Подкатегорија:
                   
218 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fender Frontman 10g (kako nov)

Se prodava fender frontman 10g kako nov so kutija i dokumenti.Malce k...


3.600 МКД
или предлог цена
Вчера 23:03pojacalo za elektricna gitara

Се продава појачало за електрична гитара Fender Frontman® 10G, купено...


Вчера 11:26Marshall pojacalo

Слејвот е 9100, а звучната кутија е 1960 b.Не се користени.


1.000 €
или предлог цена
16 авг 19:42STEINBERG UR12 AUDIO INTERFACE (POJACALO, INTERFEJS)

https://www.steinberg.net/audio-interfaces/ur12/ 🎙️ Продавам поја...


6.000 МКД
или предлог цена
16 авг 12:17Prodavam Mek Effects Digital Studio Reverb 8

Mek effects digital stereo reverb 8 ispravna sochuvana 80e


80 €
или предлог цена
16 авг 11:40Prodavam Aktivna Skretnica Rane AC 22

Aktivna skretnica rane ac 22 made in usa ispravna sochuvana120e


120 €
или предлог цена
16 авг 11:40Prodavam Gitarsko Pojacalo Behringer UltraBass BX 600

Gitarsko pojacalo behringer ultrabass bx 600 isp soch 12ka bas 100e.


100 €
или предлог цена
16 авг 11:40National GA920P 20W Solid State Tremolo Reverb Amplifier Hea

Odlicno pojacalo so efekti


79 €
или предлог цена
15 авг 18:28Pojacalo

Pojacaloto e kao novo 4x200 wati


15 авг 14:22EMG DG20 David Gilmour

Se prodavaat najdobrite aktivni magneti kompleten set so Fender USA ...


14 авг 11:45Pojacalo (receiver) DENON AVR-800

Prodavam pojacalo (receiver) DENON AVR-800 5.1 kompletno ispravno o...


90 €
или предлог цена
14 авг 10:48Pojacalo za gitara Harley Benton hb 40r

Продавам појачало за гитара Harley Benton hb 40r. Како ново, 40 ватно...


14 авг 08:09Jbl vintage kabinet

Jbl vintage kabinet 1x12


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
13 авг 11:19Stampana plocka za pojacalo od 1000W

Stampana plocka za pojacalo od 1000W.So nea sleduva i elektricna sema...


13 авг 00:43EI POJACALO WS 350

Pojacaloto e kompletno ispravno,ima prekrasen ton.Zameneti se potenci...


13 авг 00:42TOROIDEN TRANSFORMATOR ZA POJACALO 1500VA

Toroiden transformator za pojacalo so snaga od 1500VA vlez 220v sekun...


13 авг 00:41Se prodavaat

Se prodavaat ispravni se


1 МКД
или предлог цена
12 авг 21:25crown xls 602 Power amp

2 x 400 w odlicna kondicija


450 €
или предлог цена
12 авг 18:21Fender bassman 100 silverface

odlicna sostojba/


1.000 €
или предлог цена
12 авг 18:20Crown xls 402 power amp

besprekorno 2 x 250 w


240 €
или предлог цена
12 авг 18:19Servis za gitarski pojacala pojacalo za elektricna gitara

Servis za gitarski i bass gitarski pojacala 09:20h 078430112 Pojacal...


78.430.112 МКД
или предлог цена
12 авг 12:20Line 6 Spider Jam 1x12" 75-watt Modeling Combo Amp

Prodavam combo pojacalo LINE 6 Spider Jam 75 watt Pojacaloto e kupe...


28.000 МКД
или предлог цена
12 авг 00:24izlezno pojacalo

prodavam pojacalo 2x250w vo odlicna sostojba!


120 €
или предлог цена
11 авг 07:14Crest CA12 zamena dynacord rcf electro voice

Zasiluvac Crest CA12 mono blok eden kanal 1x1200w ili moze zamena z...


13.999 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.500 МКД
10 авг 14:18Prodavam Bass Pojacalo Harley Benton HBW-150

Bas pojacalo harley benton hbw 150w rms sochuvan ispraven 170evra.


170 €
или предлог цена
09 авг 14:53Snagator Ecler XPA 7000

Mosfet izlezno pojacalo Ecler xpa7000, kupeno novo, prv sopstveni...


350 €
или предлог цена
08 авг 22:19Hum Eliminator - Eliminator na Sum na Zvucnici

Hum Eliminator - Eliminator na Sum na Zvucnici Se otstranuva sum i b...


2.000 МКД
или предлог цена
08 авг 22:19Pojacalo so 6 zvucnika

Se prodava pojacalo (USB,Bluetooth Aux) HED i 6 (ambietalni) zvucnika...


33.000 МКД
или предлог цена
08 авг 17:14Fender 25r pojacalo za gitara појачало засилувач zasiluvac

Продавам 25 watt гитарско појачало, засилувач, Fender Frontman 25r Ma...


8.000 МКД
или предлог цена
08 авг 10:50Продавам појачало Laney Extreme -LX65R

Продавам гитарско појачало Laney Extreme -LX65R 100 vati pojacaloto...


18.000 МКД
или предлог цена
08 авг 08:46Ibanez TBX30R pojacalo za gitara

Продавам 30 ватно појачало за електрична гитара, Ибанез во одлична со...


07 авг 08:08Pijacalo / Snagator Phonic 1500

dobra sostojba


06 авг 11:35Prodavam Skretnica Lexsikon LXP 15

Leksikon lxp 15 sochuvana ispravna 100e


100 €
или предлог цена
05 авг 16:32Dynacord pca 2544 4x500 kako xa2600

Dynacord pca 2544 4x500na 4Ohm ili 4x750 na 2Ohm.prethodnikot na xa 2...


989 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.000 €
05 авг 12:04IZDAVAM OZVUCENJE ZA SEKAKVI VESELBI

IZDAVAM OZVUCENJE ZA SEKAKVI VESELBI MATURI


2.000 МКД
или предлог цена
04 авг 15:54MARSHALL REVERB 12

Legendarniot Marshall reverb 12!Vo odlicna sostojba.Ako ima nekoj poe...


04 авг 14:11SHARP system 7700 pojacalo

Se prodava pojacalo , snagator , zasiluvac SHARP system 7700 vo odl...


170 €
или предлог цена
04 авг 12:51ASA PVA 2500E snagator pojacalo

Se prodava ASA PVA 2500e snagator mnogu socuvan I malce koristen. MA...


350 €
или предлог цена
04 авг 12:48Trikanalno pojacalo

900 vati bas I 900 vati sateliti


04 авг 11:26Rcf IPS 2700

Se prodava pojacalo Rcf IPS 2700 Novo kupeno od alfa audio koriste...


03 авг 23:00Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам