Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
493 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUPUVAM SEKAKOV VID HARMONIKI

• ОТКУПУВАМ ХАРМОНИКИ • - Независно во каква состојба, исправни, не...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

21 ное 21:19Промовирано

CLAVINOVA YAMAHA CLP930 Klavinova El. pijano

Prodavam malku koristena klavinova YAMAHA CLP 930 so tri pedali.


650 €
или предлог цена
Денес 17:24Се продава KORG T3

Се продава KORG T3, со скршен џоистик, но во исправна состојба. Погод...


1 €
или предлог цена
Денес 14:53  НОВ ОГЛАС

Pa3x 256mb ram 76k

korg pa3x76k 256mb ram


1.150 €
или предлог цена
Денес 13:15Korg pa2xpro 256ram

korg pa2xpro 256ram


650 €
или предлог цена
Денес 13:15Korg pa 50

Se prodava sintisajzer Korg pa 50spremen za svirka. Odlicen.


450 €
или предлог цена
Денес 13:00Prodavam pijanino Ukraina

Продавам сочувано пијанино со две педали марка Украина


1.100 €
или предлог цена
Денес 12:52YAMAHA PSR E403

PRODAVAM YAMAHA PSR-E403 SO POSTOLJE KAKO NOVA ,MNOGU MALKU KORISTENA...


17.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:58  НОВ ОГЛАС

korg kronos extra zacuvan

3GB ram sajzerot e mn zacuvan i e poveke sviren po domasni uslovi ...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Денес 09:55Se prodava sintisajzer

Se prodava sintisajzer odlicen za pocetnici ili se zamenuva za korg p...


80 €
или предлог цена
Вчера 14:10Se prodava sintisajzer

Se prodava sintisajzer dobar za pocetnici ili se zamenuva za korg pa ...


80 €
или предлог цена
Вчера 14:08Синтизајзер YAMAHA E313 silver Perfektna sostojba

Синтизајзер YAMAHA E313 Odlicen model Potpolno ispraven , povekje o...


250 €
или предлог цена
Вчера 12:20Pijano PETROF

Pijanoto ne e koristeno, isto e kako novo vo fabricna sostojba origin...


1.500 €
или предлог цена
01 дек 20:39KORG PA600

Prodavam KORGPA600 aranzer vo dobra sostojba so najnovi setovi i ritm...


700 €
или предлог цена
01 дек 20:12Prodavam stalak za noti za TYROS 1,2,3,4

Prodavam stalak za noti za Tyros 1.2.3.4.5 i P 120 PODLICNO socuvan,...


1.200 МКД
или предлог цена
01 дек 16:25Yamaha psr9000pro

Se prodava yamaha psr 9000 pro sreden so setovi


350 €
или предлог цена
01 дек 14:03Se prodava sintisajzer

Se prodava sintisajzer raboti na baterii. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
01 дек 11:51Пијано PETROF

Во одлична состојба


1.800 €
или предлог цена
01 дек 10:40SINTISAJZER KORG-TR - HARMONIKA HOHNER VERDI-5

Harmonika HOHNER VERDI-5,kako nova ne svirena.120 basa,11 registri+st...


По Договор
или предлог цена
01 дек 09:17KORG TRITON SAMPLER

Sintisajzerot e vo Odlicna sostojba od stranstvo donesen,Ne e sviren ...


450 €
или предлог цена
30 ное 22:48Пијано Чаика Pijano

Се продава пијано Чаика во одлична состојба


750 €
или предлог цена
30 ное 13:46Prodavam Sintisajzer Tehnics sx-KN501

Sitisajzer tehniks sx kn 501 ispraven sochuvan 170e.


150 €
или предлог цена
30 ное 11:13kuferi za sajzer

prodavam kufer za sajzer idealni za korg serija od tipot korg le korg...


40 €
или предлог цена
30 ное 09:58Продавам пијанино Беларус

Продавам пијанино Беларус користено, но во одлична состојба контакт...


1.000 €
или предлог цена
30 ное 08:37Se prodava Sintisajzer Korg TR

Se prodava Sintisajzer Korg TR mozna e zamena za elektricni tapani.Si...


По Договор
или предлог цена
29 ное 17:35Ел. Пијано Roland FP-30

Се продава скоро ново ел. пијано Roland FP-30. Малку користено во дом...


700 €
или предлог цена
29 ное 11:58Prodavam sintisajzer

Prodavam sintisajzer so kartica 15.000den Tel.070 343 593


15.000 МКД
или предлог цена
29 ное 09:01Digital Piano YAMAHA Clavinova CVP-605 Клавир Пиано Klavir

YAMAHA Digital Piano Clavinova CVP-605 Цена: 3.999,- евра Месечна ...


3.999 €
или предлог цена
28 ное 22:34C. BECHSTEIN B-116 Piano Klavir Пиано Пијано Пијанино Клавир

C. BECHSTEIN B-116 Premium Upright Piano Made in Germany Цена: 5.9...


5.999 €
или предлог цена
28 ное 22:33Piano Sauter S-118 Пијано Пиано Пијанино Pijano Pijanino

Пијанино SAUTER S-118 Premium Upright Piano (Made in Germany) Цена...


2.999 €
или предлог цена
28 ное 22:33SCHIMMEL Custom Piano Klavir Пијано Пиано Клвир

SCHIMMEL Custom Made 🎹 Retro Upright Piano 🎹 Made in Germany Цен...


7.999 €
или предлог цена
28 ное 22:32juzi saund

juzito e extra so garancija,


400 €
или предлог цена
28 ное 15:07korg pax2 256

sajzerot e extra sicuvan so 256 ram


650 €
или предлог цена
28 ное 15:07Roland E-68

Type: Synth/ keyboard/ Synthesis Type: Digital Polyphony: Max: 24 ...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
27 ное 18:03Sintisajzeri CASIO

Prodavam sintisajzeri CASIO. Cena po dogovor. Za site informacii na t...


По Договор
или предлог цена
27 ное 14:16Piano Petrof

Продавам Piano Petrof со три педали. Одлично сочуван.


1.700 €
или предлог цена
27 ное 11:16KORG PA 1000

Prodavam potpolno nov korg pa 1000 imam poracano za nego zastitna p...


1.850 €
или предлог цена
26 ное 18:30ПРОДАВАМ СИНТЕСАЈЗЕР ЈАМАХА

се продава детски синтисајзер YAMAHA скоро некористен, како нов. c...


1 €
или предлог цена
25 ное 20:57STALKA I KABEL BESPECO

Prodavam stalak za klavijatura i kabel od poznatiot Italijanski brend...


50 €
или предлог цена
25 ное 12:38Yamaha psr-5700

Sintisajzer Yamaha psr-5700


130 €
или предлог цена
25 ное 12:17Zimmerman 69

Se prodava mnogu malku koristen redok primerok na pianino


1.099 €
или предлог цена
25 ное 01:27Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам