Подкатегорија:
                   
569 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Graficka kartica GeForce RTX 3090 gaming OC 24G

Користена неколку месеци


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
24 ное 12:59Промовирано

AMD Ryzen™ 5 7600X nov

AMD Ryzen™ 5 7600X nov bes zameni i bes cenkamje taa e cenata


24.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:36Core i5-7400 / 8GB / Gigabyte b250m

CPU: Intel Core i5-7400 3.5GHz - https://www.intel.com/content/www/us...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:46Prodavam Intel i5 3470, Maticna ASROCK P75 PRO3 i 8g DDR3RAM

Se prodava komplet: *Intel i5 3470 3.2ghz *Maticna Ploca ASROCK P7...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:03Intel Celeron 775 2.66GHz

Продавам половен процесор Intel Celeron на сокет 775 со брзина 2.66GH...


Вчера 13:58Intel i5-9500 6 core 9gen 9M Cache, up to 4.40 GHz LGA1151

Intel i5-9500 6core 9gen 9M Cache, up to 4.40 GHz LGA1151 koristen ...


6.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:17Procesor i ram memorii

Amd athlon 64 x2 4200 dual core 2.2 mgh Cena 300 den Ram memorii d...


Вчера 09:30Ryzen 7 3800x

Se prodava ryzen 7 3800x , odlicno zacuvan, odlicno funkcionira ...


11.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 09:11AMD - AM2+ AM3 :: Phenom ll x4 - 955 125w, Athlon II x3 450

Процесори :: Procesori Phenom ll x4 - 955 125w procesor - 1100 ден. ...


Вчера 02:48Procesor LGA 775, Q9500, Q8400, E8500. Quad Core, Dual Core.

Procesori ( CPU ) - LGA 775 👉 Q9500 - Продадено. Quad Core, 6M C...


Вчера 02:48Ryzen 5 1600AF со преостаната гаранција

Се продава Ryzen 5 1600AF verzija(ist kako Ryzen 5 2600) Користен во...


4.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.799 МКД
Вчера 00:31Intel Celeron G1620

Продавам половен процесор Интел Целерон Г11620 сокет 1155. Процесорот...


500 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
800 МКД
06 дек 23:47Кулер Intel Laminar RH1

Го продавам следниот кулер, без никакви проблеми си работи одлично,...


1.000 МКД
или предлог цена
06 дек 19:48INTEL PENTIUM G4560 KABY LAKE - DDR4

Се продава процесорот заедно со Интел Кулерот повеќе инфо 077 409 939...


1.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2.000 МКД
06 дек 10:18Pradavam nov Intel® Core™ i5-4460 Processor

Pradavam nov Intel® Core™ i5-4460 Processo, vo kutija zapakovan proce...


3.000 МКД
или предлог цена
05 дек 23:40Procesor INTEL Dual Core G3420 2 x 3.20GHz LGA 1150 TDP 53W

Procesor INTEL Dual Core G3420 2 x 3.20GHz LGA 1150 TDP 53W www.in...


1.000 МКД
или предлог цена
05 дек 23:30Матична плоча MSI 2A9C и процесор Xeon X3470 (i7 870)

Maticna ploca : MSI 2A9C Socket 1156 – 4 slota za RAM 1333 MHz – podr...


По Договор
или предлог цена
05 дек 22:26KULER ZA PROCESOR AMD

KULER ZA PROCESOR AMD NEKORISTEN KAKO NA SLIKATA VO ODLICNA SOSTOJBA


400 МКД
или предлог цена
05 дек 21:35SE prodava skoro NOV CPU AMD RYZEN 5 1600

KORISTEN SAMO 12 MESECI=NOV PROCESOR SO GARANCIJA VALIDNA USTE 2god(A...


05 дек 20:56se prodava skoro nov CPU AMD RYZEN 5 1600

KORISTEN SAMO 12 MESECI=NOV PROCESOR SO GARANCIJA VALIDNA USTE 2god(A...


6.000 МКД
или предлог цена
05 дек 20:51Intel Core I3-4170 3.7GHz

Procesorot e koristen samo za obicni raboti google youtube i toa vo o...


3.500 МКД
или предлог цена
05 дек 19:07Intel Core i9-10900K + Asus Tuf Z590-Plus Gaming

Prodavam CPU 10-ta generacija, Intel Core i9-10900K Unlocked, go imam...


25.000 МКД
или предлог цена
05 дек 15:21Procesor Intel-core-i5 4690+Coller/Kuler

intel-core-i54690-processor-6m-cache-up-to-3-90-ghz kompler so cooler...


3.800 МКД
или предлог цена
05 дек 11:32Procesor intel-core-i74770k

intel-core-i74770k-processor-8m-cache-up-to-3-90-ghz.... Specifikaci...


3.950 €
или предлог цена
05 дек 11:32Processor RYZEN 5...2600

Koristen samo za igranje! BARAJTE GO NIKOLA 071326943


5.500 МКД
или предлог цена
05 дек 08:38INTEL Cooler - LGA1700

Fabricki dobien so ⬇️procesorot⬇️ -Intel Core i5 - 12400F Alder Lake...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
04 дек 23:09Procesor cpu AMD Ryzen 3 1200

Se prodava procesor amd ryzen 3 1200 4core 4 thread.


04 дек 22:46Processor Intel i7-6700

Total Cores 4 Total Threads 8 Max Turbo Frequency 4.00 GHz Intel® Tur...


8.000 МКД
или предлог цена
04 дек 17:09AMD 3600X

So fabricki kuler. Kontakt 070382757 - Igor


8.000 МКД
или предлог цена
04 дек 15:59IntelCore ii3-7100 3M Cache, 3.90 GHz FCLGA1151

Intel® Core™ i3-7100 3M Cache, 3.90 GHz 3890den Intel® Core™ i3-6100...


2.990 МКД
или предлог цена
04 дек 13:15AMD Phenom II X4 850 PROCESOR

Socket AM2+, AM3. 4x 3300 MHz, 2 mb cache, Poddrzuva DDR2 i DDR3 mem...


03 дек 18:39AMD Phenom II X4 B97 3.2 Ghz 8Mb Cache

Socket AM2+, AM3. TDP 95 Watt, Poddrzuva ddr2 i ddr3 memorii, Proceso...


03 дек 18:38AMD Athlon II X4 640 3000 MHz 2mb cache

Socket AM2+, AM3. TDP 95 Watt, Poddrzuva ddr2 i ddr3 memorii, Proceso...


03 дек 18:37AMD FX 4100 PROCESOR

Procesorot funkcionira bez problem ima 4 jadra 12 mb cashe black edit...


03 дек 18:37AMD Phenom 9650 Quad-Core 2.3ghz

Socket AM2,AM2+, TDP: 95 W, 4mb cache.


03 дек 18:37Intel Core 2 Quad Processor Q9500

2.83GHZ, 6mb cache, TDP 95w, 1333 MHz FSB, soket LGA 775


03 дек 18:37Ryzen 7 2700x 8/16 cores

се продава без кулер одржуван постојано на добра работна температ...


7.250 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.500 МКД
03 дек 16:16i5 4590

Socket: LGA1150 Clockspeed: 3.3 GHz Turbo Speed: 3.7 GHz Cores: 4 ...


2.500 МКД
или предлог цена
03 дек 12:11i5 4570 i5 4590S

Продавам процесори i5 4570 и i5 4590S


2.000 МКД
или предлог цена
02 дек 21:56I5 6500

Prodavam cpu i5 6500 Broj za kontakt: 078696599 alekssndar Cenata e ...


3.500 МКД
или предлог цена
02 дек 20:28Intel Core 2 Quad Q9550 (12M Cache, 2.83 GHz, 1333 MHz FSB)

Total Cores: 4 Processor Base Frequency: 2.83 GHz Cache: 12 MB L2 C...


1.200 МКД
или предлог цена
02 дек 16:02Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам