Подкатегорија:
                   
801 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Razer Huntsman Gaming Keyboard

Се продава Razer Huntsman Gaming тастатура користена околу 1 година в...


4.500 МКД
или предлог цена
18 јан 13:07



Промовирано

Gigabyte GTX 770 GDDR5-2GB

Se prodava gtx 770 vo odlicna sostojba koristena za light gaming moze...


Денес 13:23



ASUS TUF GTX1660TI O6G EVO GAMING со локална гаранција

Се продава добро сочувана графичка ASUS TUF GTX1660TI O6G EVO GAMING....


8.990 МКД
или предлог цена
Денес 13:00



Gigabyte RTX 2070 OC gaming 8GB

Prodavam Graficka Kartica Gigabyte RTX 2070 OC gaming 8GB Kupena od ...


21.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00



Graficka Sapphire Radeon R9 Nitro 380 4GB

Se prodava graficka karticka "Sapphire Radeon R9 Nitro 380 4096MB GDD...


3.700 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
4.500 МКД
Денес 12:05



Gigabyte 740gt 2gb GDDR5

Grafickata raboti naj normalno, koristena samo za gejming. Se prodava...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Денес 09:50



Graficka Asus rx560

rx560 4GB OC ( overclock verzija ) Grafickata e odlicno socuvana kor...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:01



ZOTAC Gaming GeForce RTX 3060Ti

Edna godina stara. Koristena za graficki dizajn. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:40



Graficka karta Asus GeForce EN210 1Gb DDR3 tivka DVI HDMI

Prodavam graficka karta Asus EN210 silent so pasiven ladilnik komplet...


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
Вчера 19:28



Graficka AMD powercolor rx6900xtu, rx 6900 xt ultimate

Prodavam graficka Powercolor RX6900XT Ultimate kupena na 07.02.2022 s...


800 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 €
Вчера 19:02



ASUS GTX 1060 OC 6GB GDDR5

Prodavam 2 godini koristena graficka vo odlicna sostojba .Grafickata ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 18:32



  НОВ ОГЛАС

RX 480 8GB

GPU Rx 480 8GB Red Devil Graficka Karta Graficna Karta


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:33



ZOTAC GeForce RTX 3060 12GB

ZOTAC GeForce RTX 3060 Twin Edge OC 12GB GDDR6 192-bit Koristena za ...


220 €
или предлог цена
Вчера 16:56



  НОВ ОГЛАС

MSI RTX 3060 12GB GAMING X Kako nova

Prodavam MSI RTX 3060 GAMING X, koristena za gaming Grafichkata e ...


350 €
или предлог цена
Вчера 15:22



nVidia TITAN-X 12GB GDDR5

Се продава GeForce GTX TITAN X со 12 GB GDDR5 меморија, 384bit, модел...


Вчера 15:11



NVIDIA GTX 1060 3GB

Se prodava graficka karta nvidia gtx 3gb koja e koristena isklucivo s...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:57



Asus ROG Strix GTX 1050Ti 4GB

Продавам половна графичка картичка со гаранција до Август 2023. Во од...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 10:51



ASUS GT 1030

Se prodava graficka karta ; ASUS PH-GT1030-O2G Graphics Engine: ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:17



ZOTAC 3090

Se prodava graficka Zotac 3090 nova neotpakovana


Вчера 09:58



NITRO+ RX 580 4G koristena samo za igranje

Se prodava NITRO+ RX 580 4G koristena ISKLUCIVO za igranje . GRAFIC...


Вчера 09:34



RTX 3050 8GB OC i PSU CM 550W 80+ bronze

Se prodava graficka: ZOTAC GAMING GeForce RTX 3050 Twin Edge OC Kup...


Вчера 08:05



XFX RX580 8GB

Koristena e okolu 2god na domasen PC


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 00:14



NVIDIA Quadro K4200 4 GB DDR5

NVIDIA Quadro K4200 4 GB DDR5 Грфичката е скоро многу малце користен...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
27 јан 21:52



MSI GeForce GTX 1060 3GB

Odlicna sostojba. 070 336 741 (SMS/Viber/WhatsApp)


27 јан 21:44



Prodavam ASUS RX-470

Asus rx-470 4gb, graficka vo super sostojba, ne maltretirana, od dom...


27 јан 21:07



XFX RX580 GTS 4GB

Се продава максимално сочувана XFX RX580 GTS 4GB. Картата не е копана...


6.000 МКД
или предлог цена
27 јан 19:56



MSI 3060 TI Ventus 2X

Zdravo, se prodava gore navedenata graficka so preostanata garancija....


20.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.500 МКД
27 јан 19:52



Napojuvanje, cooler master, molex, sata, 5pin, 6pin, 8pin

8pin vo 6 2= 500den 8pin vo 2 x 6 2 = 600 2x4pin (DualMolex LP4 Pin) ...


200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 МКД
27 јан 18:12



MINING RIG - 10 X GPU - 300MHS - 830W RTX RX GTX

Se prodava mining rig so 8 x 1660super Site graficki se so kutii Dve...


1.900 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.300 €
27 јан 18:12



Rig rx 580

3 x msi 580 1 x gigabyte 580 124mhs na 540w Cenata e fiksna


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
27 јан 18:12



Graficka RX6800 XT

Graficka Karta Asrock RX6800 XT 16Giga Mnogu socuvana Nema nikakvi ...


1 €
или предлог цена
27 јан 17:07



XFX RX 570 4GB

Grafickata e vo odlicna sostojba 4gb dual bios


27 јан 14:10



ATI RADEON HD 6970 (2 gb)

Kartickata e vo odlicna sostojba so HD rezolucija od 1920*1080 donese...


27 јан 13:30



ASUS TUF-RTX3060TI-O8G-V2-GAMING - Гаранција до 12.2024

Се продава графичка картица ASUS TUF-RTX3060TI-O8G-V2-GAMING со ориги...


21.900 МКД
или предлог цена
27 јан 13:00



Otkup na rigovi so 3060ti,3070,3070ti,6800xt i 6900xt

Otkupuvam slednive rigovi od navedenive modeli : Nvidia : 1660Ti , 2...


1 €
или предлог цена
27 јан 12:54



Графичка картичка Asus Geforce 1660 TI

Се продава графичка картичка Asus Tuf Gaming Geforce GTX 1660 TI 6GB ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
27 јан 11:48



MSI RTX 3070Ti Gaming X Trio

Се продава графичка карта MSI RTX 3070Ti Gaming X Trio, користена 1 г...


500 €
или предлог цена
27 јан 09:25



MSI RTX 3070 | Gigabyte RTX 3080

MSI RTX 3070 Suprim X 8G - нема гаранција - 400 eur Aorus RTX 3080 X...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:14



Sapphire rx 570 pulse 8gb

Prodavam sapphire rx 570 pulse 8gb od Germania malce se koristeno kak...


27 јан 08:19



Geforce Rtx 3080 gigabyte vision 10gb

Prodavam graficka kupena od anhoch


611 €
или предлог цена
27 јан 07:54



gtx 770 4gb oc ddr5

Odlicno socuvana koristena samo za gaming broj 076200648


26 јан 21:04



Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам