Цела Македонија
                   
2973 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon

Се продава MacBook Air M1 Apple Silicon купен во 2021, користен за ка...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 11:49Промовирано

OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:43Промовирано

TOSHIBA C850 4GB RAM 500GB HDD

Laptopot e ispraven nema baterija raboti samo na polnac. Intel® Cele...


4.800 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 19:21ASUS VivoBook S13 vo odlicna sostojba

-So licenciran Windows 11 Pro i originalen polnac -Intel Core i3 8th...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 16:28Prodavam MacBook Pro 15 - mid2017

Prodavam ekstra sochuvan MacBook Pro 15-Inch "Core i7" 2.8 Touch/Mid-...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 16:23Asus R540S

Laptopot e kako nov .. 2pati vklucen.. baterijata drzi 3saata. So l...


8.000 МКД
или предлог цена
11 авг 14:41Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 13:50Laptop HP TouchScreen 15,6

Se prodava laptop HP so ekran na dopir 15,6 inci. Procesor - Intel ...


450 €
или предлог цена
11 авг 13:48Servis i instalacija na kompjuteri, vrakanje na podatoci

Servis i instalacija na laptop i desktop kompjuteri i delovi za istit...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 13:23Toshiba Satellite A100/105

Se prodava Toshiba Satellite A100 na delovi. Ostanati se plastiki kak...


500 МКД
или предлог цена
11 авг 13:20LENOVO 80 E3 6 GIGA RAM

AMD A8-6410 APU whit AMD REDEON R5 graphick 2.00 Gz LAPTOPCETO E VO ...


8.000 МКД
или предлог цена
11 авг 13:16Prodavam Macbook Pro late 2010 bukvalno kako nov.

Prodavam odlicen MacBook Pro late 2010 core 2 duo 4gb ram i 250 gb hd...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 12:52ASUS VivoBook S15 - 15.6", i7 8th gen, 512GB SSD M2,

• Intel Core i7 8th Generation • 4 core processor • 512GB SSD M.2 ...


720 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 12:38Nov neotpakuvan HP laptop 15 - dw3138nia

Prodavam nov neotpakuvan, so 1 godina garancija https://support.hp...


27.000 МКД
или предлог цена
11 авг 12:17MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon

Се продава MacBook Air M1 Apple Silicon купен во 2021, користен за ка...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 11:49Macbook Air 13-inch 2017, i5, 8gb ram, 128gb SSD

Prodavam Macbook Air 13-inch 2017 Koristen 3 meseci Processor 1,8 ...


399 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 10:24Lenovo ideapad 100

Intel Celeron CPU N2840 @ 2.16GHz Ram: 2 Gb Hdd: 500 Gb Intel HD G...


1 €
или предлог цена
11 авг 09:56MacBook Air (13-inch, Early 2015) PRODAVAM nk

Prodavam dobro socuvan MacBook Air (13-inch, Early 2015)


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 09:55Inspiron 15 5567

prodavam poloven Dell Inspiron 15 5567 opis vo slikite go prodavam...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 09:52Macbook Pro Retina 15-inch Mid 2015, i7, 16gb ram, 256GB SSD

Macbook Pro Retina 15-inch Mid 2015, i7, 16gb ram, 256GB SSD so 2 gra...


499 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 09:27Laptop dual core,i3,i5,i7

Poveke modeli na laptopi Cena po dogovor


100 €
или предлог цена
11 авг 09:11DELL LATITUDE 7480/i7-7600u [7GEN] 3.90GHz/12GB RAM/ SSD

WIN 10 PRO i7 7600U 3.90 GHz 7th generacija RAM 12 GB ddr4 Max Memo...


18.490 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
18.900 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 07:51HP X 360 Laptop za delovi prodavam.

HP X 360 Laptop za delovi prodavam. Ima ekran so Touch 360 stepen moz...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 06:44Popravka na skrseni i osteteni laptopi

Popravka na skrseni laptopi, drzaci, plastiki i drugi ostetuvanja Se...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

10 авг 23:10Lenovo Thinkbook 13s

Prodavam Lenovo Thinkbook 13s vo odlicna sostojba. Prv gazda, kupen o...


18.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
21.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

10 авг 21:15MacBook Air

Prodavam dobro socuvan macbook air 13 incen laptopot e kako nov ide...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

10 авг 20:59DELL LATITUDE E6410 i5 128GB SSD 4GB RAM

MNOGU BRZ I IZDRZLIV KVALITETEN BREND LAPTOP OD SERIJATA LATITUDE E64...


5.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

10 авг 20:57hp Pavilion dv7 Intel i7 Nvidia GT630M 2GB

Laptop so odlicni performansi, originalen polnac, ispravna baterija, ...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
10 авг 18:55DELL Inspiron 15 N5040

Laptopot e vo odlicna sostojba, maksimalno socuvan, originalen polnac...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
10 авг 18:55HP 250

Samo plasticnoto kapace od kopceto za pustanje go nema drugoto se e i...


5.500 МКД
или предлог цена
10 авг 17:58ACER Aspire 7738G

Ispraven so licenciran windows instaliran na windows 10 Baterija is...


7.000 МКД
или предлог цена
10 авг 17:58DELL INSPIRON 5559

DELL Inspiron 5559 8 GB RAM i5-6200 CPU @ 2.30Ghz AMD Radeon R5 M5335...


200 €
или предлог цена
10 авг 17:49Se prodava laptop

Работат сите програми, секоја година е редовно сервисиран, чистен од ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 авг 15:57DELL Latitude Intel Core i7-6600U

E7470 Intel Core i7-6600U (6TH Generation)/ 2.6 GHz Ram : 8 Gb SSD...


340 €
или предлог цена
10 авг 15:45Asus Transformerpad

Asus Transformer Pad so Windows, skrsen e touchot kako sto moze da se...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

10 авг 15:44MacBook Air 2017

Се продава MacBook Air 2017 со следните спецификации macOS Montere...


450 €
или предлог цена
10 авг 15:18MacBook Pro

MacBook Pro како нов. Батерија држи 1 до 2 часа. Следува со оригинал...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
10 авг 15:14Prodavam Mac Book Pro laptop kako nov

Prodavam laptop Apple MacBook Pro vo super sostojba so originalen pol...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Лаптоп компјутери

10 авг 15:12DEEL Inspiron i3 core 8 giga ram Kako nov

Lap topot e maximalno zacuvan of swajcarija e 8 gigs ram i3 processo...


7.500 МКД
или предлог цена
10 авг 15:08Hp elitebook 8570p

Laptopot e kako nov, mnogu socuvan


9.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

10 авг 12:18Macbook Air 13-inch 2017, i5, 8gb ram, 128gb SSD

продавам Macbook Air 13-inch 2017 Процесор 1,8 Ghz Intel Core I5 Ме...


599 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

10 авг 11:44Lenovo AMD Ryzen 5 5600H 16GB RAM Nvidia GTX 1650

Lenovo Ideapad Gaming 3 AMD Ryzen 5 5600H 15.6" FHD IPS Gaming Laptop...


37.000 €
или предлог цена
10 авг 10:46Страна 5 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам