Цела Македонија
                   
35985 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes E250 full oprema bez zameni

Kolata e so full oprema nema nikakvi problemi moze da se provere po v...


12.000 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

CHEVROLET AVEO 63.000km Benzin/plin NEUVEZENA, KAKO NOVO!!

Chevrolet Aveo 1.2 2009god prva reg.mart 2010 kupeno od Avtomakedonij...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:13Промовирано

Honda jazz 1.4i Nov uvoz svajcarija

Honda Jazz 1.4i 2006/07 61kw Nov uvoz svajcarija🇨🇭🇨🇭🇨🇭 OD OP...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

22 јан 10:58Промовирано

Opel Meriva 1.7 CDTI

Opel Meriva 1.7 cdti , 74 kw Ful oorema Registrirano do 19.09.2023 ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 15:17Peugeot 206cc 1.6 benzin-plin

Prodavam Peugeot 206cc 1.6 benzin plin, Registrirana do 6 mesec,plin ...


2.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.200 €
Денес 15:17PASSAT B7 2.0 103 kw VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Passatot e vo bezprekorna sostojba,so full oprema i se funkcionira na...


9.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.850 €
Денес 15:16SE PRODAVA MERCEDES A KLASA 2015 god EURO 6

Viziloto e vo bezprekorna sostojba kako od nadvor taka i od vnatre,bu...


14.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.800 €
Денес 15:16GOLF 5 PLUS 2.0 TDI

GOLF 5 PLUS vo. Mnogu dobra sostojba servisirana registrirana do 21....


1 €
или предлог цена
- 80 % Попуст
5 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:15Audi A4 2.0 TDI Sport S Virtual 190HP

Се продава Одлично Audi A4 2.0TDI Sport S со Виртуелна табла 140kw /...


25.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:14Audi A4 2.7TDI

Se orodavo vozilo domakinski cuvano i odrzuvano vo perfekna sostojba ...


9.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:14HONDA Accord 2.2 CTDI 2005

Honda Accord 2005 140 KS Ekonomicna 270.000 km izminato Dvo-z...


2.350 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 15:14Prodavam delovi za rover benzinec

Prodavam delovi za rover 214 benzinec imam se barajte na broj 075 311...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:14VW NEW BEETLE CABRIOLET 1.9 TDI UNIKAT

Se prodava VW Beetle Cabrio vo dobra sostojba registrirana servisiran...


4.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:14  НОВ ОГЛАС

HYUNDAI I30 1.6CRDI 66KW UVOZ BELGIJA

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


5.699 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:13FIAT BRAVO 1.6 Multijet 88kw PERFEKTNA

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


4.799 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:13Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG Highline UNIKAT

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


11.850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:13CITROEN BERLINGO 1.6HDI 66KW UVOZ GERMANIJA

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


7.499 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:13citroen berlingo 1.9

citroen berlingo 1.9 98g N1 товарно во сообраќајна во возна состој...


1.700 €
или предлог цена
Денес 15:13Jeep grand cherooke

Vo odlicna sostojba , napraven golem i mal servis. Podignat 5 cm i im...


9.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:12Peugeot 307

Prodava se peugeot 307 karavan 1.6 hdi, 2004 godina 80kw. Nov akumula...


2.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:12VW CADDY LIFE TDI klimatronik

VW CADDY LIFE TDI 1.9TDI FABRICHKI ZATEMNETI STAKLA 6*AIRBAG, KL...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Денес 15:09Opel insignija

Se prodava mozna zamena registrirano do mart 2023 god 2010


6.700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 15:07*** RENAULT MEGANE 1.6i *** REG. 10/2023 ***

Se prodava Renault Megane 1.6i (benzin), proizvedena 2008 godina, pre...


3.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:07Audi A3 2,0

Napraven golem I mal servis ujle I filter smeneti vo menac plocki sm...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 15:07Mercedes C220 AMG LINE Bluetec

Full oprema Amg Line c220 cdi Ad blu 2015/14 Xenon bi xenon so rotir...


25.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
26.000 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 15:07CHEVROLET SPARK

- 38 kw/52 ks - - ФУЛ ОПРЕМА - КЛИМА - СЕРВО - ЕЛЕКТРИКА НА ПРО...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:07  НОВ ОГЛАС

VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


10.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.999 €
Денес 15:06Se prodava Honda CR-V 2.2 4X4

Honda CR-V 2.2 4X4 vo odlicna sostojba


9.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:06OPEL AGILA 1.2 TWINPORT

- 59 kw - 1229 cm3 - 80 КЅ - 2005 год. - 120.000 км - РЕГИСТРИРА...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:05  НОВ ОГЛАС

HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI

Se prodava Hyundai Tucson 1.7 CRDI, 85kw, 116ks,2017 godina,so full ...


21.850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:04BMW 525d 2006

BMW 525d 2006 Kolata e odlicna sostojba so naj full oprema senzori n...


1 €
или предлог цена
Денес 15:04BMW 318 dizel 2008 godina

BMW 318 DIZEL 143ks SERVISIRANO REGISRTIRANO DO 09 MESEC 2023 GODIN...


7.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 15:03Golf 4

Golf 4 tdi 110 konja. Praen mal servis i golem servis. Smenat zamaec....


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:02Mercedes e320

Mercedes E 320 cdi Blutek americki 2007 god. Kola samo za merakli.. ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:02Se prodava odlicno kangoo

Se prodava reno kango 2008 g.1.5 dci 86 ks reg.do maj so zelen karton...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 15:02GOLF 7 2.0 TDI 2015god. NE UVEZEN

GOLF 2.0 TDI 150ks REGISTRIRAN DO 01.11.2023god. POMINATI 234.000 K...


15.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 15:02MERCEDES GLE350CDI COUPE AMG PREMIUM

Mercedes gle350cdi coupe amg premium 190kw 258ks Full oprema Servisn...


61.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:02LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 2.2 190KS

Land rover range rover evoque 2.2 dizel 140kw 190ks avtomatik Henon ...


21.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:02MERCEDES A180CDI 80KW 110KS EHTRA

Mercedes a180cdi 80kw 110ks 6-brzini Kozen salon sportski Komandi na...


13.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:02GOLF 7 1.6 TDI 105KS HIGHLINE FULL

Golf 7 1.6 tdi 77kw 105ks 2013 godina blue motion Klimatronik Recaro ...


11.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:01GOLF 7 1.6 TDI 105KS

Volkswagen golf 7 1.6 tdi 77kw 105ks Klima El.stakla Centralno so dal...


11.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:01GOLF 1.6 TDI 105KS 2012 GODINA EHTRA

Golf 6 posledna serija 1.6tdi 77kw 105ks Klima Al.bandasi so novi z...


8.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:01GOLF GT SPORT 1.9 TDI 6 BRZINI FULL

Golf gt sport 1.9 tdi 77kw 105ks 6-brzini Klimatronik Tempomat Elekt...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.450 €
Кочани

Автомобили

Денес 15:01Страна 1 од 900

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам