Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
221 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUPUVAM SEKAKOV VID HARMONIKI

• ОТКУПУВАМ ХАРМОНИКИ • - Независно во каква состојба, исправни, не...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

21 ное 21:19Промовирано

Ruska Detska Harmonika MALISH

Ispravna detska harmonika MALISH, moze da se vidi i proba


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:14Harmonika PIERMARIA

10 registri 6 bas reg 4 glasna bez kabina Elektronikata e izvadena...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Денес 12:54Se prodava HOHNER melodica 26 nova Komplet so kufer

Se prodava Harmonika so duvanje HOHNER Melodica 26 kupena vo Germanij...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 09:31WELTMEISTER consona

Potpolno ispravna harmonika generalno sredena bez kufer


750 €
или предлог цена
Денес 05:27POPRAVAM,KUPUVAM, PRODAVAM HARMONIKI

Kvalitetno servisiram i kupuvam stari harmoniki za rezervni delovi!!!!


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:21CRUCIANELLI

Harmonikata e vo odlicna sostojba malku upotrebuvana vo domasni uslov...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:20MELODIJA C -IV-120

Harmonikata e vo odlicna sostojba. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Вчера 22:20SE ZA SETTIMIO SOPRANI

Komplet registri klavijatura so klapni i glasovi so komplet kozic...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:20Harmonika Weltmeister Stella FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Фабричка сотојба! ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 09:37Harmonika Weltmeister Stella 48 basa FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Во потполно исправн...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 09:36Weltmeister

‼️072 218 486 - Riste ‼️


600 €
или предлог цена
Вчера 00:02KUPUVAM!!!Site vidovi i marki harmoniki...

Kupuvam,site vidovi i marki na harmoniki vo bilo kakva sostojba...Isp...


1 €
или предлог цена
01 дек 20:38Weltmeister harmoniki so 48,60,80,96,120basa,novi i polovni.

Weltmeister harmoniki,kabinski i nekabinski so 48,60,80,96,120basa,no...


1 €
или предлог цена
01 дек 20:38Ranci,Fatroli za site vidovi harmoniki,original Italijanski.

Rancite,Fatroli se fabricni original Italijanski.Izraboteni se od vis...


1 МКД
или предлог цена
01 дек 20:38Kaisi za harmoniki (AKCIJA)

Kaisite se napraveni od prirodna visoko kvalitetna teleska koza so de...


899 МКД
или предлог цена
01 дек 20:38Delicia Choral 13 (ganc nova harmonika so 120basa)

Harmonikata e ganc nova, nekoristena so originalen kufer i kaisi.


1 €
или предлог цена
01 дек 20:36SCANDALLI

Scandalli vo odlicna sostojba dosta zacuvana


400 €
или предлог цена
01 дек 19:42harmonika (Delicia)

Хармониката има 60 баса за почетници погодна


6.000 МКД
или предлог цена
01 дек 16:42hohner i kabinska rr armonika 2+2

hohnerot e so zolti glasovi 4 glasna i basot 5 glasen so pikolo fabri...


111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

01 дек 16:25Settimio Soprani artist6

Неразработена, нова.


4.400 €
или предлог цена
01 дек 13:56Harmonika WELTMEISTER-STELLA

Harmonika Weltmeister Stella, kupena vo Italija, vo potpolno ispravna...


6.000 МКД
или предлог цена
01 дек 11:09Odkupuvam harmoniki

Odkupuvam polovni harmoniki


1 €
или предлог цена
01 дек 08:05Harmonika

Prodavam harmonika Settumio Soprani 11+11 registri cisto nova od fabr...


6.400 €
или предлог цена
01 дек 08:05Harmonika hohner

Prodavam dvokabinska harmonika Hohner imperator 5 so 21+5 registri vo...


1.200 €
или предлог цена
01 дек 08:05Harmonika hohner

Prodavam harmonika Hohner atlantik 4 de luxe so 11+3 registri so 120 ...


700 €
или предлог цена
01 дек 08:05BARCAROLE 3 REG 32 BASA

Potpolno ispravna harmonika bez kufer


3.200 МКД
или предлог цена
01 дек 05:39Hohner usna harmonika

Prodavam hohner usna harmonika. Cena 1200 denari.


По Договор
или предлог цена
30 ное 23:24Weltmeister S5

Prodavam weltmeister s5 petoglasna so dve kabini mala i golema 13 reg...


По Договор
или предлог цена
30 ное 23:24WELTMEISTER S5

Dvokabinska 120 basa 13 reg super ton mozje zamena so doplata


800 €
или предлог цена
30 ное 23:08HOHNER ATLANTIK lV de luxe

Harmonikata e kako nova 120 basa 11registri +stranichen master so ...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
30 ное 23:06Prodavam WELTMEISTER CAPRICE

Prodavam harmonika WELTMEISTER CAPRICE so 120 basa so 5 bas registri...


800 €
или предлог цена
30 ное 18:21Harmonika Weltmeister Meteor PERFEKTNA

Се продава хармоника: • Weltmeister Meteor • 👌 Хармониката е во бесп...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

30 ное 14:26Детски хармоники/ Detski harmoniki

🕺 Идеален поклон за вашите најмили - Сите хармоники се во потполно ...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

30 ное 14:25Harmonika

NOVA HARMONIKA (Fabrika) za pocetnica


200 €
или предлог цена
30 ное 14:15Harmonika

Harmonika za pocetnici Se funcionira na nejze


120 €
или предлог цена
30 ное 14:12Хармоника Кубана

Се продава хармоника Кубана дугметааарка со 120 баса, руско производс...


100 €
или предлог цена
30 ное 13:47Harminika Melodija 96 Basa Хармоника Мелодија 96 Баса

Се продава хармоника Melodija 96 Basa во одлична состојба,без додатни...


По Договор
или предлог цена
Василево / Струмица

Музички инструменти / Хармоники

30 ное 13:44Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од: -8cm и професионалн...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

30 ное 11:51Harmonika Weltmeister Stella SOCUVANA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Хармониката е во по...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

30 ное 11:51Harmonika Weltmeister Stella

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Во беспрекорна сотојб...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

30 ное 11:51Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам