Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
511 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI OSVEN TRI...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA KOSILKA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO GOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA K...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA VODNI PUMPI TOMOS

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA VODNA PUMPA TOMOS I ZA...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:27Промовирано

SEKAKOV VID NA DELOVI ZA ZEMJODELSKA MEHANIZACIJA

Se prodavaat sekakov vid na delovi za zemjodelska mehanizacija! TRAKT...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:49Tikvi za pecenje

Prodavam tikvi za pecenje okolu 3 tona


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:56Rezervni delovi za Toma Vinkovic i Motokultivatori

Toma Vinkovic, IMT/Honda motokultivatori, vodni pumpi, agregati, i dr...


По Договор
или предлог цена
Денес 06:05Tomo Vinkovic Servis Toma Vinkovic

Golem asortiman na rezervni delovi za Toma Vinkovic po povolni ceni. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 06:05delovi za imt 533 539 540 542 mf 135 35

za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 19:52Predni kalnici za traktor

Tel. 070535672


1 €
или предлог цена
Вчера 19:20  НОВ ОГЛАС

Se prodava pus za kombaj

Se prodava pus za kombaj


3 €
или предлог цена
Вчера 17:32SE PRODAVA GUMI 14.9 - 28

Se prodava dve gumi 14.9 28 koristeni eden mesec 520 € dvete


260 €
или предлог цена
Вчера 15:34Хидраулични делови за земјоделски машини/Hidraulicni delovi

Се продаваат нови хидраулични пумпи за повеќе видови на земјоделски и...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Резервни делови

Вчера 09:56Kompresor za traktor

Kompresorot e skoro nov izvaden e od nov traktor Mahindra 595 i konze...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:52POLUGI ZA IMT-558; 560

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
03 окт 21:40Tegovi za Traktor

5 tega po 30kg eden


1 €
или предлог цена
03 окт 19:24Delovi za Kultivator IMT 506

Prakjam po kargo ..


По Договор
или предлог цена
03 окт 15:02Blok za Masej Ferguson 3 cilindri

Nov blok so ležeči polutki cilindari za Masej Ferguson 3 cilindri ...


По Договор
или предлог цена
03 окт 09:28Rotaciona pumpa Bosh pumpa

Se prodava IMT rotaciona bosh pumpa cetvorka za delovi.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Резервни делови

03 окт 09:01OSOVINA ZA PRIKOLICA

Vo ispravna sostojba.


1 МКД
или предлог цена
02 окт 21:47Deutz mag S.,A

Delovi od rasturena masina deutz . Cilindar i klip zdravi


150 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Земјоделски возила / Резервни делови

02 окт 19:05Bos,Бош za imt 539

Angliski rotacionen bos ispraven


150 €
или предлог цена
02 окт 17:05Motor sestak

Motor sestak


1 €
или предлог цена
02 окт 13:49Delovi za 509

Prodavam delovi za 509 za cel remont i vrsam servis . 078452976


По Договор
или предлог цена
02 окт 11:21Delovi za 506

Prodavam delovi za kultivator 506 i 504. I vrsam servisiranje na ist...


По Договор
или предлог цена
02 окт 11:20Delovi za honda f400 f600

Prodavam delovi za f400 i f600 F420 i f620 G200 i G150 Vrsam ser...


По Договор
или предлог цена
02 окт 11:20Аргонско заварување алуминиум

АРГОНСКО ( плазма) заварување на алуминиумски ладници за клима , инте...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Земјоделски возила / Резервни делови

02 окт 09:45Prodavam delovi za Lada Niva

Site delovi za lada niva: Menjac 5 Reduktor Kompjuteri Ventila...


200 €
или предлог цена
02 окт 08:23Anlaser za imt 539

Nov anlaser za 539 indiski imitacija na iskra


12.000 МКД
или предлог цена
02 окт 00:29мотор од ИМТ-533

Продавам мотор од ИМТ-533 во многу добра состојба, ремонтиран пред е...


400 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
600 €
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Резервни делови

01 окт 23:15Kalnici za imt 533 539

Za inf zvoni


1 €
или предлог цена
01 окт 19:46KOMPRESOR ZA IMT 533

Prodavam kompresor za IMT 533 i kopresor za IMT 539 vo ispravna sosto...


1 €
или предлог цена
01 окт 18:16Knusno tajnirasti , spojnicka i dr za Imt 577,560

Se prodava konusno taknirasti zapcanici par za imt 577 ili 560 , spoj...


1 €
или предлог цена
01 окт 17:22Gumi traktorski

Se prodava gumi za traktor.


1 €
или предлог цена
01 окт 09:31Tegovi za Motokultivator Honda f600 620 kultivator preden te

Oste ovoj komplet na tegovi e ostanat drugite 2 kompleta se prodadeni...


150 €
или предлог цена
30 сеп 10:52Nozevi za Motokultivatori, Ножеви

Агротехника ИСТОК ШТИП 071 367 690 Вршиме продажба на повеќе модели ...


1 €
или предлог цена
29 сеп 17:36motor SAME

motorot e so 500 casa 6 cilindri


3.000 €
или предлог цена
29 сеп 14:58motor FORD

6 cilindri remontiran


800 €
или предлог цена
29 сеп 10:31DELOVI ZA FIAT TEMPRA 1.6 BENZIN PO NAJNISKI CENI

SE STO VI TREBA ZA FIAT TEMPRA PO NAJNISKI CENI 1.6 BEZNIN PLIN


36 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Резервни делови

29 сеп 08:29Tegovi za Motokultivator kultivator imt 506

Originalni Fabricki Tegovi za Motokultivatori imt 506 pasuvaat i na i...


100 €
или предлог цена
28 сеп 15:09Polovni guni

gumite ne se puknati 8.3 24 mu e dinenzijata samo 11kata treba da se ...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 12:53Gumi 6.0 -16 good year

Polovni gumi 6.00-16 Good Year


50 €
или предлог цена
27 сеп 12:55Кука за ИМТ 539

Кука(рам) за трактор 5500 ден. Телефон: 070 804 051 Ердал.


5.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 11:54SAATI ZA TEMPERATURA, ULJE I AMPERMETAR ZA IMT TRAKTORI

KONTAKT TEL: 025 205 205


1 €
или предлог цена
27 сеп 10:50Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам