Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1665 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Roland TD-20 / Роланд TД-20 / Drum set modul

Se prodava modul Roland TD-20 vo odlicna sostojba, odrzuvan, komplete...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

HARTKE BASS profi komplet

Proverete na internet za komponentite!!! -HA2500 - Bass Amplifier-(b...


800 €
или предлог цена
Денес 13:37Gitarsko pojacalo GW 25 so ekvilajzer

Skoro novo gitarsko 30 watno pojacalo so ekvilajzer.


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
Денес 13:05Akusticna Gitara KARIOKA Muzicka naklada Zagreb

Gitarata e vo odlicna sostojba.Potpolno originalna i bez nikakvi ost...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Денес 13:04Blackstar HT Club 40 - Lampas pojacalo

родавам Blackstar HT Club 40 - Лампаш 40w Појачалото е во сосема нов...


25.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
26.000 МКД
Денес 13:00Elektricna Gitara Squier Stratocaster®

Prodavam el.Gitara Squier Stratocaster® Gitarata e nova kupena vo A...


Денес 12:18Prodavam Ozvucena Akusticna Gitara Cort SFX E BKS

Gitara cort mod sfx e bks Ozvucena akusticna sochuvana 200e komplet s...


200 €
или предлог цена
Денес 11:08Ozvucena akusticna gitara Harley Benton Humming Bird

Prodavam izvonredna akusticna ozvucena gitara, so mnogu udoben tenok ...


7.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
9.500 МКД
Денес 10:57Gitarsko pojacalo G-10

Prodavam odlicno pojacalo za gitara G-10.


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:57Fender logo lepenki

Prozirni logo lepenki fender stratocaster


300 МКД
или предлог цена
Денес 10:41Fender USA Stratocaster

Се продава Fender USA Stratocaster 1984-1987 првата "standard" серија...


1.500 €
или предлог цена
Денес 10:39FENDER elektricna gitara, nova neotpakuvana, EXTRA CENA

Hitno prodavam nova ELEKTRICNA FENDER squere gitara, nova vo kutija n...


17.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:27Ibanez RG370DXL (lefty)

Levoraka verzija od RG370DX modelot na Ibanez. Godini na proizvodstvo...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:04IBANEZ

Vo odlicna sostojba,kako nov...uste e so fabrickata folija nazad na p...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:00Elektricna Gitara Fender Squier

Fender Telecaster Squier Gitarata e mnogu socuvena vo super sostojba


155 €
или предлог цена
Вчера 15:46GITARA GODIN NYLON

Multiac acs slim sa odlicna kupena pred 3 godini od Swiss. cena 1000...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 15:33KUFER ZA GITARA

Kuferot e kako Nov 4000den.102 na 93cm vnatresno za klasicna 4/4.


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:33Pojacalo 10w

Odlicno za vo domashni uslovi, so distorzija.


2.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 МКД
Вчера 14:25CORT CR 100

nova nesvirena gitara. proizvodstvo 2021 indonezija.koj probal cort z...


250 €
или предлог цена
Вчера 10:57Se prodava elektricna gitara

Se prodava elektricna gitara Vrat Squier Strat, telo Peavey.


1 €
или предлог цена
Вчера 09:40Harley Benton BASS gitara

Metalska BASS gitara kupena od berlin, minimalno koristena vo domasni...


105 €
или предлог цена
27 јун 23:09GITARI GITARA VIOLINI VIOLINA

NOVI KLASICNI GITARI VO KUTIJA 🔥🎸 Gitarite imaat odlicen Stim i To...


По Договор
или предлог цена
27 јун 20:23Акустична гитара

Продавам две акустични гитари со футрола. Цена 3500 денари парче. Те...


3.500 МКД
или предлог цена
27 јун 15:45pojacalo za gitara bass klavijaturi vokal Marshall 450w nov

Glava so ogromna jacina , dva kanala , so compresor limiter , vgraden...


450 €
или предлог цена
27 јун 15:19vrvna gitara - гитара UNIKAT !

gitarata e hibrid sostavena od delovi naj dobrite brendovi na gitars...


29.999 МКД
или предлог цена
27 јун 15:18Vintage KRAMER FR 400s Gitara -Гитара

Перфектна изработка, екстремна прецизност и уникатност во секој погле...


21.000 МКД
или предлог цена
27 јун 15:18Procesor za gitara , glas , bass i klavijatura KOR ... NOV !

Procesor za gitara , glas , bass i klavijatura ! NOV ne koristen ! Il...


70 €
или предлог цена
27 јун 15:18YAMAHA Pacifica 112J

Gitarata e nova, kupena vo Do Re Mi...Se prodava so kaish, stalak i k...


12.500 МКД
или предлог цена
27 јун 14:30Se prodava akusticna Bas , Bass gitara Nova

Gitarata e nova bez grapka Bez zameni Kontakt telefon 070654204...


16.000 МКД
или предлог цена
27 јун 14:27ZASILUVAC FENDER SAMPION 40 KAKO NOV

SE PRODAVA ZASILUVAC "FENDER CHAMPION 40" KAKO NOV. 40 VATI, 12 INCH ...


9.000 МКД
или предлог цена
27 јун 14:22POJACALO ROLAND CUBE 40W JAPAN

Gitarsko pjacalo Roland cube 40w 10-tka zucnik Japan. 150evra.


150 €
или предлог цена
27 јун 14:09SUZUKI D 200 AKUSTIC

Prodavam akusticna gitara SUZUKU F 200 proizvedena 73 god. Gitarata ...


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
27 јун 12:56Fernandes FGZ - 550 Japan

Fernandes FGZ - 550 Japan 🇯🇵 vo odlicna sostojba, gotoh stimeri, FR...


450 €
или предлог цена
27 јун 11:50Hartke hd75 bass amp бас засилувач

Продавам Hartke HD75 бас засилувач. Нов. Донесен од Thomman. Со него ...


14.000 МКД
или предлог цена
27 јун 08:05Zici za akusticna i elektricna gitara

Komplet metalni zici za akusticna i elektricna gitara. Novi neotpakuv...


250 МКД
или предлог цена
26 јун 21:16Harley Benton Les Paul Standard

Prodavam El. gitara Harley Benton, model Les Paul Standard. Gitarata ...


9.500 МКД
или предлог цена
26 јун 18:46Gitarsko pojacalo KORT

Prodavam odlicno socuvano gitarsko pojacalo KORT.Gi poseduva site pot...


2.800 МКД
или предлог цена
26 јун 18:45Top Ponuda ! Pojacaloi i Stratokaster

Prodavam odlicen set gitara i pojacalo ,se vo ispravna i odlicna sost...


7.000 МКД
или предлог цена
26 јун 18:45Harley Benton Les Paul Left Hand

Elektricna gitara Harley Benton Les Paul za levoraki gitaristi. Gitar...


7.500 МКД
или предлог цена
26 јун 15:24Nov FENDER Telekaster - Made in Korea

Preubava nova el. gitara Telekaster Fender, od juznokorejsko proizvod...


7.500 МКД
или предлог цена
26 јун 15:24Originalna akusticna gitara YAMAHA G-225

Prodavam mnogu retka akusticna gitara so vrven kvalitet, izrabotena o...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
26 јун 15:23Страна 1 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам