Подкатегорија:
                   
566 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV printer CANON PIXMA GM 4040

Se prodava nov CANON PIXMA GM 4040 EUM/EMB EB2 pod garancija. Kupen ...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

RAM Memorii za Laptop 8GB PC-4 2666MHZ

Prodavam 5 parcinja novi DDR4 moduli RAM za laptop: KVR26S19S8/8 8G...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 09:27SODIMM Qimonda 2x2GB DDR3 laptop memorija

Qimonda IMSH2GS13A1F1C-10F CJT 2GB 204p PC3-8500 CL7 16c 128x8 DDR3-1...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:49kingston 2 x 1GB RAM DDR3

меморија за PC, 2 плочки секоја по 1 GB, некористени од оригинална ко...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:49RAM MEMORIJA 4GB NOVA ZA DESKTOP KOMPJUTER

SE PRODAVAAT RAM MEMORII ZA DESKTOP KOMPJUTER...MEMORIITE SE 4 GB NOV...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:41  НОВ ОГЛАС

G.SKILL 32GB (2 x 16GB) 3600Mhz TridentZ RGB DDR4

- G.SKILL 32GB (2 x 16GB) TridentZ RGB Series DDR4 PC4-28800 3600MHz ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:56RAM Memorija KINGSTON HyperX Fury 16GB 3200MHz CL16 DDR4

Nova i neotpakuvana RAM Memorija KINGSTON HyperX Fury 16GB 3200MHz CL...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 16:00RAM Memorija PATRIOT 8GB 1333MHz DDR3 DIMM

RAM Memorija PATRIOT 8GB 1333MHz DDR3 DIMM


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:55ram mmorija ddr2

Prodavam ram memorija 2x512mb DDR2 ispravna i testirana


600 МКД
или предлог цена
Вчера 14:30RAM MEMORIJA KINGSTON 2GB DDR2 800mhz

Memorijata e bez maana imam nekolku parcinja. Raboti vo dual channel


500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12RAM MEMORIJA ZA LAPTOP KINGSTON DDR2

2GB 800Mhz, 2GB 2Rx8 PC2-6400S Memoriite rabotat odlicno. i vo dual ...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12Ram memorii

Se prodavaat ram memorii za destop i laptop.ddr1.ddr2.ddr3 za destop....


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:25DDR 4 ram memorija 4GB za laptop

Se prodava ram memorija za laptop 4gb na 2400Mhz ili zamenuvam za dd...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:12Ram.. Server ram.. Procesor

16GB....32 parcinja 8GB....32 parcinja Procesori 4 parcinja


1 €
или предлог цена
02 јул 23:062x1 ddr2 1066mhz kingmaxx ram memorija

Nema mana i fiksna cena Broj 071 351 801


500 МКД
или предлог цена
02 јул 16:46DDR 3 1600mz CL9 Desktop memorija

Продавам DDR 3 1600mz Kingston HyperX Savage 8GB Kit (2x4GB) 1600MHz...


1.500 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
3.000 МКД
02 јул 16:45DDR2 memorii

Silicon Power SP001GBLRU800S02 1GB/800 (200MKD) https://silicon-powe...


300 МКД
или предлог цена
02 јул 15:30RAM DDR2 1GB 667 MHZ TRANSCEND

Се продава РАМ меморија 1 GB DDR2 за Десктоп PC. Исправна, сочувана...


200 МКД
или предлог цена
02 јул 13:18RAM Memory Kingston 1 GB

RAM Memory Kingston 1 GB


300 МКД
или предлог цена
02 јул 00:39RAM Memorija DDR4 32GB

Se prodava RAM memorija DDR4 -GSkill Ripjaws 2800MHz 2x16GB -> 9000d...


9.000 МКД
или предлог цена
01 јул 23:05SE PRODAVA RAM MEMORIJA ZA LAPTOP DDR 2 2 GIGA EKSTRA CENA

SE PRODAVA RAM MEMORIJA DDR 2 2 GIGA ZA LAPTOP TESTIRANA BEZ NIKAKOV ...


400 МКД
или предлог цена
01 јул 20:54Рам мемории 2GB DDR2 800MHz

Исправни рам мемории PlexHD 2GB DDR2 800MHz


300 МКД
или предлог цена
01 јул 15:41Memorii za Laptop i Desktop 2666Mhz DDR4

Se prodavaat povekje parcinja novi neotpakuvani DDR4 moduli RAM za la...


1.500 МКД
или предлог цена
01 јул 12:41DDR3 4GB na 1600 nova memorija

Ram memorija za Desktop 4GB DDR 3 na 1600 MHZ potpolno nova neupotre...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јул 09:15Ram memorija za PC DDR2/DDR3/DDR3L/DDR4

512MB-100 den.(DDR2) 1GB-250 den.(DDR2, DDR3) 2GB-500 den.(DDR2, DD...


По Договор
или предлог цена
01 јул 07:40DDR1 Ram memorija za desktop kompjuter 2Gb

Prodavam testirani potpolno ispravni memorii : DDR1 512Mb / 400 MH...


900 МКД
или предлог цена
30 јун 16:32RAM 1 GB DDR3 1333 MHZ LAPTOP SAMSUNG

Prodavam 1gb ram memmorija DDR3 na 1333 Mhz za laptop. Memorijata e n...


199 МКД
или предлог цена
30 јун 16:26PRODAVAM RAM 4GB DDR4 GEIL 2400mhz!

Plockata raboti bez nikakov problem se prodava bidejki zemav 2x8gb Za...


800 МКД
или предлог цена
30 јун 15:26MICRON 4GB PC3-10600R DDR3-1333

MT36JSZF51272PZ-1G4F1DD MICRON 4GB PC3-10600R DDR3-1333 REGISTERED E...


900 МКД
или предлог цена
30 јун 15:162x16gb DDR4 3200mhz XPG GAMING D10 ram

Moze zamena so 2x8gb ddr4 i doplata. Samo gi prodavam ovie dve kako p...


7.499 МКД
или предлог цена
30 јун 10:38Ram memorija FURY HYPER X DDR 4

Prodavam ram memorija FURY HYPER X DDR 4 8GB 2133MHZ


1.500 МКД
или предлог цена
30 јун 02:38Naj eftino RAM memorii 2Gb DDR2 800MHz za desktop kompjuter

Prodavam RAM memorii za desktop kompjuter 2Gb DDR2 800MHz, za Intel i...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
28 јун 21:25DDR3 RAM 4GB 1600mhz KINGSTON hyperx genesis

Ispravna DDR3 RAM memorija na 1600mhz 4GB KINGSTON hyperx genesis za ...


800 МКД
или предлог цена
28 јун 20:37Samsung DDR3 RAM 4GB (2*2GB)

Ispravni dve plocki Samsung DDR3 RAM po 2GB dvete za 500 den


500 МКД
или предлог цена
28 јун 20:36RAM 4GB 8GB DDR4 DDR3 ADATA SAMSUNG memorija меморија

Нови RAM мемории за ПЦ (Desktop) со 3/ 5 години гаранција (фирма). ...


900 МКД
или предлог цена
28 јун 18:34RAMOVI DDR2 2GB 800MHZ PLOCKI,POVEKE MARKI

Provereni gratis montaza


800 МКД
или предлог цена
28 јун 08:38RAM Kingston 2x4gb DDR4-2400mhz

Se prodava Kingston 2x4gb DDR4-2400mhz RAM Memory, rabotat bez mana s...


2.000 МКД
или предлог цена
28 јун 01:53RAM DDR4 32GB NETAC 3200MHZ NOVI

Prodavam ram memorii novi, nikogas neupotrebuvani, 4x16gb NETAC 3200m...


2 МКД
или предлог цена
27 јун 22:20Se prodavaat novi ram memorii

Se prodavaat novi ram memorii vo kutii Geil ddr4 pc4-21330 4 giga -4...


1 €
или предлог цена
27 јун 18:34ram memorija ddr ddr1 memoria рам меморија

Se prodava ram memorija 512MB DDR1 na 400MHz 300 denari parce I...


300 МКД
или предлог цена
27 јун 16:10Kingston hyperX 8GB DDR4 RAM Memorija

- DDR4 1x8GB 2666MHz CL16


2.000 МКД
или предлог цена
27 јун 11:52Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам