Подкатегорија:
                   
418 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:36Промовирано

MOTORNA PILA DOLMAR

ПРОДАВАМ МОТОРНА ПИЛА ДОЛМАР МНОГУ МАЛКУ КОРИСТЕНА ЗА ДОМАШНИ ПОТРЕБИ...


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Денес 15:27Motorna pila Husqvarna 55 R Injection

Се продава моторна пила малце користена Husqvarna 55 R Injection 2.5 ...


300 €
или предлог цена
Денес 13:35Parkside батерија / батерии 12v 4ah

Продавам нови батерии Parkside 12v 4ah. Цената е фиксна.


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Parkside батерија / батерии 20V 2ah

Продавам нови батерии Parkside 20v 2ah. Цената е фиксна.


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 13:00VENTIL TOPCEST ВЕНТИЛ ТОПЧЕСТ 1" 1 1/2" 2"

1" 500.00 (lager: 2) 1 1/2" 1.200 (lager: 4) 2" 1.500 (lager: 2)


1 €
или предлог цена
Денес 12:31Cirkular

Se prodava germanski cirkular Einhell 1400w kupen od Premium tools se...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:39Se prodava industriska brusalica

Se prodava profesionalna/industriska brusalica na koja so sigurnost i...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:22gedore

gedore garnitura novi prajcame po kargo


2.499 МКД
или предлог цена
Денес 09:48Моторна пумпа за вода OKAY 50-35 ( 2 inch )

Моторна пумпа за вода OKAY 50-35 ( 2 inch ) Можност за плаќање на ...


10.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:08  НОВ ОГЛАС

Тример за трева OKAY

Тример за трева OKAY ✅Едноцилиндричен двотактен бензин EURO II мот...


6.900 МКД
или предлог цена
Денес 09:07  НОВ ОГЛАС

Parkside udaren odvrtuvac

Se prodava Made in Germany Моќен ударен клуч за монтирање на тркала ...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:22PATENT KLUC KASETA KOMPLET SO DODATOCI

PATENT KLUC KOMPLET SO KASETA I DODATOCI SO RAZNI BROEVI KAKO NOVI


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:15  НОВ ОГЛАС

Prodavam Paint Zoom nov

Nov,neupotrebuvan.


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 05:05Prodavam delovi za rasipani brusalki

Delovite gi prakam po kargo


11 МКД
или предлог цена
Вчера 16:09Prodavam cirkulari

Cirkularite se vo ispravna sostojba prakam po kargo cena po dogovor


11 МКД
или предлог цена
Вчера 16:08KOMPRESOR neotpakuvan PARKSIDE 50l 1500W, bez uljen

Нов неотворен безуљен компресор за чистење на електроника. Има два по...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:14APARAT ZA ZAVARUVANJE RADE KONCAR

Aparatot e kvaliten bakaren tezina 22kg so bakarni ploci lenti. Apar...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 10:04Prodavam mali brusalki

Brusalkite se vo ispravna sostojba prakam po kargo cena po dogovor


11 МКД
или предлог цена
27 јун 22:57PARKSIDE 1100W

Parkside 1100 w Nova ne koristena


60 €
или предлог цена
27 јун 22:45Aparat za elektricno zavaruvanje Koncar 140A

Aparat za elektricno zavaruvanje Koncar 140A


6.000 МКД
или предлог цена
27 јун 19:26Моторна пила ZENOAH-Komatsu G3200EZ 4,3kg

ZENOAH-Komatsu G3200EZ,моторна пила. 4.3 кгр. во супер состојба. Ув...


8.000 МКД
или предлог цена
27 јун 18:39Моторна Пила - MAKITA E2835

MAKITA E2835 - моторна пила, во супер состојба, Увоз од Јапонија Це...


6.000 МКД
или предлог цена
27 јун 18:35PARKSIDE VISOKO KVALITETEN UNIVERZALEN ALAT

Alatot e od Germansko proizvodstvo, alatot se sostoi od: tri bitovi...


1.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

27 јун 16:48Хилта 1050w PARKSIDE

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1050 вати ...


6.000 МКД
или предлог цена
27 јун 12:16Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 140 в...


3.500 МКД
или предлог цена
27 јун 12:13ALATI KUPUVAM

..


По Договор
или предлог цена
27 јун 11:59*Pneumatski Pistol , Vozdusen Pistol*

Prodavam vozdusen pistol za odvrtuvanje na strafovi za bandazi ili za...


По Договор
или предлог цена
27 јун 11:58BORMASINA STRAFILICA NA BATERII 12v WELLBORN original

Novi vo kutija Bateriska strafilica bormasina 2 baterii 12 v Pol...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

27 јун 09:57Машинка за мешање ајвар

Продавам машинка за ајвар со мотор и заедно со ладење сега е направен...


1 €
или предлог цена
27 јун 07:39Nov Dnipro-M SAB-15 inverter aparat 3 god garancija

USHTE EDEN UNIKATEN MODEL OD Dnipro-M orginalen ukrainski kvalitet so...


По Договор
или предлог цена
26 јун 21:29Brusalica 980W Dnipro-M

Orginalna praktichna i lesna ovie brusalici na Dnirpo-M pretstavuvaat...


60 €
или предлог цена
26 јун 21:28Parkside PHD 100 E2 Perac pod pritisok

Prodavam Parkside perac pod pritisok, malku koristen mnogu socuvan. ...


60 €
или предлог цена
26 јун 18:02UBODNA PILA --SHTRAFILICI

Ubodna pila --Germanska ---600 w odlichno raboti 1500 d 4 shtrafil...


1.500 МКД
или предлог цена
26 јун 07:16Baterija 12v za wurth racna strafilka

Baterijata e vo perfektna sostojba nova bukvalno


25 €
или предлог цена
25 јун 23:30Prodavam delovi za rasipani hilti

Imam i drugi delovi sto ne se na slikite prakam po kargo


11 МКД
или предлог цена
25 јун 22:39GEDORE 53 parcinja SATAGOOD Novooooo vo kufer

Novi Gedore 53 pcs vo kuferce Od poznatiot brend SATAGOOD EXSTRA ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

25 јун 09:26Купувам ОРГИНАЛ Моторна пила STIHL MS 250

Купувам ОРГИНАЛ Моторна пила STIHL MS 250 - ИТНО


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

24 јун 15:32strafilica Metabo

strafilica Metabo,kutija,so polnac,baterijata ne e ispravna.


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
24 јун 14:55Maxpuls stolen cirkular 1800w

Столен циркулар 1800w Напон:230v50Hz Моќност:1800w Вртежи:5.000rmp...


9.000 МКД
или предлог цена
23 јун 20:03Штрафилица ударна 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Штрафилицата...


8.000 МКД
или предлог цена
23 јун 13:25Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам