Подкатегорија:
                   
78 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5

*Prodavam koristena ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5 *kupena vo MK...


11.990 МКД
или предлог цена
28 мај 11:55Промовирано

nVidia Geforce GTX 1660 SUPER OC 6 GB Графички

Се продаваат 15 графички ASUS nVidia Geforce GTX 1660 SUPER OC 6 GB с...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 13:00Промовирано

Apple Magic Trackpad и Magic Keyboard

Како нови многу малце користени! Magic Keyboard so Touch ID - 5000de...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 11:47Промовирано

Sato GT408e idustriski termalen printer

Direct Thermal Transfer 203 dpi (8 dots/mm) Maksimalna brzina na pe...


32.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00TERMALNI PRINTERI CITIZEN

PRODAVAM TERMALNI PRINTERI POGODNI ZA KAFIC, RESTORAN, KLADILNICA CIT...


100 €
или предлог цена
01 јун 14:54Оригинал адаптер-напојување за HP печатач (18W 500mA)

Оригинален адаптер / напојување за HP печатач (18W 500mA 15V 32V) ...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 22:02Printer HP laser jet M1120 MFP

Se prodava printer/skener/kopir HP laser jet M1120 MFP vo odlicna sos...


2.500 МКД
или предлог цена
31 мај 14:20MATRICEN STAMPAC

SE PRODAVA MATRICEN STAMPAC 2999 DEN SO NEGO ODI I TOP HARTIJA SE PR...


2.999 МКД
или предлог цена
31 мај 11:51Printer Samsung

Se prodava printer Samsung vo odlicna sostojba. tel: 078 639 607


2.500 МКД
или предлог цена
30 мај 14:36PRINTERI SO SLATKARSKA HARTIJA I BOJA ZA JADENJE

NUDAM NOVI PRINTERI + BOJA ZA JADENJE + VEFEL HARTIJA ZA JADENJE VO K...


По Договор
или предлог цена
30 мај 13:27Priner za markici za kafe barovi, restorani, picerii

Printer za markici, malku koristen vo kafe bar


5.000 МКД
или предлог цена
30 мај 11:58Zonestar Z5M2 Dual Extruder 3D printer

ZoneStar Z52M Dual Extruder составен само за проба. Комплет со 1КГ ...


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
29 мај 10:08HP Adapter za printer 32v 1.5A (Polnac)

Продавам оргинален користен полнач за принтер HP. Цена 700мкд. 3...


700 МКД
или предлог цена
27 мај 15:05TONER CF-259A

Prodavam Novi.. TONERi CF-259A.. Extra Cena 600den.. TONERi CF-27...


600 МКД
или предлог цена
25 мај 22:02ANYCUBIC PHOTON MONO 3D PRINTER SLA DLP RESIN SMOLA

Se prodava Nov (ednas pusten za proba) 3D printer Anycubic Photon Mon...


24 мај 13:51Hp deskjet 1280 A3 vo boja

Hp deskjet 1280 format A3 I pecatenje vo dolzina do 1m vo boja


23 мај 10:35NOV PRINTER SCANER COPIER FAX - OFFICE JET PRO 8710

Prodavam NOV PRINTER SCANER COPIER FAX - OFFICE JET PRO 8710, ultra...


7.000 МКД
или предлог цена
23 мај 02:01Printer sublimaciski Sawgrass SG 400

Se prodava Sawgrass SG 400 sublimaciski printer vo odlicna sostojba k...


12.900 МКД
или предлог цена
16 мај 00:02NOVI TERMALNI PRINTERI ZA KAFICI RESTORANI I DRUGO

Top kvalitet so garancija


По Договор
или предлог цена
12 мај 11:05TERMALEN PRINTER TERMALNI MARKERI TYSSO BIXOLON EPSON

Site tipovi Termalni printeri markeri polovni i novi.


По Договор
или предлог цена
11 мај 09:59Creality CR‐5pro H 3D pecatac/printer 3д печатач/принтер

Creality CR‐5pro H CR-5 Pro (верзија со висока температура), е целос...


75.000 МКД
или предлог цена
10 мај 13:00Matricen printer, fax, kancelariski aparati

Prodavam kancelariski aparati, i toa: 1. Printer Epson LQ-570+ ......


1 €
или предлог цена
05 мај 18:04WorkCentre XEROX 7345 - PRINTER

Prodavam printer WorkCentre 7345 XEROX, printerot e vo odlicna sostoj...


1.000 €
или предлог цена
26 апр 10:06EPSON LX-350+ kirilica

Mnogu zacuvan bez nikakva mana so 160 den ribon novi se 15990 den h...


9.000 МКД
или предлог цена
22 апр 00:22Продавам матричен штапач Epson LX-400

Во исправна состојба, има опција за македонски фонт.


1.500 МКД
или предлог цена
21 апр 10:34EPSON LX300

EPSON LX300+II.................................3300 DEN


17 апр 23:25Printer brother

Se prodava printer brother vo odlicna sostojba, mnogu malku koristen....


2.500 МКД
или предлог цена
07 апр 09:48Printer brother

Se prodava printer/skener/kopir vo odlicna sostojba. tel: 078 639 6...


2.500 МКД
или предлог цена
07 апр 09:39Epson termalen printer

Ovie printeri se profi I se nameneti za kafici.


03 апр 13:35Продавам принтери

Принтери 1. HP Photosmart 7510 - ПРОДАДЕН 2. CANON MP620 3. AF...


31 мар 23:27Boja za printer

Prodavam 3 neotpakuvani boi za HP GT 53 XL


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 15:43RASPRODAZBA

RASPRODAZBA


1 €
или предлог цена
20 мар 19:18OTKUP NA LASERSKI PRINTERI - ОТКУП НА ЛАСЕРСКИ ПРИНТЕРИ

ВРШАМ ОТКУП НА ПОЛОВНИ *(ИСПРАВНИ И НЕИСПРАВНИ) LASERSKI ПРИНТЕРИ ОД ...


По Договор
или предлог цена
15 мар 14:31Игличен принтер Epson Lx-300

Игличен принтер epson lx 300


12 мар 23:27EPSON LQ 300

LPT


1.500 МКД
или предлог цена
10 мар 12:17Printer iglicen

Ispraven nov


По Договор
или предлог цена
16 фев 08:523D Printeri, filamenti i rezervni delovi

Огромен број на 3D филаменти за различни намени: PLA, PETG, ABS, TPU,...


1.650 МКД
или предлог цена
08 фев 10:28Laser TwoTrees 40w UPDATE

Koristen 2meseci sece ubavo i gravira . ! Cena 450eu ne e fiksna .. ...


400 €
или предлог цена
26 јан 13:00Продавам матричен принтер

Се продава матричен принтер PHILIPS. А3-формат === Драган 070/502-...


1 МКД
или предлог цена
25 јан 21:463D Printer Creality Ender V2

Prodavam 3D Printer Creality Ender V2 Printerot ima maksimum 50h r...


16.000 МКД
или предлог цена
12 јан 18:40EPSON LQ300 LQ300 II LQ680 LX300 ZA SPEDICII I DRUGO

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
04 јан 09:47EPSON LX-300+ IGLICEN PRINTER

EPSON LX - 300+ GLICEN PRINTER PRODAVAM KORISTEN NO ISPRAVEN BEZ NIK...


10 €
или предлог цена
14 ное 23:13Printer EPSON LQ 590

Prodavam iglicen printer vo odlicna sostojba.Pisete na mail ili viber.


19 сеп 10:15Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам