Подкатегорија:
                   
424 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HP printer, skener i kopir

HP PHOTOSMART C5380 poloven printer, skener i kopir , vo odlicna sos...


3.000 МКД
или предлог цена
19 мар 18:54Промовирано

Graficka karta graficki kartici Geforce 1070 i 1080

Prodavam 3 graficki karticki, odlicno socuvani, koristeni vo domasni ...


250 €
или предлог цена
29 мар 11:31Промовирано

Sapphire Pulse RX5700XT

Koristena vo domasni uslovi... Perfektna sostojba so kutija 8GB DD...


26 мар 12:46Промовирано

ROG Strix Scar II Tastatura/Тастатура/Keyboard

Продавам оригинална нова неотпакувана тастатура за лаптоп Asus ROG St...


Вчера 18:31TASTATURA ZA DELL 5110 NOVA NEKORISTENA

KUPENA PO GRESKA OD SLOVENIJA


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:46Dual PSU адаптер, PCIe кабли, splitters за графички

EXTRA CENI EPS CPU 8pin to dual 8(6+2) PCle splitter = 300ден - 30% ...


Вчера 09:04Bezzicni tastaturi tastatura

Prodavam novi bezzicni tastaturi so vgradeno gluvce I litiumjonska ba...


Вчера 07:39Mechanical Gaming Keyboard-Mehanicki tastaturi

1.Redragon K557 RGB Backlit Waterproof Mechanical Gaming Keyboard wit...


29 мар 15:35Tastatura Genesis Gaming Thor 300 Mechanical

Prodavam Tastatura Genesis Gaming Thor 300 Mechanical Brown Switch R...


29 мар 14:55Polnaci/adapteri za site modeli na laptopi

Vrsime prodazba na visokokvalitetni adapteri za laptopi koj se sosema...


29 мар 08:56НОВ USB gaming MOUSE (RGB) / маус

Продавам „гејмерски“ маус. Не ми треба. НЕ Е ВООПШТО КОРИСТЕН, само...


250 МКД
или предлог цена
29 мар 08:51Dell Tastatura KB216

Тастатурата е буквално нова и има 12 месеци гаранција По фискалната ...


500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 МКД
29 мар 08:45Logitech MX Mechanical Wireless Keyboard

Тастатура Logitech MX Mechanical Wireless Keyboard максимално сочуван...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
29 мар 08:45Mini opticki maus mouse za na prst 1200dpi

Mal, lesen, precizen, raboti na sekakvi povrsini, ovozmozuva kucanje ...


28 мар 21:11Se prodava tastatura

Genenesis Gaming RHOD 110


28 мар 18:59Тастатури - Tastaturi

Нови тастатури White Shark Comanche 3 - 1500 ден 4/1 сет од : Тас...


28 мар 13:39Нови Magic Keyboard/ Magic Mause

Се продава нова Apple Magic тастатура и Apple Magic глувче. Цена п...


По Договор
или предлог цена
28 мар 13:05USB to VGA ADAPTER / USB 3.0 to VGA CONVERTOR

Adapter USB 3.0 to VGA Display moze da se koristi za povrzuvanje na m...


27 мар 21:37Display Port to HDMI 4K Adapter (Converter)

Продавам нов некористен адаптер од Display Port во HDMI Display Port...


300 МКД
или предлог цена
27 мар 15:31Display Port to HDMI 4K

Продавам нов некористен адаптер од Display Port во HDMI Должина на к...


350 МКД
или предлог цена
27 мар 15:17Mini Display Port to HDMI Adapter Cable 4K (Converter)

Продавам нов некористен адаптер од Mini Display Port во HDMI Должина...


300 МКД
или предлог цена
27 мар 15:04HDMI to VGA Adapter (Converter)

Продавам нов некористен адаптер од дигитален сигнал (HDMI) во аналоге...


350 МКД
или предлог цена
27 мар 14:12WIRELESS TASTATURA I MAUS

Prodavam wireless tastatura so mausot vo paket. Super sostojba, malku...


1.200 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.400 МКД
27 мар 13:34Tastatura K280w

Продавам половна тастатура во одлична состојба (види слики) Специфик...


27 мар 12:35Tastatura mouse cherry

Optionally connected using Bluetooth® or a 2.4 GHz wireless unit – bo...


27 мар 12:23SteelSeries Rival 310 - True Move 3

Продавам Гејминг маус SteelSeries Rival 310 Mouse https://steelserie...


27 мар 11:41MX Master 2S

Се продава Logitech MX Master 2S. Купен од Нексио, користен неполн м...


27 мар 09:40Купувам стари тастатури

Купувам стари тастатури што имаат изглед како овие на фотографиите. ...


По Договор
или предлог цена
26 мар 18:45Wireless mouse, glusec bezzhicen

Prodavam novi gejmerski bezzhicki glufci rabotat na rastojanie do 10 ...


26 мар 16:37Keyboard Logitech Gaming G413 TKL Mechanical Backlight

Користена една година, во одлична состојба. Единствена фалинка е што...


26 мар 15:28MX Keys

Користена отприлика 2 години. Копчињата за конекција не стојат стаби...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
26 мар 14:56Продавам Microsoft Designer Тастатура + Маус

Продавам многу малце користена тастатура + маус. !!!И двете работ...


3.000 МКД
или предлог цена
24 мар 13:19Microsoft Surface Wireless Keyboard

Se prodava skoro nova bezocna tastatura Microsoft Surface Bez trag...


23 мар 09:39Apple Lightning to USB 3 Camera Adapter

Apple Lightning to USB 3 Camera Adapter Nov kupen od Istyle


22 мар 19:20Logitech G MX518 Legendary

32-Bit arm Processor: With on-board memory and 1 ms report rate, it f...


1.200 МКД
или предлог цена
22 мар 10:21SteelSeries QCK Prism RGB MousePad

Продавам Steelseries QCK Prism, 320x270mm. На подлогата има знаци на...


1.000 МКД
или предлог цена
22 мар 10:18MOUSE (maus-glusec) ZA PC / LAPTOP MICROSOFT

Prodavam wireless-bezzicen touch (osetliv na dopir) maus za pc ili la...


22 мар 02:18Apple Magic Mouse 3 White

Apple Magic Mouse 3 White Купен од Анхоч на истиот ден, продавам дек...


21 мар 23:17GeneralKeys Optical USB wireless mouse (vertical ergonomic)

Za korisnici sto pominuvaat dolgo vreme na kompiuter ergonomski mouse...


21 мар 20:55Оригинален Apple Mini Displayport to DVI Adapter

Оригинален Apple адаптер за поврздување на монитор или проектор со Ma...


1.990 МКД
или предлог цена
21 мар 18:36Оригинален Apple Mini Displayport to VGA Adapter

Оригинален Apple адаптер за поврздување на монитор или проектор со Ma...


1.990 МКД
или предлог цена
21 мар 18:36Steelseries rival 710

se prodava ss rival 710 dobar socuvan bez nikakvo mana https://ste...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
20 мар 16:30Gembird Bluetooth Keyboard + Mouse

Gembird Bluetooth Keyboard KB-BT-001 Gembird Bluetooth Mouse MUSWB2


20 мар 13:42Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам