Подкатегорија:
                   
281 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitor Dell PH2422

FULL HD Монитори на продажба, нови, некористени, купени од Анхоч, ори...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Delovi za HP Pavilion (za poveke modeli)-DV2;DV3;DV4;DV5;DV6

Delovi za poveke modeli na laptopi od HP Pavilion serijata-DV2;DV3;...


1 €
или предлог цена
Денес 11:02RACK SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:41Graficka 7300GT 512MB / Ram Ddr2 2GB/512GB / Pentium D295

Graficka karta 7300GT 512MB DDR2 Ram DDR2 2GB RamDDR2 512MB Proces...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:54DELL WD19 Docking Station USB-C HDMI Dual DisplayPort

proverka na lice mesto moze i bez adapter ako go imate.togas cenata b...


2.790 МКД
или предлог цена
Вчера 00:46Convertor HDMI to VGA

Convertor HDMI to VGA


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
27 јун 21:38servis za kompjuteri

servisiranje na kompjuteri i laptopi prodazba i zamena na maticni pro...


По Договор
или предлог цена
26 јун 10:06Купувам стар голем 5.25" флопи драјв

Сличен на сликата, пратете понуди со слика и цена. Битно да е исправе...


По Договор
или предлог цена
25 јун 03:43DELL DOCK STATION WD15 k17a001 USB Type-C

Display / Video: 1x HDMI; 1x VGA; 1x Mini DisplayPort. Networking Dat...


2.190 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.490 МКД
24 јун 21:43Lenovo Acer Asus HP Dell Toshiba idr delovi za lap topi

Lenovo Acer Asus HP Dell Toshiba idr delovi za lap topi .Servis Imont...


100 МКД
или предлог цена
23 јун 19:10Formatiranje i profesionalen servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:09SERVIS ZA LAPTOPI I DESKTOP PC....BRZO,KVALITETNO I KORETNO

Вршиме сервис и форматирање на десктоп,лаптоп компјутери,чистење и по...


500 МКД
или предлог цена
21 јун 12:18Delovi za kompjuteri

Поседувам секакви делови за постари компјутери,напојувања, графички, ...


1 МКД
или предлог цена
21 јун 11:26VGA kablel kabli debeli kvalitetni razni dimenzii

Prodavam polovni Develi vga kabli, kvaliteni. Ima poveke dimenzii, to...


300 МКД
или предлог цена
20 јун 14:34Ладилник за лаптоп

Logitech Cooling Pad N100


500 МКД
или предлог цена
20 јун 14:24Dell Docking station

Dell doc station so kabel i adapter orihinalni za 4K Display DELL K...


40 €
или предлог цена
20 јун 13:01Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
16 јун 17:48KUPUVAM USB Floppy Disk

Kupuvam nov ili poloven (no ispraven) USB Floppy drajv (kako na slika...


1 €
или предлог цена
15 јун 15:01Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC

Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC Intervenci...


1.000 МКД
или предлог цена
13 јун 17:47Polnac Adapter 24Volti, 4 amperi Адаптер 24В 4А

Nov adapter 24 Volti, 4 Amperi dimenzii na konektor 5,5mm x 2,5mm


800 МКД
или предлог цена
12 јун 21:16Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
10 јун 12:42Arduino Uno, Mega 2560, Node MCU, RTC, MicroSD

Site se novi: Arduino Uno --------------------> (Prodadeno) NodeM...


2.400 МКД
или предлог цена
09 јун 08:28Delovi za lap topi Lenovo Dell HP Asus Acer itn

Delovi za lap topi Lenovo Dell HP Asus Acer itn plastiki polnaci ekra...


1.000 МКД
или предлог цена
08 јун 10:21ORGINALNI POLOVNI ADAPTERI ZA SITE LAPTOP KOMPJUTERI

ne se site navedeni imam poveke ima i novi orginalni ceni od 950den ...


900 МКД
или предлог цена
05 јун 20:17USB do Ethernet adapter - Gembird

prodavam nov ne otvoren ornignalen adapter od usb do ethernet kupen ...


300 МКД
или предлог цена
05 јун 15:215V -- 8 Channel Relay Module interface Board

***** Informacii posle 15:00 casot ***** Prodavam 8 kanalen modul so...


200 МКД
или предлог цена
05 јун 02:23Bezzicen Air mouse so ziroskop i tastatura wireless

Prodavam bezzicen air mouse so tastatura so ziroskop za smart tv, pc,...


600 МКД
или предлог цена
02 јун 14:35CREATIVE SB X-Fi XTREME AUDIO CARD

-audio card za notebook/laptop -instrukcii -cd so drajveri i aplika...


1.500 МКД
или предлог цена
01 јун 20:17NAJNOVI MAPI ZA BMW E60 2022 GODINA EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII NA 3 CEDINJA 2021 GOD. ZA BMW ...


700 МКД
или предлог цена
01 јун 14:56Wacom Intuos Pro Paper L Wireless PTH860P 28000 Denari

Tabletot e skroz nov so torbata zaedno cenata e 28000 den bez nea 270...


28.000 МКД
или предлог цена
30 мај 21:51Radio stanici za taxi

Oprema za radio taxi radio stanici, antena. Socuvani i ispravni vo mn...


210 €
или предлог цена
30 мај 12:34Hartija A4/80g

Prodavam hartija a4/80g - MultiCopy. Cena 260+18%ddv


260 МКД
или предлог цена
29 мај 16:38Неупотребувана роба од затворен дуќан

Нови, генерациски постари артикли останати по затворање на дуќан. Се...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 23:43Riser Rejzer Za Graficka

.


700 МКД
или предлог цена
22 мај 23:49NADVORESEN TV DIGITALEN TUNER SO DALECINSKO

Nadvoresen-exteren TV digitalen I analogen tuner so DALECINSKO za da ...


2.000 МКД
или предлог цена
20 мај 07:58Pinnacle Systems - Додаток за ПЦ

Pinnacle Systems Додаток за персонален компјутер и додаток за во ...


600 МКД
или предлог цена
18 мај 21:25Делови (во пакет)

Цена на парче : * * * * * * * * * * * * * * Маус (Бежичeн) Logitec...


4.000 МКД
или предлог цена
11 мај 15:52Ups East se prodava

Ups East 1320w, Mnogu malku koristen, kupen od Setec, dve novi bateri...


6.000 МКД
или предлог цена
06 мај 12:56Delovi za LapTopi Plastiki drzaci culeri

Delovi za LapTopi Plastiki drzaci culeri Raspolagam so delovi za prek...


500 МКД
или предлог цена
04 мај 10:14DRZACI ZA DISPLEI ZA LAPTOPI - POVEKE MODELI

cenite se razlicni vo zavisnost od modelot


15 €
или предлог цена
30 апр 21:12Cpu liquid cooler milestorm 240t

Nov vo kutija ne koristen 077519179


3.200 МКД
или предлог цена
30 апр 09:38Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам