Подкатегорија:
                   
449 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitor Dell PH2422

FULL HD Монитори на продажба, нови, некористени, купени од Анхоч, ори...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Hard Disk 4TB WesternDigital

HDD 4TB WesternDigital - нов неотпакуван I.P. rpm 64MB Cache SATA...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Денес 12:46Разни SSD, Hard Disk 2,5" 3,5", Micro SD

SSD: Сите SSD се продадени. HDD: 2,5" Toshiba Thin 500GB - 800 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:24SSD M.2 SAMSUNG 500GB

Novi Ssd m.2 Samsung 970EVO Plus 500gb


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:36128GB M.2 SSD So adapter za 2.5” SSD

128GB i 256GB M.2 SSD Model: adapter za 2.5” vo istiot adapter ima M....


800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:00Se prodava Hard Disc Seagate Barracuda 2TB

Се продава HDD Seagate Barracuda 2TB 3.5''. Цената е 3300 денари.


3.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:35Se prodavaat SSD 512 NOVI

Se prodavaat SSD 512GB NOVI VERBATIUM VI560 S3 3 KOM, CENA 3500 den


3.500 €
или предлог цена
27 јун 18:35Samsung PM981/970 EVO 256GB (OEM NVMe PCIe SSD) M.2 2280

Dojden so nov Thinkpad laptop, vednash zamenet poradi potreba od pove...


2.490 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.490 МКД
27 јун 15:30Hard disk za kompjuter - 500gb

Specifikacii: model: hd725050gla360 sata 3.0 gb/s rpm: 7200 prov...


900 МКД
или предлог цена
27 јун 15:26Netgear ReadyNAS NV+ v2

NAS-от поддржува до 4 дискови. Во NAS-от моментално се наоѓаат 4 пар...


6.300 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 МКД
27 јун 11:23Se prodava Samsung 128gb SSD NVME

128gb Samsung SSD NVME. SSDto e izvadeno od laptop funkcionira perfe...


850 МКД
или предлог цена
27 јун 11:06Kingston HyperX 3K 120GB SSD

Продавам скоро нов SSD Disk Kingston Hyper X 120GB + Kingston HyperX ...


2.490 МКД
или предлог цена
27 јун 10:28HARD DISK 3 TB Toshiba

HDD 3 TB poloven, ispraven 3,5"


2.000 МКД
или предлог цена
27 јун 09:51M.2 SATA 512GB SP

Se prodava nov neotpakuvan M.2 SATA 512GB Silicon Power SP512GBSS3A55...


3.000 МКД
или предлог цена
26 јун 22:592TB Seagate Barracuda Hard disk

Prodavam 2 Potpolno ispravni hard diskovi ... Koristeni za Storage n...


2.000 МКД
или предлог цена
26 јун 20:08NVMe SSD Toshiba THNSF5256GPUK 256GB

DOSTAPNA KOLICINA-- x 19 -Site se vo ispravna sostojba i bez poja...


1.350 МКД
или предлог цена
26 јун 15:11SSD 120GB

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD 120GB (SomnAmbulist) ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.800 МКД
26 јун 13:05500GB HDD HITACHI

Se prodava 2.5 500GB HDD za laptop marka HITACI Potpolno zdrav mozhi...


1.200 МКД
или предлог цена
26 јун 10:33WD 1TB

Se prodava 3.5 1TB HDD Western Digital za desktop kompjuter Delumno ...


800 МКД
или предлог цена
26 јун 10:33SanDisk Portable

se prodava nov voopsto ne upotreben eksteren disc 500gb SSD 078...


1 €
или предлог цена
26 јун 07:22HARD DISC NOV 1 TB. WESTERN DIGITAL EVTINO

EESTERN DIGITAL NOV HARD DISC 1TB.NOV EVTINO


15 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
20 €
25 јун 14:51hard diskovi , HDD 2.5" 3.5" 500gb , 1Tb

Prodavam polovni hatd diskovi 2.5" i 3.5" od 500gb i 1tb. seagat...


700 МКД
или предлог цена
25 јун 12:37A-Data 8TB HM800 External Hard Drive

Се продаваат надворешни хард дискови модел: A-Data HM800 капаците...


9.900 МКД
или предлог цена
24 јун 17:17WD My Book external Hard Drive 12 TB

Се продаваат надворешни хард дискови модел: WD My Book капацитет...


15.500 МКД
или предлог цена
24 јун 17:17SSD - Intel D3-S4510 Series 960 GB Solid State Drives

Enterprise SSD со исклучително голем животен век - 2 DWPD т.е 3504 T(...


160 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
170 €
24 јун 17:17Nov SSD disk M.2 KingDian NVMe 512GB PCIe3.0x4 256bit enc.

odlichen NOV Za gaming extra brz SSD M.2 KingDian NVMe A2000 512GB ...


2.500 МКД
или предлог цена
24 јун 15:08HDD 500Gb

Seagate 500Gb


800 МКД
или предлог цена
24 јун 12:27Hard Disk 500GB 160GB 80GB

Se prodavaat polovni hard diskovi HDD 2.5" Health Status 100% Seagat...


300 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
600 МКД
23 јун 07:30UNIVERZALNA KUTIJA ZA HARD DISK

Novi vo kutija --za nadvoreshen hard disk voopshto ne raboteni cen...


1.000 МКД
или предлог цена
23 јун 00:28SSD 120, 240 Kingston

Prodavam SSD A400 120 gb novi


2.000 МКД
или предлог цена
22 јун 15:36HDD Western Digital 320 Gb

Продавам хард диск Westen Digital 320 Gb со 16 Mb кеш, модел WD3200AA...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
21 јун 19:41Nov neotpakuvan SSD disk 128Gb za desktop i laptop kompjuter

- Prodavam novi SSD 128Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 300-520...


1.100 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.300 МКД
21 јун 19:28SSD 120 GB Gigabyte - скоро ново

Одлично и многу брзо SSD. Цена: 990 ден. Праќам по карго. Контакт:...


990 МКД
или предлог цена
21 јун 16:09HDD WD 500GB 7200RPM

Se prodava nov malce koristen HDD WD 500GB-Sata (WD5003ABYX) Enterpri...


1.300 МКД
или предлог цена
21 јун 09:44WD Elements 1.5 TB Full Filmovi i Crtani

Nadvoresen Hardisk poln so filmovi i crtani kvalitet Full HD 1080 Si...


6.000 МКД
или предлог цена
20 јун 23:35M.2 expansion NVMe adapter NGFF

M2 X 1 NVMe M key M2 X 1 NGFF B key PCIE3.0 X 4 cooling fan SSD...


700 МКД
или предлог цена
20 јун 21:14Interni i Eksterni hard diskovi 4TB/6TB

Prodavam polovni interni i eksterni hard diskovi, koristeni okolu 3me...


3.600 МКД
или предлог цена
20 јун 17:37Hard disk Western Digital 500gb sata 3,5"

Prodavam dva hard disk ispravni testirani bez losi sektori western di...


700 МКД
или предлог цена
20 јун 14:433TB TOSHIBA P300

7200 RPM 64M BUFFER KONTAKT SAMO TELEFON


2.500 МКД
или предлог цена
20 јун 13:54Hardisk

HDD za Laptop i Desktop od 500 gb slim 2.5 Skoro Novi wd blue i Drugi...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
20 јун 12:58WD Caviar Blue 4TB (5400 RPM, 64MB Cache, SATA3)

Дискот е користен околу 1 година. Произведен 21DEC2020. Моделот е WD4...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
20 јун 11:56Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам