Подкатегорија:
                   
118 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELAY,EQ,izl...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:50Mikseti

Mikseti 078 204 975


1 €
или предлог цена
Вчера 14:45Eftino-nova mix. super moznosti !!!!!!!!

Prodavam .-- mixeta BEHRINGER HENYX - 1204 , suva mixeta , so dobri ...


5.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 11:58Audio mixer sistem 800 vo dobra sostojba

ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
25 сеп 20:10Mikseta Mackie

Prodavam odlicna mikseta Mackie 8 kanalna..4 mikrofonski i 4 stereo k...


7 €
или предлог цена
25 сеп 03:53Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model

Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model


170 €
или предлог цена
24 сеп 09:54Prodavam Mikseta Reloop RM 4000Pro

Mikseta reloop rm 4000 pro 4 kanalna ispravna sochuvana 120e


120 €
или предлог цена
22 сеп 10:37Dynacord powermate 2200

Se prodava odlicen mikser 2x700w 075-291-985


1.250 €
или предлог цена
22 сеп 08:14PRODAVAM IRIG MOZE DA SE VRZE SO MIKSETA

PRDAVAM IRIG MOZE D ASE VRZE TELEFON SO MIKSETA I DA SE SNIMA PREKU P...


600 МКД
или предлог цена
22 сеп 06:41Се продава миксета ,,Studiomaster,,

Se prodava mikseta ili menuvam za silent guitar , ( suva) , 16/4/2 ,,...


170 €
или предлог цена
21 сеп 19:54dynacord powermate 1000-2 2x700w

Dynacord powermate 1000-2 2x700w.odlicna Poklon torba,fiksno Ne mi...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
21 сеп 11:42Mixeta, Behringer X32 Compact, Digitalna Mixeta

Se prodava Behringer X32 Compact, digitalna mixeta. Odlicna sostojba...


1.450 €
или предлог цена
20 сеп 21:17Soundcraft UI 12

12-канален дигитален миксер Се контролира со таблет/паметен телеф...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 08:58ORGINAL KABEL dap audio 13m

ORGINAL KABEL dap audio 13m


1.200 МКД
или предлог цена
20 сеп 08:29Daljinski sistem UHF so dva predavatela,dvokanalen,odlicen..

Daljinski profesionalen mikrofon potpolno NOV,voopsto neupotreben,dua...


160 €
или предлог цена
19 сеп 15:10DYNACORD 1000-2 kako nova

SE prodava mikseta dynacord 1000-2 cms so cuvana kako nova bez damka ...


1.200 €
или предлог цена
19 сеп 09:12YAMAHA MIKSETA KAKO NOVA.

Se prodava YAMAHA mikseta kako nova totalno ispravna. So orginalniot ...


220 €
или предлог цена
18 сеп 09:50Lem

Dobra e ima efekti 4 x 120 w skrseni potenciometri funkcionira se


150 €
или предлог цена
17 сеп 16:58Proel m 1000

Miksetata e fabrika nova 2 x 300 w


400 €
или предлог цена
17 сеп 16:58Mikseta Reloop Killer

Mikseta Reloop Killer Classic DJ Mixer malku koristena vo dobra sosto...


3.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 19:56DYNACORD powermate pm1600 mikseta

Se prodava mikseta Dynacord pm1600 odlicno socuvana 100% ispravna vo ...


899 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
15 сеп 03:56Bell MDA 602 mikseta

Se prodava mikseta bell mda602 2x450w RMS Efeekt procesor so dva...


550 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
590 €
15 сеп 03:55Mikseta GEM General Music

Se prosava mixeta kako nova GEM general music kako nova , mixetata e ...


499 €
или предлог цена
15 сеп 03:51Dynacord mikseta

Se prodava mikseta Dynacord-3ka mala 2000w 10 kanalna Poveke info na...


2.000 €
или предлог цена
14 сеп 12:37mikseta YAMAHA EMX 3000

Prodavam mikseta YAMAHA EMX 3000 vo dobra sostojba 2x300w


380 €
или предлог цена
12 сеп 00:12MITEC Suva mikseta

Се продава сува миксета MITEC одлична за во студио. Има преубави пре...


350 €
или предлог цена
11 сеп 17:05Mixeta BOSS BX 800

Prodavam Mixeta BOSS BX 800 { bez pojacalo i efecti } 070 484 482


100 €
или предлог цена
09 сеп 20:34Potencimetri zs bender alps

Potenciometri za bender alps


10 €
или предлог цена
06 сеп 16:01Mikseta Yamaha 300 vo ispravna sostojba

Yamaha 300 so 12 kanali 2×200 wallti Vo ispravna Sostojba Mob:0773...


1 €
или предлог цена
28 авг 08:34Продавам дј-ски миксети скоро нови донесени од странство

Продавам дј-ски миксети скоро нови донесени од странство не користени...


2.000 МКД
или предлог цена
22 авг 20:18Продавам Миксета Peavey Unity 1002

Миксета е прилично сочувана, што можете да видите и од приложените сл...


140 €
или предлог цена
20 авг 14:31DYNACORD PM-1000-3

Prodavam nov nekoristen mixer dynacord 1000 3 cena 2300e mozna zamena...


2.300 €
или предлог цена
16 авг 20:48Soundcraft SPIRIT FOLIO LITE

Prodavam nekoristen audio mixer Soundcraft SPIRIT FOLIO komplet so ad...


7.500 МКД
или предлог цена
15 авг 09:35Dynacord powermate 2200-2

Se prodava Dynacord 2200 so snaga 2x700w extra sostojba donesena od ...


1.300 €
или предлог цена
13 авг 09:21Ibanez RM-60

Odlicen.


10 МКД
или предлог цена
11 авг 09:10Pro.2 mixer M-01

Odlicen


10 МКД
или предлог цена
11 авг 09:10Yorkville Elite P160 - sound procesor

Ispraven. Cena fiksna


50 €
или предлог цена
09 авг 15:18Dinakord 10-1

Servisirana i 100% ispravna bez nikakvi krcenja,bruenja i slicno.Miks...


800 €
или предлог цена
08 авг 15:33Dynacord PM1600 2

Dynacord Powermate 2x700w


1.300 €
или предлог цена
06 авг 15:38Dynacord PM1600 2

Dynacord PM1600 2x700w 16 kanali perfektno raboti 1400w


1.300 €
или предлог цена
04 авг 20:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам