Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

4GB Ram Kartici za LapTopi

Se prodavaat novi 4GB DDR3 Ram kartici, i toa : zeleni MT i Samsung 1...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 19:36RAM 8 GB DDR3 1600MHz za Laptop

RAM 8 GB DDR3 1600MHz za Laptop Samsung


1.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 МКД
Вчера 13:19Ram 16 GB DDR4 2400T

Ram memoria za laptop Samsung 16 GB 2RX8-PC4-2400T-SE1-11


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 13:19Prodavam nov 8GB ddr3-16000 SO-DIMM

Se prodava 2x8 GB ram memorija za laptop 1 x 8GB 1500den 2 x 8GB 30...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Ddr3 ddr3l sodimm ram memorija 8gb

Ispravna. Karakteristiki mozi da vidite na slikite . So proba na lice...


1.800 МКД
или предлог цена
06 дек 22:544GB PC2 Sodimm ddr2 memorija za laptop

Prodavam novi 4GB ddr2 800MHZ ram plocki za laptop. Novi, neupotrebe...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.000 МКД
06 дек 15:03DDR3 4GB PC3 12800S

Se prodavaat 2 ram memorii za laptop od naslovot,Samsung i Xynix DDR3...


700 МКД
или предлог цена
06 дек 09:36RAM Memorija KINGSTON 4GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop

RAM Memorija KINGSTON 4GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
05 дек 23:33RAM Memorija SAMSUNG 4GB 1333MHz DDR3 SODIMM Laptop

RAM Memorija SAMSUNG 4GB 1333MHz DDR3 SODIMM Laptop


1.000 МКД
или предлог цена
05 дек 23:30SODIMM 8GB - DDR4 - 3200MHz 1.2V

Ram Memorija za laptop. DDR-4 3200MHZ 1.2V


2.400 МКД
или предлог цена
05 дек 13:58Ram memorii za Laptop!

Ram Memorii: -DDR3L 4GB Laptop -650Den, Dostapni- 50+ -DDR3L 8GB Lap...


650 МКД
или предлог цена
05 дек 13:19RAM ZA LAPTOP DDR3 8GB DDR3L NOVA

Se prodava neotpakovana ram memorija za Laptop, 8GB DDR3L.


1.500 МКД
или предлог цена
05 дек 13:02Половни RAM мемории за лаптоп

Продавам половни рам мемори: 1 gb ddr2 450 денари 512 mb ddr2 300 д...


1 МКД
или предлог цена
05 дек 08:58Prodavam DDR3 4 GB

Prodavam DDR3 za laptopi, site brzini, razni Cena 4GB od 600 dena...


600 МКД
или предлог цена
04 дек 21:46Se prodava RAM DDR4 3200Mhz (2x8GB)

Ramot e skoro nov, koristen samo 1 godina. Se prodavaat 2 plocki od p...


1.500 МКД
или предлог цена
04 дек 17:19RAM Memorija KINGSTON 16GB 2 x 8GB DDR4 SODIMM za Laptop

RAM Memorija KINGSTON 16GB 2 x 8GB DDR4 SODIMM za Laptop


4.000 МКД
или предлог цена
04 дек 15:00ram memorii ddr2 2 gb 800 mhz

ram memorii ddr2 2 gb 800 mhz


300 МКД
или предлог цена
03 дек 21:55DDR 3 RAM за лаптоп

3х рам мемории за лаптопо SODIM DDR 3 - 2 GB 350 - денари парче Си...


По Договор
или предлог цена
03 дек 21:00DDR3 DDR4 SoDIMM 2GB 4GB

Продавам користена целосно функционална РАМ меморија за лаптоп. - D...


800 МКД
или предлог цена
03 дек 19:07DDR2 800

2G DDR2 800 SO-DIMM CL5


200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 МКД
03 дек 19:04RAM Memorija SAMSUNG 8GB DDR4 SODIMM Laptop

RAM Memorija SAMSUNG 8GB DDR4 SODIMM Laptop


2.000 МКД
или предлог цена
03 дек 18:55RAM MEMORIJA ZA LAPTOP Hynix 4GB DDR3-1600mhz PC3L-12800S

Memorijata raboti bez problem malku koristena.


1.100 МКД
или предлог цена
03 дек 18:38RAM MEMORIJA DDR3 8GB 1600Mhz KINGSTON

Memorijata e malku koristena, ispravna bez nikakvo ostetuvanje raboti...


1.900 МКД
или предлог цена
03 дек 18:37Ram Memorija DDR3 4GB

Nova neupotrebuvana odgovara na poveketo Laptop kompjuteri Poveke in...


800 МКД
или предлог цена
03 дек 17:46Prodavam Ram memorija DDR3 za laptop od 4 i 2 GB

Prodavam Ram memorija DDR3 za laptop od 4 i 2 GB. 4 GB 16000 MHZ 50...


300 МКД
или предлог цена
03 дек 14:02RAM Memorija za Laptop 16 GB (2x8 GB) marka CRUCIAL

Novo, neupotrebuvano, kupeno vo Amerika, proizvedeno za americki paza...


3.000 МКД
или предлог цена
03 дек 13:12Ram Memorija SODIM DDR3 2x2 GB za laptop

Se prodava Ram Memorija SODIM DDR3 4 x 2 GB za laptop, cetiri plocki ...


800 МКД
или предлог цена
02 дек 14:38Ram memorija za Laptop DDR2 2GB 6400s 2 GB

Se prodavaat Ram memorii za Laptop DDR2 2GB 6400s. Ispravni i testira...


500 МКД
или предлог цена
02 дек 09:16RAM Memorija za Laptop DDR2/DDR3/DDR3L/DDR4

512MB-100 den.(DDR2) 1GB-250 den.(DDR2, DDR3) 2GB-500 den.(DDR2, DD...


По Договор
или предлог цена
01 дек 14:34NOV RAM 8GB DDR4

NOV ne otpakuvan RAM 8GB ddr4 ___________________________________...


2.000 МКД
или предлог цена
01 дек 12:07Se prodavaat

Se prodavaat ram memorii vo dobra sostojba


1 МКД
или предлог цена
01 дек 08:27RAM SODIMM ZA NOTEBOOK DDR4

Kingston Fury Impact 8GB DDR4 2666Mhz


1.500 МКД
или предлог цена
30 ное 16:25Ram Memorija Micron 4g DDR4 2666MHz

Ram Memorija Micron 4g DDR4 2666MHz...


1.200 МКД
или предлог цена
30 ное 09:58Ram memorii DDR3 (SODIMM)

Se prodavaat polovni ispravni provereni ram memorii za laptop DDR3 (S...


250 МКД
или предлог цена
30 ное 02:55Ram memorija 8GB/4GB ddr3, 2GB ddr2

KLLISRE 8GB PC3L 12800 (1600MHz) - 2000den 8GB PC3 12800 (1600MHz)...


800 МКД
или предлог цена
- 60 % Попуст
2.000 МКД
27 ное 17:36RAM SO-DIM DDR 4GB 3200 Mz

SKORO NOV RAM MEMORIJA DDR4 4GB 3200 Mz. GO ZAMENUVAM SO 8 GB, Z...


800 МКД
или предлог цена
26 ное 00:37Ram memorii za laptop

1. SiliconPower 4GB DDR3 1600mhz - 800 denari 2. Samsung 2GB DDR3 133...


400 МКД
или предлог цена
25 ное 21:21Ram memorija ddr 3

Se prodavaat ram memorija po 2 gb KINGSTON ddr3 Ram memorija dd2 ...


600 МКД
или предлог цена
24 ное 18:10Sodimm ram memorija

Prodavam SODIMM memorii 2 parcinja od 4gb vo odlicna sostojba. Cena ...


1.111.111.111 €
или предлог цена
22 ное 17:22Memorija DDR3 1600 4gb Adata

Polovna ispravna testirana od laptop izvadea memorija ddr3 1600mhz 4g...


790 МКД
или предлог цена
19 ное 08:31Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам