Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ekrani

15.6' 40 pinski standard! 15.6' 30 pinski slim! 15.6' 40 pinski sli...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:34Ekrani za site vidovi na laptopi displei. Ekran za Acer Dell

Se prodavaat ekrani original za site modeli na laptopi. Ekranite s...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:2915.6" ekran 40pin (non touch) bez mana, moze i so montaza

15.6" ekran 40pin i 30pin (non touch) bez mana, moze i so montaza 25...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:23Slim led HD displej 15.6" 40 pin

Slim led HD displej 15.6" 40 pin


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 22:41  НОВ ОГЛАС

Ekran (Display) od Toshiba Satellite L300 15.4” i Tastatura

Se prodava ekran od Toshiba Satellite L300 15.4” 30pin konektor (go i...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:47Ekran (Display) od DELL Inspiron N5010 15.6” i Tastatura

Se prodava ekran od DELL Inspiron N5010 15.6” 40pin konektor (go ima ...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 12:47Monitor Benq G 2000w

Se prodava monior, vo funkcija. Ponekogas pri koristenje se pojavuva ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Вчера 10:5915.6'' Lcd Ekran monitor za Laptop, Led 40 pin

Se prodava 15.6'' Lcd Ekran za Laptop, Led, 40 pinski priklucok. Moze...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 09:2813.3'' Lcd Ekran za Laptop, Led Slim 40 pin

Se prodava 13.3'' Ekran za Laptop, Led Slim 40 pinski priklucok. Ekra...


2.500 МКД
или предлог цена
02 јул 09:30Ekrani za laptop

Prodavam ekrani za laptop 15.6 40pin.


1.500 МКД
или предлог цена
01 јул 10:2815.6 inch ekran od laptop

Se prodava LED ekranm ispraven i zdrav ekran od laptop Ekranot e izv...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
01 јул 10:14Display - Ekran 15.6inchi 30pina za Laptop

Odgovara na poveke Marki od Laptopi Poveke info na Viber


1.500 МКД
или предлог цена
30 јун 16:36DISPLAY EKRAN 17.3 INCH HD+ 40pin

Prodavam ispravan ekran disolay za Laptop 17.3 inch HD+ ( 1600x900 ) ...


2.000 МКД
или предлог цена
30 јун 09:09Displej 15.4" za Fujitsu Simens

Prodavam postar model na Displej 15,4'' displejot e izvaden od Laptop...


1.500 МКД
или предлог цена
28 јун 15:0215,6" Ekran za laptop Acer

Продавам екран за лаптоп ACER 40 пински


1.000 МКД
или предлог цена
28 јун 11:50Slim ekran 15.6 so 40pin

Se prodava ispraven ekran so mali znaci na koristenje za laptop 15.6...


1 €
или предлог цена
27 јун 08:0317" / 17.1" Ekran Monitor za Laptop CCFL(so neonka) 30 pin

Se prodava 17" / 17.1" Ekran Monitor za Laptop CCFL(so neonka) 30 pin...


1.200 МКД
или предлог цена
26 јун 09:57Екран за лаотоп

Се продава екран за лаптоп нов 15.6. Слим 30 пински од лево конекто...


4.000 МКД
или предлог цена
24 јун 23:57Екран за лаотоп

Се продава екран за лаптоп нов Слим 30 пински конектор од лево 15...


4.000 МКД
или предлог цена
24 јун 23:39Toshiba Satellite Pro L500-1HC ekran 15.6" LCD , plastiki

Prodavam laptop za delovi se sto vi treba osven maticnata ploca. Ja i...


1 €
или предлог цена
20 јун 14:37Ekran/displej 11.6” led 30pin

Ekran za lap top 11.6” led 30 pin


1.800 МКД
или предлог цена
20 јун 06:29Екран за лаотоп

Се продава екран за лаптоп нов Слим 30 пински конектор од лево 15...


4.000 МКД
или предлог цена
18 јун 19:07Екран за лаотоп

Се продава екран за лаптоп нов Слим 30 пински од лево конекрор 15.6


4.000 €
или предлог цена
18 јун 19:00Full HD displej 15.6" slim led 40 pin

Full HD displej 15.6" slim led 40 pin


4.500 МКД
или предлог цена
13 јун 09:06Ekrani displei zasite laptopi Ekran Acer Dell lenovo displej

Se prodavaat ekrani za laptopi Za site marki na laptopi. Ceni od...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

12 јун 13:07Ekran za laptop 17,3 40 pin

Ekran za laptop 17,3 40 pin moze i so montaza


2.700 МКД
или предлог цена
11 јун 16:43ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP

🔵 ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP🔵 🟥Голем асортиман на ек...


11 МКД
или предлог цена
10 јун 12:4217.3 led ekran hd 40 pin

17.3 led ekran hd 40 pin


1.700 МКД
или предлог цена
08 јун 19:57ekrani 15.6 slim 30 pin slim 15.6 40 pin slim 13.3 slim

ekrani 15.6 slim 30 pin slim 15.6 40 pin slim 13.3 slim so moja mont...


2.500 МКД
или предлог цена
08 јун 19:25Купувам Екран за Постар Thinkpad 15.4"

Купувам екран, 30 pin, 15.4 ", LTN154P2-L05 (како на сликата) Може и...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

08 јун 11:41Ekrani za laptopi Acer lenovo Dell Asus ekran laptop displej

Ekrani za site vidovi na laptopi. Asus, Acer, Dell, Lenovo HP, To...


2.000 МКД
или предлог цена
06 јун 21:52Ekran(Display) za Lenovo Ideapad

Poveke informacii na Viber


1.500 МКД
или предлог цена
06 јун 18:10EKRAN 40 PINN LED SLIM 15.6 INCI ZA LAPTOP

Prodavam ekran 15.6 inci led slim 40 pinn za laptop.gratis montaza.


2.500 МКД
или предлог цена
04 јун 10:3611.6'' Lcd Ekran za Laptop Led 40 pinski ( ne e slim)

Se prodava 11.6'' Lcd Ekran za Laptop Led 40 pinski priklucok (ne e s...


1.200 МКД
или предлог цена
04 јун 09:46Ekrani za laptopi Asus i Toshiba 15.4 inci

Ekrani za laptopi Asus i Toshiba 15.4 inci Parce 1500 denara


1.500 МКД
или предлог цена
02 јун 21:13Prodavam ekran display za laptop 15.4"

Prodavam ekran display za laptop 15.4 kompltno ispraven so inverter ...


1.200 МКД
или предлог цена
02 јун 12:59Flet kabel za Displej Asus x550c

Poveke info na viber


По Договор
или предлог цена
27 мај 22:43Prodavam ekran za laptop FullHD IPS led slim 30pin 17.3 inci

Prodavam ekran za laptop FullHD IPS led slim 30pin 17.3 inci nov vo k...


4.900 МКД
или предлог цена
24 мај 16:42DISPLEJ 15.6 SHARP 32PIN UHD 4K

Displej Sharp 15.6 ultra hd 4k 32pin originalen nov neupotrebuvan.


1 МКД
или предлог цена
23 мај 14:45Displej slim led 14" 40 pin

Displej slim led 14" 40 pin


2.500 МКД
или предлог цена
23 мај 06:50Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам