Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1873 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Изработка на професионални тревници !!

Професионална изработка на тревници поставвување на ивичњаци, декорац...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Градина / Останато

Денес 12:34ogradi, stakleni ogradi i dr.

Prodavame Stakleni ogradi, ogradi i dr. Za se so da vi interesira ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

Денес 09:52" OGRADI - ROLETNI "

Info na 078 225 413.


60 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
75 €
Свети Николе

Градина / Останато

Денес 09:28Лејланд

Лејланд (Leyland) се користи најчесто за формирање прекрасни зелени п...


150 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 09:18Prodavam Dvosed

Dvosed drven cvrst nerasklaten moze da se prefarba 30e.


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 08:12Ukras za dvor ili gradina Strumf

Безвременски украс од метал за двор. ⚫️ Цена: 700 ден. ⚫️ Екстра го...


700 МКД
или предлог цена
Виница

Градина / Украси

Денес 07:19Galation

Se prodava prasok za rachci Galation


500 МКД
или предлог цена
Денес 03:38  НОВ ОГЛАС

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII TENDA RESETKI TROSEDI MASI

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Градина / Огради

Вчера 22:08dekorativni sadnici indiski jorgovan

Prodavam dekorativni sadnici indiski jorgovan latinsko ime lagestroe...


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
Вчера 19:54Pampas

Prodavam sadnici pampas za dekoracija na dvorovi gradini . Period na ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:54Cadori Чадори 3 метри

Нови Чадори 3 метри Цена 6000 и 5000 денари


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Вчера 19:51Скара по желба - Сите видови на скари на жар, дрва и плински

🔥 Скари на ќумур-дрва и плински скари 🔥 ✅ Гратис маша или штипка �...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 18:45Skari na zar - kumur - Skara na plin plinski plinska

🔥 Скари на ќумур-дрва и плински скари 🔥 ✅ Гратис маша или штипка �...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 18:44Дебели вршници со рачка - Вршник - Vrsnik - Vrshnik Sac Сач

Се продаваат дебели вршници(2мм) комплет со рачка и испорака до врат...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:44trevnik-trevnici -seenje treva

profesionalna izvedba na trevnici so sistem za navodnuvanje RAIN BIRD...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:04Prskalki - Kapka po kapka

izarabotka na smart sistemi za avtomatsko i dalecinsko navodnuvanje p...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 18:04sistemi so avtomatsko navodnuvanje

profesionalna izvedba na sistemi za navodnuvanje treva sistemite se...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:03ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI ...


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Вчера 17:11KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI ...


35 €
или предлог цена
Гостивар

Градина / Огради

Вчера 17:11Se prodava ograda

Dimenzii dolgata 3.70 dol 2.00 vis tri parcinja 1.50 dol 1.30 dolzina...


35 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Огради

Вчера 16:29Se prodavat smokvi sadnici

Se prodavat smokvi sadnici, smokvite se sadat vo sekoe vreme, se rabo...


130 МКД
или предлог цена
Вчера 15:12NOV KULTIVATOR "PARKSIDE" NEOTPAKOVAN

Nov neotpakovan elektricen kultivator za vasite potrebi vo gradinata ...


150 €
или предлог цена
Вчера 15:03Prodavam Palmi

100€


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 14:51Ukrasni crkvicki

Se prodavat ukrasni crkvicki Tvrda gradba 075 303 358


5.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Градина / Останато

Вчера 13:52Ograda vestacka

СЕЧЕМЕ ОГРАДА И ПРЕСМЕТУВАМЕ ПО ВАША ДИМЕНЗИЈА И БЕСПЛАТНО ДО ДОМА!!!...


759 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Вчера 13:38Panelna ograda

Panelna ograda e sovremen nacin na ograduvanje, taa e moderna, cvrsta...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Вчера 13:05Ograda do vestacka treva

Ograda od vestacka treva so UV zastita od sonce, visina 1m, 1,2m 1,5m...


750 МКД
или предлог цена
Вчера 13:04Zastita od podzemni stetnici

Zastitete ja Vasata gradina od nesakani gosti..Proizveduvam i prodava...


1.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 12:43KRTOLOVKA KM350

KRTOLOVKA KM 350 e stapica za krt i slepo kutre .Podobrena verzija o...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:40STAPICA ZA KRT I SLEPO KUTRE - KRTOLOVKA KM 300

Izrabotuvam i prodavam Krtolovka KM 300 Koja se postavuva vo Vasata g...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:40Kovano zelezo ograda i tendi

Ograda od kovano zelezo i tendi skali Kupeni se pred 8 god. Se pr...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Вчера 11:54Alati za kovani ogradi Eisenkraft so literatura

Se prodavaat tri alati za kovani ogradi. Prvata e za secenje na spari...


15.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:49Прунус Prunus laurocerasus 'Rotundifolia'

Prunus laurocerasus 'Rotundifolia' зимзелена грмушка иделна за жива о...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 11:18Бамбус Bambusa aurea

Се продаваат контејнерски садници бамбус погодни за садење во секое в...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 11:18Nandina domestica

Контејнерски садници во 22см саксија, погодни за садење во било кое в...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 11:18Trimer / тример Einhell Нов!

Се продава нов тример Einhell купен пред една недела.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:18Продавам казма казми Prodavam kazma kazmi

Продавам казми... Цена за парче 400 денари


400 МКД
или предлог цена
Вчера 11:14EKOLOSKI SOLAREN URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI STETNICI

- PRODAVAM EKOLOSKI SOLARNI ULTRAZVUCNI UREDI ZA ZASTITA OD POVEKE P...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:41ПРОИЗВЕДУВАЊЕ И РЕПАРИРАЊЕ НА БАЗЕНИ!

-ГИ РЕПАРИРАМЕ И ОБЛОЖУВАМЕ ВАШИТЕ БАЗЕНИ И ИЗРАБОТУВАМЕ БАЗЕНИ ПО В...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 09:02Mulc za dvor I gradina dekorativen mulc

Mulc


650 €
или предлог цена
Вчера 08:46Страна 1 од 47

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам