Подкатегорија:
                   
237 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitor Dell PH2422

FULL HD Монитори на продажба, нови, некористени, купени од Анхоч, ори...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

lga 1150 Asus z97-c i7 4790K 24gb ram 1866mhz

Se Prodava Kombo maticna procesor i ram MB-Asus Z97-C LGA 1150 CPU-...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:27Asus Tuf b450-m plus gaming ryzen 2700 16gb ram

Se Prodavat Komponenti koristeni okolu 2 godini Ram-2x8gb Kingston ...


12.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:43Z390 Aorus ELITE

Цена 9000 денари


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:25NOVA MATICNA ASUS Z590-P INTEL 10-11GEN

Prodavam nova nekoristena ploca Asus Z590-p Prime, za intel procesori...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:26Combo Asus P5KPL SE maticna cpu ram cooler

se prodava maticna ploca izvadena od pc koristen vo domasna upotreba ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
27 јун 13:38Se prodava maticna ASRock 990fx so procesor AMD FX 8350

Se prodava maticna ASRock 990fx Extreme3 so procesor AMD FX 8350 Blac...


110 €
или предлог цена
27 јун 08:43Maticna + procesor

Prodavam combo komplet maticna + procesor 1. Maticna: Asus P8H61 2....


10 МКД
или предлог цена
26 јун 17:27Asrock amd N68 s3 ucc ddr3 + phenom xII 250

Maticna ploca asrock n68 s3 ucc ddr3 so phenom xII 250 , podrzuca i 6...


1.200 МКД
или предлог цена
26 јун 12:53Intel® Core i9-10850K + Gigabyte Z590 Aorus Ultra

Total Cores: 10 Total Threads: 20 Max Turbo Frequency: 5.20 GHz In...


500 €
или предлог цена
26 јун 09:44Prodavam maticna+procesor+ram

b450m-h ryzen 5 2600x hyper fury 2x8gb


14.000 МКД
или предлог цена
25 јун 16:06Biostar A780L3C + Phenom II X4 925 + 8GB DDR3 1600MHz

Исправно комбо: Матична плоча: Biostar A780L3C комплетна со шилд ...


3.000 МКД
или предлог цена
24 јун 21:16Maticna ploca ASUS B75M-A

Se prodava maticna ploca vo dobra sostojba poradi promena na sistem. ...


2.500 МКД
или предлог цена
23 јун 17:17Maticna + CPU + Ram -8 cards in-line PCI-E spacing 75 MM

Се продаваат нови матични прочи наменети за мајнинг ригови. Без рејзе...


По Договор
или предлог цена
22 јун 15:271155 soket ploca so procesor I5

so 4 gb memorija ,i5 2310


4.500 МКД
или предлог цена
22 јун 12:31Матична Плоча - FOXCONN - N15235

Одлична матична плоча Фокскон N15235 Цена: 3.000 денари.


3.000 МКД
или предлог цена
21 јун 15:10Gigabyte GA-P35-DS3L

Исправни матични плочи Gigabyte GA-P35-DS3L со I/0 шилд. 800 ден. ...


800 МКД
или предлог цена
20 јун 08:49Motherboard Asus TUF B450-PLUS GAMING

Се продава матична Asus TUF B450-PLUS GAMING RAM: DDR4 Socket: AM4 ...


5.490 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.990 МКД
19 јун 13:48Se prodava oprema za RIG bez GPU ' s

Se prodava kompletna oprema. MB CPU RAM 2x PSU 850W ramka D...


700 €
или предлог цена
17 јун 23:49Gigabyte B450M DS3H v2 + Ryzen 3 3100

Се продава комплет матична + процесор. Матичната има гаранција до Но...


9.300 МКД
или предлог цена
17 јун 23:26H61, H81, Z97

Продавам комбо матични процесори Z97P-D3 i5 4570 - 4000 denari Gi...


2.000 МКД
или предлог цена
16 јун 09:37Se prodava matichna plocha...

Se prodava matichna plocha Biostar P35d2-a7 so Intel Pentiuk Dual Cor...


По Договор
или предлог цена
16 јун 06:49Maticna ploca so vodno ladenje

Nova e Cena 13000 denari Moznost da ja kupite so processoror amd 5 ...


11.190 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.300 МКД
15 јун 11:06Gigabyte GA-G31M-ES2L (сокет 775)

Комплетно исправна матична плоча Gigabyte GA-G31M-ES2L


600 МКД
или предлог цена
15 јун 09:45amd graficka i procesor i maticna b350 pro geming

AMD Ryzen™ 5 1400 Processor 5000 den ASUS STRIX R9 380X DirectCU II ...


По Договор
или предлог цена
15 јун 07:10MSI Z68A-GD65 (G3) (MS-7681) 4.0

Продавам матична плоча модел: MSI Z68A-GD65 (MS-7681) (G3) 4.0 CPU...


5.600 МКД
или предлог цена
15 јун 00:07MSI G41M-P26 (DDR3)

Исправна матична плоча во целост MSI G41M-P26 (DDR3), вклучително и ...


1.000 МКД
или предлог цена
14 јун 14:17Maticna ploca so prosesor Core2 Quad Q-9400 i 4 GB Ram

Prodavam maticna ploca so procesor Core2 Quad Q9400 2.66 GHZ, 6MB kes...


2.000 МКД
или предлог цена
13 јун 15:51Maticni ploci LGA775/1155 DDR2 DDR3

FOXCONN PC 945GZ7MC-KS2H rev 1.1 DDR2 /1200 denari Asrock Wolfdale...


1.200 МКД
или предлог цена
12 јун 23:41MATICNI PLOCI 775 COKET RAZNI SO I BEZ CPU I RAM

pisete koja vi treba ima so 2.4.6 slota imam i ram i procesori i HDD...


700 МКД
или предлог цена
12 јун 19:23Gigabyte GA-945GCM-S2L LGA 775

Se prodava ispravna maticna Gigabyte GA-945GCM-S2L LGA 775. https:/...


600 МКД
или предлог цена
11 јун 22:51MSI G41M-P26 + Intel Quad Q8400

Матична плоча: MSI G41M-P26 (DDR3) Процесор: Четворојадрен Intel Q84...


1.500 МКД
или предлог цена
11 јун 11:59Gigabyte GA-G31M-ES2L + Intel E8400 3.0GHz BOX (со кулер)

Исправно комбо: Матична плоча: Gigabyte GA-G31M-ES2L Процесор: In...


1.000 МКД
или предлог цена
10 јун 21:11Maticna ploca Gigabyte GA-G41M COMBO LGA 775 DDR2 DDR3

Gigabyte GA-G41M COMBO REV 2.0 / LGA 775 DDR2 DDR3 = 2000 Odlicno s...


2.000 МКД
или предлог цена
10 јун 01:58Maticna ploca

Se prodava gigabyte ga h110m s2h maticna ploca so 8 gb ram 2 x4 gb so...


4.500 МКД
или предлог цена
09 јун 12:24maticna ploca

polovna maticna ploca


1 МКД
или предлог цена
09 јун 08:01Asus z87-k so procesor i5 4570 i kuler

Extra ploca i procesor so kuler


6.500 МКД
или предлог цена
08 јун 12:09Procesor i maticna ploca

071 570 059 broj za kontakt Prodavam delovi za kompjuter Processor ...


9.000 МКД
или предлог цена
06 јун 16:54Asus b85m-g so procesor i3 4130 so kuler

Extra ploca lga1150 so procesor i kuler


5.000 МКД
или предлог цена
06 јун 09:13Maticna ploca procesor i ram

Maticna ploca asus Dual core e5400 2.70 Ram 2x2gb ddr2 I kuler ide ...


1.400 МКД
или предлог цена
06 јун 00:08775 so Q8400

maticna ploca 775 so 4 gb (2x2 gb ddr2 memorija) kuler i quad core q8...


3.000 МКД
или предлог цена
05 јун 21:38Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам