Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
97 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
02 фев 10:42Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Preinstalacija i servis na desktop/laptop kompjuter

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:05Formatiranje, Instaliranje Windows na Kompjuter, Laptop, PC

Вршиме професионално форматирање на лаптопи во најбрз можен рок со Wi...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 16:08WINDOWS 11 I 10 NA USB

WINDOWS 10 PROX64 I X32 NA USB 64GB I DVD. NAJNOVIOT WINDOWS 11 HOME ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Вчера 14:50ПОПРАВКА И ИНСТАЛАЦИА НА НОВИ ЛАПТОПИ И КОМПЈУТЕРИ НА ПОВИК

ПРОФЕСИОНАЛЕН СЕРВИС НА ПОВИК ТЕЛ:078202985 ЕДИНСТВЕНО НИЕ: ДОАЃ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Вчера 11:26Instalacija na novi i stari kompjuteri windows i office

Profesionalna instalacija na LEGALEN WINDOWS I OFFICE kako i site p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Вчера 08:30УСПОРЕНО ВИ РАБОТИ ЛАПТОП,ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ДОАЃАМ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ И ГПС НАВИГАЦИИ ТЕЛ :070965995 ВАШЕ Е САМО ДА НЕ...


По Договор
или предлог цена
06 фев 15:26ОПЕРАТИВЕН ВИНДОВС 7,8.1.10Pro со ЛИЦЕНЦА НА ПОВИК

KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:070965995 ZA SEKOJA INTERVENCIJA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

06 фев 12:53INSTALACIJA NA WINDOWS 7, 8, 10

Instaliranje na windows 7, 8 i 10. So windows-ot doagjaat zaedno Mic...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

05 фев 10:32Инсталација и форматирање на Windows + Microsoft Office 2021

Форматирање и преинсталација на компјутери и лаптопи со Windows по ва...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

04 фев 14:40ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202...


По Договор
или предлог цена
04 фев 13:41Servis za Vasiot Kompjuter.

Sekakov vid servisi. Kontaktirajte ne . VIBER


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

03 фев 15:35PROFESIONALNI.KVALITETNI I TOCNI SERVIS ZA KOMPJUTERI NA POV

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

03 фев 14:42SERVIS NA KOJ TREBA DA MU VERUVATE:WINDOWSI,PROGRAMI,DELOVI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

03 фев 10:43Preinstalacija Formatiranje Windows 10

Ako vi e potrebno cistenje od virusi,formatiranje , preinstalacija ,n...


500 МКД
или предлог цена
02 фев 16:39BRISENJE VIRUSI,INSTALIRAME WINDOWS:XP,7,8,10,ANTIVIRUS I DR

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

02 фев 16:37Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10

Vrsam Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10 Insta...


500 МКД
или предлог цена
02 фев 16:12INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
02 фев 10:42СОФТВЕРИ, ВИНДОВСИ, ПРОГРАМИ, АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ ТЕЛ 078202985 НА ПОВИК. ИНСТАЛИРАМЕ НА КОМПЈУ...


По Договор
или предлог цена
01 фев 16:06WINDOWS XP,7,8.1,10,ANTIVIRUS,BRISENJE VIRUSI,PROGRAMI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
01 фев 12:12Instalacija, preinstalacija na kompjuter

Vrsam instalacija ,preinstalacija na vasiot kompjuter (desktop ili la...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

29 јан 16:25Преинсталација на Windows

Vrsam instalacija ,preinstalacija na vasiot kompjuter (desktop ili la...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

26 јан 12:13PROFESIONALEN MAJSTOR ZA KOMPJUTERI-LAPTOPI NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

26 јан 11:23Imate nov kompjuter no nemate Windows

Ako ste kupile nov kompjuter, desktop ili laptop a nemate Windows jav...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

18 јан 12:16Preinstalacija / preinstaliranje na Windows 7, 8, 8.1, 10

Вршам инсталирање или форматирање (Windows 8, 8.1, 10, Linux) на комп...


500 МКД
или предлог цена
17 јан 17:34INSTALIRAM PROFESIONALNO WINDOWS:XP,7,8,10PROGRAMI NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078202985 ZA SEKOJA INTER...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

17 јан 15:35Najprofesionalniot servis za LapTop i PC vo Skopje

. Ви нудиме две нивоа на услуги на оперативниот систем инсталација, ч...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

17 јан 10:36Windows 7, 10 Pro

Се продаваат Windows 10 PRO x64 оригинал сериски. Напомена: Не лепе...


1.899 МКД
или предлог цена
15 јан 11:29VASIOT PROBLEM E NAS PROBLEM SERVIS ZA KOMPJUTERI,NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
14 јан 12:38SIGUREN I PROFESIONALEN,IT SERVIS -SASO

INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7 i 8,8.1 i 10 na novi Laptopi i Deskto...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

14 јан 10:02ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ ВИНДОВСИ,ПРОГРАМИ,АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

ИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН и БРЗ СЕРВИС НА ПОВИК. ТЕ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

13 јан 12:22WINDOWS 7

Instaliram Windows XP, 7 ili 10 na desktop ili laptop kompjuteri. Ins...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

31 дек 16:52FORMAT NA WINDOWS 7, 8, 10 KOMPLET SO OFFICE I ANTIVIRUS

Vrsime profesionalna instalacija i formatiranje na Windows 7, 8, 10 k...


400 МКД
или предлог цена
31 дек 14:28WINDOWS 10

Instaliram Windows 10 operativen sistem za desktop ili laptop kompjut...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

31 дек 09:00Преинсталација - | - Инсталација -| Windows | Preinstalacija

Преинсталација - Инсталација на Windows оперативни системи: - Window...


500 МКД
или предлог цена
24 дек 14:32Formatiranje,Preinstalacija na Kompjuteri i Laptopi

Barajte me na viber... Format,Formatiram,Formatiranje,Preinstalacija ...


500 МКД
или предлог цена
22 дек 00:32Windows XP, Vista, 7, 8, 10 - инсталирање

Инсталирање на сите Windows оперативни системи XP, Vista, 7, 8 и 10 ...


1 МКД
или предлог цена
15 дек 11:35INSTALACIJA NA WINDOWS 7 i 10

Instalacija na Windows 7 i 10. Cistenje i redoven servis na laptop So...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

28 ное 07:54Instaliranje na Windows 10 / 11 - Инсталирање

Инсталација на најнов Windows 10 или 11 лиценциран дирекно од Microso...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

23 ное 21:34Best Professional installation of Windows,Office.Antivirus

Best professional installation of Windows XP, 7,8,8.1,10, with the i...


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

17 ное 14:28Se prodava orginal windows Xp vista Ps 3 igri i pc igra

Se prodava orginal windows Xp vista Ps 3 igri i pc igra cena za pc ig...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

02 ное 09:09Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам