Подкатегорија:
                   
550 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон

Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон, два ножа, за поголеми п...


590 €
или предлог цена
Вчера 21:22Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон

Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон. цена 590 еур, тел 075 4...


590 €
или предлог цена
Вчера 21:22MLIN CEKICAR kako nov ITNOOO EFTINOOO

mlinot e raboten dve tri sezoni kako nov e so 15 kw motor moz...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:25Motorna pila - STIHL MS250 (Motorka)

Se prodava nova motorna pila STIHL MS250.


250 €
или предлог цена
Вчера 17:51KOSILKI , TELEVIZOR I BICIKLI UVOZ OD CH

TELEVIZOR I BICIKLI UVEZENI OD SVAJCARIA


1 €
или предлог цена
Вчера 16:54pumpa za voda hidrofor vreolo

pumpa za voda hidrofor vreolo so petostepena pumpa nova boca nova skl...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48Perac (avto peralna ),Bosch 150bar hitno povolno

Avto perac Bosch Advencet Aquatek 150 bar povolno... novo e so p...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12Коsacica KULTIVATOR ( SWISS ) OKAY Green

Prodavam Kosacica Kultivator donesena od Svajcarija Marka Okey Green....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
600 €
Вчера 13:00Kosacica BRIGGS & STRATTION 190cc

Prodavam Kosacica Briggs & Strattio 190cc Raboti bes nikakva mana. ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
120 €
Вчера 13:00Husqvarna 340

Pilata e dobro socuvana moze dase vidi i proba vo sekoe vreme Povej...


260 €
или предлог цена
Вчера 09:53  НОВ ОГЛАС

Stihl 038AV Super

Pilata e socuvana se gleda na slikite Povejke info 071-229-326 07...


330 €
или предлог цена
Вчера 09:50  НОВ ОГЛАС

Машина за шиење

Продавам поволна машина за шиење во исправна состојба,може да се кори...


2.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:31Freza za trimer, Фреза за тример

Фреза за тример Карактерисики: - Компатибилна со сите видови на три...


1.199 МКД
или предлог цена
29 сеп 21:50INGCO BATERISKA STRAFELICA

Incgo bateriska strafelica so dve baterii I polnac. Vo super ispravn...


1.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 18:29HITNO! IKUBATOR NOV AVTOMATIK ZA PILINJA

Se prodava nov samo dva pati koristen Inkubator avtomatik temperaura ...


5.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 17:14prodavam frizideri,pecka na drva(smederevac) zamrznuvac i sl

prodavam polovni frizideri dve- tri parcinja . friziderza zamrznuvan...


50 €
или предлог цена
29 сеп 15:39Se prodava/zamenuva mashina za proizvodstvo na kesi od 2L/3L

Se prodava/zamenuva mashina za proizvodstvo na kesi od 2L/3L za zamrz...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
28 сеп 22:57Se prodava VAP/WAP/ PARKSIDE 110 bara

Se prodava koristen VAP PARKSIDE,celosno ispraven,raboti bez mana.isp...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
28 сеп 21:48Продавам машина за молзење крави!!!

Продавам машина за молзење крави марка „БРК„ користена 1 година, на и...


280 €
или предлог цена
28 сеп 21:14Продавам мешалка за ајвар

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалки за ајвар Мешалките се за сите в...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 20:39Bagat

Prodavam masina za sienje bagat 072 250 765 Deki


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 19:472x STIHL MS361

se prodavat dve stihl 361 100% ispravni moze proba


350 €
или предлог цена
28 сеп 17:53Motorna pila Homelite za delovi

Se prodava homelite pila na delovi nema klip i klipnjaca palenjeto ra...


1 €
или предлог цена
28 сеп 17:26Bormasina Villager 710 w kako nova

Bormasina Villager donesena od Germanija mnogu kvalitetna i jaka ne r...


2.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 15:59Husqvarna Nova Kosilka Za Treva Donesena od CH Na Baterii

Husqvarna,nova neuklucena,kosika za treva Kupena vo Svajcarija Rabo...


37.490 МКД
или предлог цена
28 сеп 12:09Drobilka za granki

Drobilki za ovostarnici,lozja,dvorovi. za uspesno melenje na grankite...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 21:05Sad so pumpa za prskanje

Prodavam sad od 8 litri so prskalka za prskanje . Dali e se ispravno ...


1.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 18:58Strafilica strafilici metabo hitaci

Ispravni se i dvete so polnaci samo bateriite im se rasipani komplet ...


999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.000 МКД
27 сеп 15:12WALBRO-karb.za pili, i pribor...

-Dva "Walbro" karburatori za pili , trimeri: model WA 99 F1, i HDB...


1 €
или предлог цена
27 сеп 14:12Baterija za Einhell 18 v odlicna

Prodavam baterija za Einhell 18 v vo odlicna sostojba so proba na lic...


1.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 17:10Baterija za Bosh 9.6 v odlicna

Prodavam baterija za Bosh 9.6 v vo odlicna sostojba. Proba na lice me...


1.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 17:05Baterija za Bosh 12 v odlicna 3.0 ah

Prodavam baterija za Bosh 12 v original professional mnogu jaka . Pro...


1.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 16:54strafilica bormasina donesena e od svajcarija 12v so dve ba

Se prodava strafilica donesena e od svajcarija 12v so dve bateri i po...


1.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 10:51Sthil 038

Prodavam STIHL 038 profesionalna Ne e koristena


550 €
или предлог цена
26 сеп 09:14Motorni Pili Husqvarna

Хускварна им излезе пресрет на сите кои оваа зима ќе се греат на дрва...


13.690 €
или предлог цена
26 сеп 09:02машина за стрижење на овци

Се продава нова воопшто не употребена квалитетна и силна машина за ст...


120 €
или предлог цена
25 сеп 16:48Trimmer OKAY Nov Nov od CH

Prodavam Trimmer OKAY Nov od CH Vredi dase Vidi.


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
25 сеп 16:16Karcher karsher masini za perenje koli

Se prodavat: Doneseni od nemacka Za poveke info 070783078 520m ...


2 €
или предлог цена
25 сеп 01:59Svajc

Svajcot e vo dobra sostojba mojt da se proba na lice mesto.


1 €
или предлог цена
24 сеп 23:10Комплет на цептер

Комплетот е повеќенаменски:правосмукалка, пегла на пареа за пеглање и...


2 €
или предлог цена
24 сеп 20:39Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам