginal emek moze zamena


120 €
или предлог цена
21 мај 09:492 ZVUCNICI 10ki / 10"

Prodavam 2 zvucnici dvosistemski, bass + visokotonec, so goldmina na ...


109 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
110 €
20 мај 22:27Karaoke zvuznici so mikrofoni

Novi karaoke zviznici so mikrofoni - bluetooth.USB.SD CARD.AUX.FM.ST...


2.900 МКД
или предлог цена
20 мај 20:45iznajmuvam ozvucuvanje

iznajmuvam ozvucuvanje za pomali svecenosti snagator 2x200w zvucnici ...


1 МКД
или предлог цена
20 мај 13:53DYNACORD FE-15.2 400W

SE PRODAVA ODLICNO SOCUVANI DYNACORD ZVUSNICI TOTALNO ISPRAVNI VO FAB...


550 €
или предлог цена
20 мај 08:17CELESTION ENGLAND озвучување ИТНО!!!

ИТНО! 2 x Дуплу басови со 2х18” во една кутија. 4 х Fullrange 3-way ...


1 €
или предлог цена
19 мај 09:10Dynacord D12-3 D-LITE vo odlicna sostojba made in Germany

Zvucnicite se vo odlicna sostojba, so navlaki. Se e na niv ispravno i...


900 €
или предлог цена
18 мај 18:09Prodavam zvucnici Electro Voice

Prodavam trosistemski zvucnici Electro Voice 2x400 vati vo odlicna so...


1 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Опрема за музички инструменти / Озвучување

18 мај 16:07Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам