Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
56 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TOPLA AKUMULATORI - EKO CENI STARO ZA NOVO

STARTUVAJTE GO VASETO VOZILO SO 10% POPUST SO EKO CENI - STARO ZA NO...


3.700 МКД
или предлог цена
01 јул 08:28Промовирано

Racki za Menuvac (Рачки за Менувач)

Samo Racki Golf 4 (so 5 i 6 brzini) Passat ( so 5 i 6 brzini ) ...


По Договор
или предлог цена
30 јун 14:37Промовирано

SET KUMPLUG LAMELA POTISNA DRUG LAGER ZAMAEC LUK VALEO SACHS

****NAJNISKA CENA NAJ REALEN POPUST 15%. 20% NAJGOLEM IZBOR NA ****R...


189 МКД
или предлог цена
27 јун 08:16Промовирано

Komplet Zvucnici za kola zvucnici+kutija+pojacalo

2x XF Zvucnici 2ohm so dupla namotka 2000w RMS po komad 1x Kenwood K...


Денес 04:45Prodavam Woofer,Radio i Pojacalo

Prodavam Woofer 10 inci vgraden vo originalna fabricka kutija,Woofer ...


Вчера 07:50Woofer i poecalo za vo kola

Vo top sostojba e moze da se vide i proba vo sekoe vreme Poecalo Ke...


По Договор
или предлог цена
01 јул 16:57Prodavam vufer 12ka/inci

Prodavam vufer 12 ka /inci 300 w


2 €
или предлог цена
01 јул 00:19Se prodava woofer JBL GT4 1000W

Se prodava woofer JBL GT4 1000W Wooferot e kupen od prv gazda i e mn...


6.000 МКД
или предлог цена
30 јун 23:45Ozvucuvanje za vo kola US Blaster so 12" basovi

Prodavam ozvucuvanje za vo kola US Blaster: Pojacalo - US Blaster...


150 €
или предлог цена
- 57 % Попуст
350 €
30 јун 13:58MAGNAT B33 SUB WOOFER BAS ZA VO KOLA ZEC

SUPER PONUDA VO WWW.ZEC.MK MAGNAT SUB VOOFER 800W ZA SAMO 4990 DENAR...


4.990 МКД
или предлог цена
28 јун 14:26Original Bass/Woofer za Audi A7

Prodavam orginalen bass izvaden od Audi A7 4G Raboti kako sto treba....


По Договор
или предлог цена
19 јун 19:5012ка бас Crunch

12ка бас за во кола. Цена : 2900 денара БАРАЈТЕ МЕ САМО НА ВИБЕР...


18 јун 08:57Woofer Kenwood 800w, pojacalo Axton 450w i kabli

Prodavam malku koristen woofer Kenwood 800w i pojacalo Axton 450w kom...


08 јун 21:33WUFER CRUNCH GTS + POJACALO

Wufer Crunch 800w i pojacalo mac audio 1200w So kompletna instalacija


06 јун 09:33Prodavam tuba vufer 10 inci 10ka

Vufer tuba 10ka - novi u kutija - 2200 denari


2.200 МКД
или предлог цена
03 јун 18:09Продавам Буфер со Појачало

Продавам Boofer Crunch CRB 1000 2x1000 watt и појачало ZX3T4D 2600 w...


30 мај 13:48MULTIMEDIA OEM BMW E46, ANDROID, 2DIN

NOVA MULTIMEDIA ZA BMW E46 OEM VERZIJA NOVA , SO CELOSNO PAKUVANJE ...


14.500 МКД
или предлог цена
17 мај 16:16Woofer Kenwood so pojacalo

Woofer Kenwood so pojacalo


16 мај 22:35Prodavam vufer so dve 6ki

Prodavam vufer so 2 6ki po 80 wati Za doplata od 20 evra moze da bid...


40 €
или предлог цена
09 мај 16:41Extra vufer hifoniks

Extra socuvan vufer hifonics


5.000 МКД
или предлог цена
06 мај 08:47Sabvufer za fiat punto

Prodamvam orginalen sabvufer za fiat punto vuferot e orginalen za F...


2.000 МКД
или предлог цена
04 мај 09:17Blaupunkt woofer

Ispraven 10 inci Tel: 070 610 161 070 610 161 070...


50 €
или предлог цена
28 апр 11:52Vufer i pojacalo za kola

Vufer i pojacalo za kola odlicni 074 248 001


05 апр 20:1712' JBL Bass Subwoofer...за во кола озвучување

Се продава 🔊 JBL Bass Subwoofer 🔊 за во кола многу јак.. Нов да се...


03 апр 16:02PIONEER 1400 W-max озвучување за во кола-Subwoofers

Се продава Subwoofers за во кола многу јак..Звучник буре(кутија)✔ ⬇️...


03 апр 15:56BLAUPUNKT 10ka wufer kako nov 2 Namotki

PRODAVAM 10KA WUFER BLAUPUNKT VO ODLICNA SOSTOJBA KAKO NOV 180W RMS S...


3.000 МКД
или предлог цена
22 мар 23:32KONDENZATOR I KABLI ZA POJACALO

Kabli za pojacalo po 800den par imam 2 setovi. KONDENZATOROT E PRO...


800 МКД
или предлог цена
12 мар 23:48Bufer i pojacalo

Bufer i pojacalo


По Договор
или предлог цена
08 мар 16:47Се продаваат одлично сочувани MAGNAT појачало и сабвуфери!

Се продаваат одлично зачувани MAGNAT појачало и два сабвуфери. - ...


09 фев 01:06Prodavam kutii tubi za vuferi za vo kola

Prodavam novi prazni kutii za zvucnici. Kutiite se tapacirani i sprem...


25 €
или предлог цена
16 јан 17:47NOVI BASOVI po NISKI CENI

NOVI SUBWOOFERI, ZVUCNICI, POJACALA i KONDENZATORI po NISKI CENI - 0...


50 €
или предлог цена
06 јан 21:16SUBWOOFER FOCAL 40KX 16" - NOV 075-217464

OPEN BOX FOCAL 40KX 16" POLY 1000W DVC K2 POWER SUBWOOFER CLEAN BASS ...


888 €
или предлог цена
06 јан 21:16Pioneer subwoofer

Pioneer subwoofer odlicno socuvan vo besprekorna sostojba so site kab...


8.500 МКД
или предлог цена
26 дек 08:25Sony XS-AW3 Aktiven SubWoofer 140W za pod sediste Full Metal

Sony XS-AW3 Aktiven SubWoofer za pod sediste (underseat) odlicen bas ...


8.000 МКД
или предлог цена
26 дек 08:25Pojacalo i subvuferi Soni Xplod i JBL CS1214

Se prodava komplet Sony Xplod MX-ZR704 4 kanalno pojacalo (moze da se...


9.000 МКД
или предлог цена
14 дек 17:51ROCKHOUSE 200MM 200W DANISH WOOFER VO ZEC

Product Specifications Impedance 4 Ohm RMS Capacity 200 Watt Fre...


3.000 МКД
или предлог цена
29 ное 20:57Streetracer 3000 XXL MAGNAT SUB VOOFER BAS CEVKA 800W ZEC

SUPER PONUDA TUBA CEVKA MAGNAT 800W MAVA BAS KAKO NIKOJ VO TAA KLA...


4.000 €
или предлог цена
29 ное 20:55Vufer Alpine SBG1244BP 800w, 4 OHMS 250W RMS + Kenwood Pojac

Vufer Alpine SBG1244BP 800w, 4 OHMS 250W RMS + Kenwood KAC 8403 pojac...


6.500 МКД
или предлог цена
10 окт 12:56ACTIVE SUBWOOFERS GSP 10" & 12"(Активни вуфер

10" 9000 den (сина боја) 12" 10.000den Cenite se fiksni, Kvaliteten i...


27 сеп 13:04Vufer so pojacalo

Se prodava vufer so pojacalo!!! Poveke Info samo na tel. 075 888 179


По Договор
или предлог цена
31 авг 15:58Originalni zvucnici za BMW Bass / Sredni / Visoki

Se prodavaat originalni zvucnici za BMW e90, e91, e92, e93, e87, e60,...


По Договор
или предлог цена
31 мај 14:48Вуфер + појачало за во кола, може замена за телефон/таблет

Продавам вуфер + појачало за во кола, custom made (Blaupunkt + Macrom...


22 апр 22:56Alpine 1000W vufer+pojacalo PROMOCIJA

Novo novo novo Promocija nz subvufer 1000w +zasiluvac od ALPINE...


9.999 МКД
или предлог цена
05 ное 22:46Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам